Odd Eye

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Odd Eye

Post autor: Igaśka »

Może może fotki ? :)
Awatar użytkownika
Bobi
Posty: 80
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 10:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odd Eye

Post autor: Bobi »

Fotki dam tylko osobom zainteresowanym jak już powiedziałem a reszta by krytykować moje malce nie potrzebuje fotek...

Alken dziękuję za Warunek poradzę sobie pozdrawiam.
________________
(\__/)
(=’.’=)
(”)_(”) This is ”Bunny” Copy the bunny to your personal text to help him achieve world domination, and come join the darkside.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Odd Eye

Post autor: Paul_Julian »

To nie chodzi o krytykę, ale o pomoc.
Sam napisałeś, ze jestes niedoświadczony. Nakasha może Ci pomóc.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: Odd Eye

Post autor: Niamey »

Bobi, nie wiem o co chodzi, ale każdy kto chce znaleźć dobre domy dla swoich maluchów, zakłada temat, wrzuca zdjęcia i opisuje szczurki. To naprawdę nie jest są jakieś dziwne wymagania, tylko normalna praktyka ;)
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Odd Eye

Post autor: KITEgirl »

na liście chętnych masz kilka osób a szczurków 25.. jeśli wstawisz zdjęcia to może komuś wpadną w oko. dzięki temu reszta ma szanse na domki. bo jak będziesz tak wybrzydzał i przebierał to zostaniesz na koniec z większością maluchów..
oczekujesz że ludzie będą się starać o szczury których nie widzieli? albo zasypią cię propozycje od ludzi którzy tylko chcą foty zobaczyć. to niedorzeczne moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Odd Eye

Post autor: Frugo_Frugo »

KITEgirl pisze:jeśli wstawisz zdjęcia to może komuś wpadną w oko.
No właśnie, masz 9 osób chętnych, a szczurów 25. (Agniesha się wypisała rozumiem?) Nawet jeśli każda z osób weźmie po 2 = 18, czyli powinieneś się postarać o więcej chętnych. :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odd Eye

Post autor: alken »

Bobi, to nie jest warunek, tylko nie widzę sensu w oczyszczaniu wątku ze spamu kiedy nie ma w nim żadnych konkretów. I tak nic w nim nie bedzie oprócz kolejnego spamu. Zwykle w wątkach adopcyjnych nowe zdjęcia pojawiają się przynajmniej dwa-trzy razy w tygodniu, szczególnie jesli są to nowo narodzone maluchy, to nie są żadne wygórowane wymagania.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Bobi
Posty: 80
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 10:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odd Eye

Post autor: Bobi »

Alken : zdjęcia pojawiają się przynajmniej dwa-trzy razy w tygodniu,

To ja gratuluje dbania o maluchy i o matki bo na pewno musi samicom się podobać to że co chwila ktoś im w gniazdo zagląda po co mam robić zdjęcia kiedy nic innego nie widać ? Zrobię jak już będą starsze i dam osobom które są zainteresowane malcami. Ja już skończyłem.
________________
(\__/)
(=’.’=)
(”)_(”) This is ”Bunny” Copy the bunny to your personal text to help him achieve world domination, and come join the darkside.
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Odd Eye

Post autor: KITEgirl »

czyli nie bierzesz ich na ręce? nawet co kilka dni? a słyszałeś o czymś takim jak socjalizacja?
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odd Eye

Post autor: alken »

tak, hodowcy biorą maluchy na ręce już od samego początku, żeby szczury były dobrze zsocjalizowane z człowiekiem. przyzwyczajają się do dotyku i zapachu, dzięki temu w przyszłosci bardziej garną się do człowieka. samice też nabierają zaufania i pozwalają doglądać maluchów. z resztą rób sobie co chcesz, i jak chcesz, to jakie te szczury będą i czy znajdą domy zależy wyłącznie od Twoich działań.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Odd Eye

Post autor: zuzka-buzka »

Najlepiej by było porobić osobne zdjęcia każdemu szczurkowi i je ponumerować gdy się już ofutrzą. :) Takie zdjęcia parówek na razie myślę nie mają sensu... No i tak jak wszyscy radzą - słuchaj Nakashy, ona naprawdę ma doświadczenie i nie pisze tego co pisze by Cię zdenerwować albo by zniechęcić potencjalne domki, uwierz nam na słowo... :)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Odd Eye

Post autor: Paul_Julian »

Oddzieliłem offtop :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Odd Eye

Post autor: Igaśka »

http://imageshack.us/photo/my-images/717/9samiczek.jpg/ ja tu widzę na pierwszym planie dumbolke :-* i to dość sporą klusie ! Foty foty ! Hmm jeśli zabierasz maluchy to jak się znajdzie transport do Łukowa ??? Jak emil z siedlec to niedaleko i niech moja tam będzie a później może jakoś się znajdzie transport :) ale ja chyba nie będę mogła podjechać..
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Odd Eye

Post autor: Igaśka »

Maluszki już mają otwarte oczka ? :)
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Odd Eye

Post autor: KITEgirl »

Igaśka jak dobrze transport obmyślę to pojadę po swoje i będę wracać i przez siedlce i przez łuków. ale te małe mi się ugotują w taką pogodę :-\
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”