[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: ssylvusia »

Słuchajcie, miał ktoś z Was może do czynienia z taką klatką?

http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/kla ... 100/233776

Jest też taka dwupiętrowa i przyznam szczerze, że ten kształt byłby dla mnie zbawieniem - gdyby się okazało oczywiście, że klatka jest warta w ogóle zainteresowania, jeśli chodzi o jakość wykonania.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: zuzka-buzka »

Wg mnie trochę za niska, ale nie miałam z nią do czynienia ani nie znam nikogo z tą klatką. :P
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: ssylvusia »

Tak, to prawda, jest niska. Jakbym ją brała pod uwagę, to kupiłabym dwie sztuki i łączyła ze sobą. Ale póki się nie upewnię, czy w ogóle warto ją brać, jeśli chodzi o jakość wykonania, pozostaje na liście rezerwowej ;)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Igaśka »

Jest chyba też taka odrazu połączona. ;)
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: ssylvusia »

Igaśka, zgadza się. To ta http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/kla ... 140/170807 Ale jest już trochę większa w szerz i nie do końca mieściłaby się tam, gdzie bym ją chciała upchnąć :)
ObrazekObrazek
chudy3681
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 21, 2012 1:09 pm

Jaka klatka?

Post autor: chudy3681 »

To mój pierwszy post na tym forum więc trzeba się przywitać także cześć ;) planuje zakup 2-3 szczurków tz szczurzyc czy taka klatka 70dł 40szer i 80 wys wystarczy dla nich?
Awatar użytkownika
ola221
Posty: 39
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 3:04 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaka klatka?

Post autor: ola221 »

Tak będzie dobra.Jak chcesz trzy szczurki to lepiej w niej samiczki. Bo trzem dużym facetom może być za ciasno. A jak dwa to nie ma różnicy. Pamiętaj żeby adoptować szczurki a nie kupować ;)
Ze mną:Rap
Po drugiej stronie tęczy:Ciapek
Obrazek
chudy3681
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 21, 2012 1:09 pm

Re: Jaka klatka?

Post autor: chudy3681 »

Tak jak napisałem to będą tylko i wyłącznie dziewczynki ;)
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Jaka klatka?

Post autor: KITEgirl »

chudy3681 pomyśl nad adopcją. kupowanie w zoologu to zły pomysł. mogą być w ciąży, słabo oswojone albo wcale, chore.
poczytaj sobie kilka stron http://szczury.org/viewtopic.php?f=2&t=24678
chudy3681
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 21, 2012 1:09 pm

Re: Jaka klatka?

Post autor: chudy3681 »

Tylko że z adopcją mogą być małe problemy. Czy jest możliwość że takie "schronisko" wysłania? A o zwierzęta z tego zoologicznego się nie boje ponieważ dobrze go znam i wielu moich znajomych czy kolegów, koleżanek się tak zaopatruje, czy to w karmę czy różne zwierzaczki. Kilka miesięcy temu kupiłem tam świnkę morską i jest ok.
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Jaka klatka?

Post autor: dusiaczek »

nie chodzi o to czy ok czy nie jest zwierzak, ale o to w jakich warunkach tam trafia. kupując napędzasz popyt na rozmnażanie masowe zwierząt w okropnych warunkach. Możesz wziać za darmo, ale nie płacić za to

nie rozumiem pytania "czy jest możliwosć ze takie schronisko wysłania". I to nie "schronisko" tylko po rpostu ludzie którzy własnie kupili np. samicę w zoologu kóra okazała się zaciążona, czy są to szczury z interwencji.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Jaka klatka?

Post autor: KITEgirl »

chudy3681 przeczytaj choć część wątku do którego link ci podałam.
Beezqp
Posty: 12
Rejestracja: wt kwie 24, 2012 11:09 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Beezqp »

Cześć! Chciałbym po kilku latach wrócić do hodowli szczurów, niestety stara klatka się nie nadaje do niczego i rozglądam się za nową. W związku z tym mam pytanie odnośnie takiej klatki: http://allegro.pl/klatka-dla-szynszyla- ... 88434.html - wymiarowo chyba będzie OK jak dla dwóch szczurzyc, prawda? Tylko zastanawiam się, czy 1,6cm to nie za duże odstępy między prętami? Panie chciałbym w niej trzymać od małego, a trochę nie na rękę by mi było, żeby zeżarły cały pokój w czasie jak będę w robocie... :P
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Malachit »

http://allegro.pl/super-klatka-dla-szyn ... 55308.html
Tutaj jest wymiarowo taka sama klatka, tylko odstępy 1cm, więc na pewno nawet najmniejsza drobnica nie wyjdzie :P
Wyszukiwarka nie gryzie
Beezqp
Posty: 12
Rejestracja: wt kwie 24, 2012 11:09 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Beezqp »

O faktycznie, a myślałem, że wszystkie przejrzałem ;) Tylko kółko do wywalenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”