Obgryzanie

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Obgryzanie

Post autor: Paul_Julian »

Nie, spirytusem nie, za mocny i za mocno pachnie i bardzo szczypie. Mozesz nasączyć watkę riwanolem (taki zołty płyn) i wtedy przemyc uszko z zewnatrz. Noska nie przemywaj, chyba , że w miejscu zadrapań ( nie na tej rózowej czesci noska). Pasozytów ani jaj to nie zabije, ale zapobiegnie infekcji po zadrapaniu.
Jak mają zadrapania na ciele, to też mozesz przemyć riwanolem. Albo octeniseptem jesli masz. Ostatecznie woda utleniona na ciało (nie na uszka i nie na nosek, bo się pieni).
Po świetach nastepna dawka, powinny dostac 3-4 dawki. Ta 3cia juz może być pewnie tylko dopyszcznie - zapytaj.
Jeszcze je swędzi, bo to jest jakoś tak, że 1sza dawka zabija pasozyty dorosłe, ale nie jaja , a 2ga zabija te ledwo wyklute pasozyty zanim złozą jaja. Szczerze mówiąc, nie pamiętam jak to dokladnie jest, ale po to daje sie kilka dawek.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
piotrekmr
Posty: 66
Rejestracja: sob wrz 24, 2011 5:34 pm

Re: Obgryzanie

Post autor: piotrekmr »

ok mam riwanol to troszkę poprzecieram. Zadrapania są na nosku na samej końcówce obok dziurek :( to przetrze tylko uszki
piotrekmr
Posty: 66
Rejestracja: sob wrz 24, 2011 5:34 pm

Re: Obgryzanie

Post autor: piotrekmr »

Moje szczury są już 10 dni po 2 zastrzyku i kroplach no i dzisiaj patrze i znowu ma zadrapanie na ciele i malutkie krosty na uszach. Odkażałem cała kładkę płynem do mycia naczyń :( ale świerzb wrócił
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Obgryzanie

Post autor: alken »

no przy takim zaawansowanym świerzbie może być ciężko, dwie dawki to za mało, trzeba leczyć dalej, i sprzątać jak najczęściej.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
piotrekmr
Posty: 66
Rejestracja: sob wrz 24, 2011 5:34 pm

Re: Obgryzanie

Post autor: piotrekmr »

no jestem już po dał jakiś dziwny lek tym razem za 37 zł jedna ampułka ale podzielił go na 3. Działa on aż 1 miesiąc więc całkiem długo. A no i mam pytanie bo on powiedział żeby uważać no bo się mogą się wylizać no ale mi się wydaje że szczury się raczej nie liżą tylko tak czyszczą ząbkami. Czy raczej mogą się wylizać ?? :D
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Obgryzanie

Post autor: Malachit »

Jak najbardziej mogą lizać - jeśli jest to w niedostępnym miejscu posmarowane to może jeden drugiemu zlizać
Wyszukiwarka nie gryzie
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”