Odd Eye

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Odd Eye

Post autor: Nakasha »

Jeśli samice mają instynkt i po porodzie podjęły się opieki nad małymi, to ostrożne przenosiny bez naruszania struktury i zapachu gniazda nie powinny aż tak ich zestresować, aby odrzuciły młode.
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
ozi
Posty: 117
Rejestracja: pn maja 17, 2010 4:03 pm
Lokalizacja: świdnica

Re: Odd Eye

Post autor: ozi »

Jak tak w sumie z ciekawości - jakie jest prawdopodobieństwo, że maluszki są odd eye? Jeśli zarówno mama i tata mają takie oczka, to jest na 100% pewne, że wszystkie kluski to odziedziczyły?
Obrazek
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odd Eye

Post autor: Malachit »

Z tego co napisał Bobi wynika, że prawdopodobnie żaden maluch nie odziedziczył
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
ozi
Posty: 117
Rejestracja: pn maja 17, 2010 4:03 pm
Lokalizacja: świdnica

Re: Odd Eye

Post autor: ozi »

W takim razie nazwa tematu jest trochę myląca :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Bobi
Posty: 80
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 10:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odd Eye

Post autor: Bobi »

Nakasha - Nie oddał bym ani matki ani młodych w opiekę na czas wyjazdu bo wiem że zmiana terenu otoczenia może źle wpłynąć na malce a samica będzie w stanie nawet je zagryźć...

Prócz tego słyszałem że jesteś dobra koleżanką Amusi więc wybacz ale nie oddał bym Ci ani 1 malca...

Na dzień dzisiejszy powiem wam że pisało do mnie sporo osób pytając o malce ale to że pracuję w informatyce pozwala mi na dostęp programów przez które mogę sprawdzić IP kontaktujące się na bieżąco z IP Amusi i takie osoby są u mnie kategorycznie skreślone...

jadę prawdopodobnie 20-25 maja na tyle udało mi się przełożyć wyjazd i maluszki jadą ze mną do trójmiasta i okolic dlatego miło by było widzieć nowe domki z tamtych okolic bo tylko w tamtych okolicach mam większą pewność że maluszki nie trafią do pseudo takiego jak Pani od której je mam...

Zdjęcia zrobię jak coś więcej będzie widać u maluchów niż tylko plamki na gołym ciałku :)
________________
(\__/)
(=’.’=)
(”)_(”) This is ”Bunny” Copy the bunny to your personal text to help him achieve world domination, and come join the darkside.
Awatar użytkownika
Bobi
Posty: 80
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 10:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odd Eye

Post autor: Bobi »

ozi odpowiedzi na Twoje pytanie nikt nie zna wiem że rodzice to Odd Eye ale czy malce też będą odd to się dopiero dowiemy jak otworzą oczka czyli za kilka dni :)
________________
(\__/)
(=’.’=)
(”)_(”) This is ”Bunny” Copy the bunny to your personal text to help him achieve world domination, and come join the darkside.
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Odd Eye

Post autor: *Delilah* »

Jak widzę mamusie, to dostaję ślinotoku x 10.
Ech czemu GMR zawsze atakuje ze zwielokrotnioną siłą, kiedy nie mam w planach maluszka.... Ale już sobie wyobrażam te małe pięknoty. Życzę im fajnych domków :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: Odd Eye

Post autor: Niamey »

Bobi, chyba mylisz Nakashę z kimś innym :) Raczej nie jest dobrą koleżanką Amusi ;)
Mika27
Posty: 356
Rejestracja: czw paź 14, 2010 4:22 pm

Re: Odd Eye

Post autor: Mika27 »

Bobi, powiem Ci, że mocno dramatyzujesz... Ja mam do Ciebie pytanie - to prawda, że sprzedajesz szczury za 30 zł poza forum? Podobno ktoś ma na to dowdód... Ale o tym na pw ;)
Za TM 16 szczurzych duszyczek.. (*) :(
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Odd Eye

Post autor: Igaśka »

Ja myślę ,że przeniesienie młodych do kogoś bardziej doświadczonego będzie lepszym rozwiązaniem niż jazda z nimi niewiadomo gdzie...
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Odd Eye

Post autor: smeg »

Haha, Nakasha jest hodowcą w SHSRP, więc teoretycznie jest wręcz wrogiem Amusi ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odd Eye

Post autor: alken »

Bobi pisze:Nakasha - Nie oddał bym ani matki ani młodych w opiekę na czas wyjazdu bo wiem że zmiana terenu otoczenia może źle wpłynąć na malce a samica będzie w stanie nawet je zagryźć...

Prócz tego słyszałem że jesteś dobra koleżanką Amusi więc wybacz ale nie oddał bym Ci ani 1 malca...
Uśmiałam się po pachy ;D
Po pierwsze Nakasha jest doświadczonym hodowcą i wie lepiej co można, a czego nie można, po drugie należy do SHSR, więc to raczej niemożliwe żeby była dobrą koleżanką Amusi. Weź nie wpadaj w paranoję, bo skończy się na tym że pooddajesz szczury jakimś nieodpowiedzialnym dzieciakom i terrarystom bo tylko oni nie będą "dobrymi znajomymi Amusi"
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Bobi
Posty: 80
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 10:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odd Eye

Post autor: Bobi »

No mogę się mylić ale jeżeli gwarantujecie jak widzę że nie jest ona zadną znajomą amusi to chętnie oddam jej 5 samiczek o których pisała... Co do tego że sprzedaje szczury po 30 zł to jest jedna wielka bzdura a jeżeli ktoś ma na to dowody to bardzo chętnie je zobaczę hahaha
________________
(\__/)
(=’.’=)
(”)_(”) This is ”Bunny” Copy the bunny to your personal text to help him achieve world domination, and come join the darkside.
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odd Eye

Post autor: StasiMalgosia »

To że ktoś miał kontakt z Amusią nie równa się że ją lubi. Np. My 3 lata temu chcialiśmy oddać klatkę za darmo komukolwiek, zgłosiła się Amusia, po wielu wielu PW i wymaganiu żebyśmy tę klatkę zawieźli jej do domu a najlepiej jeszcze za nią zapłacili ;) zdecydowaliśmy się nie oddawać jej klatki. I co mieliśmy kontakt z nią ba chyba nawet dostała nasz numer tel :D :D :D

A Nakasha pseudohodowcą :D :D :D :D a może jeszcze ukrytą terrarystką i słyszałem że hoduje Nutrie na futra :D :D :D

Sory za offtop
Obrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Odd Eye

Post autor: Nakasha »

LOL padłam. :D Nie, nie jestem dobrą koleżanką Amusi. :P Nie powiedziałabym, że jestem jej wrogiem, bo nie mam do niej osobistego stosunku, ale to prawda, że dobrze o jej poczynaniach nie piszę. :P Nie podobają mi się jej metody hodowlane, jej podejście do zwierząt, jej dziwaczne i wymyślone oskarżenia rzucane na prawo i lewo pod kątem wszystkich polskich hodowli, zrzeszonych w SHSRP czy w innych związkach. ;) Dla mnie to zwykła pseudo. Ale ja nie jestem wyrocznią, każdy ma prawo do swojego zdania. No i nie utrzymuję z nią kontaktu, gdy na forach wychodzi coś z nią związnego, to czytuję jej facebooka żeby zobaczyć co tam nawypisywała i czasami komentuję jej teksty. To tyle.

Jeśli jesteś w stanie zapewnić matkom i maluchom dobrą opiekę podczas Twojego wyjazdu, jeśli masz zaufanie do Twojej znajomej, to super. Jedna z samiczek na zdjęciach nie wygląda za ciekawie, więc przydałby się ktoś, kto będzie ją obserwować i odpowiednio zareaguje jeśli coś się stanie.
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”