Pilnie poszukuję małego szczurka!Łódź

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Stinky
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 15, 2012 10:51 am

Pilnie poszukuję małego szczurka!Łódź

Post autor: Stinky »

Poszukuję małego szczurzałka,mój Stinky odszedł 2 dni temu...mam jeszcze drugiego i jest on strasznie samotny,czytałam ,że trzeba jak najszybciej kupić mu towarzysza bo zwierzątko cierpi.Mieszkam w Łodzi ale nie sądzę ,żeby był jakiś problem z dojazdem do jakiegoś dalszego miejsca :)
Awatar użytkownika
Stinky
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 15, 2012 10:51 am

Re: Pilnie poszukuję małego szczurka!Łódź

Post autor: Stinky »

samiec :D
Awatar użytkownika
carrie17
Posty: 353
Rejestracja: sob paź 01, 2011 10:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Pilnie poszukuję małego szczurka!Łódź

Post autor: carrie17 »

Odpowiedz na standardowe pytania, typu jaką masz klatkę, czym karmisz szczurka itp. , poza tym szukaj pociechy w dziale 'oddam' - o transport do Łodzi raczej nie trudno.
Awatar użytkownika
Stinky
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 15, 2012 10:51 am

Re: Pilnie poszukuję małego szczurka!Łódź

Post autor: Stinky »

dziękuję :) nie wiem nic o stronie więc od razu piszę,już uzupełniam


rozmiar klatki 70-45-65 ,jest zrobiona z trzech pięterek,w których jedno zastępuje gałąź drzewa by mogły sobie swobodnie chodzić :)
karmię szczurka karmą Vitapol,trzy razy dziennie daje mu osobny posiłek złożony z owoców i warzyw,daję mu też surowe mięsko,białego sera i pasztetu,lubi też jajko
Drugi szczurek ma rok,jest bardzo serdeczny i pocieszny,na pewno jest energiczny i skory do zabawy,wszędzie go pełno.Jest niestety ze sklepu.Gdy nie ma nas w domu,zostaje z nimi babcia która nigdy nie wyjeżdża,i mieszka u nas przez jakiś czas.
Awatar użytkownika
Stinky
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 15, 2012 10:51 am

Re: Pilnie poszukuję małego szczurka!Łódź

Post autor: Stinky »

regularnie chodzimy do sprawdzonego weterynarza na kontrole :)
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Pilnie poszukuję małego szczurka!Łódź

Post autor: dusiaczek »

Vitapol nei ejst dobrą karmą, ze sklepowych tańszych lepszy jest Vitacraft, ostatnio też widziałam w zoologicznych Versele Laga, a najlepiej i najbardziej opłaca się przez internet kupować np. z zooplus.pl
Pasztet... sama nie jadam z tego względu że wiem jak się go robi więc osobiście nie dawałabym go nawet zwierzętom, a może tym bardziej zwierzętom... Chyba że domowy :p
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Stinky
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 15, 2012 10:51 am

Re: Pilnie poszukuję małego szczurka!Łódź

Post autor: Stinky »

ok,dziękuję ,będę wiedzieć :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pilnie poszukuję małego szczurka!Łódź

Post autor: Paul_Julian »

Stinky, białko mozesz dawac tylko 1x w tygodniu, inaczej się przebiałczy i bedzie miec strupki. Koniecznie poczytaj o karmieniu.
Czyli np. w niedziele albo jajko, albo miesko, albo serek. I w tygodniu juz nic z tych rzeczy.
Pasztetu nie dawaj, chyba , ze chcesz przemycić leki. Nawet domowy ma sporo przypraw.

Mozesz mieszac Vitapol (ale ten Premium Line , czarna paczka) z jakąs inną lepsza karmą (np. własnie z zooplusa jak radzi Dusiaczek).
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Stinky
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 15, 2012 10:51 am

Re: Pilnie poszukuję małego szczurka!Łódź

Post autor: Stinky »

ok,dziękuję,poczytam :) teraz co prawda przemycam leki,ale ogranicze jedzonko dla szczurka
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Pilnie poszukuję małego szczurka!Łódź

Post autor: Igaśka »

Stinky jak nie znajdziesz tu to poszukaj na allo :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”