[PODKARPACKIE - KROSNO] Zaadoptuję dwa szczurki dumbo.

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

bobroska
Posty: 53
Rejestracja: pt maja 04, 2012 11:16 am

[PODKARPACKIE - KROSNO] Zaadoptuję dwa szczurki dumbo.

Post autor: bobroska »

Hej. :) Jak w temacie, chciałabym przygarnąć dwa młode szczurki dumbo, płeć jest w zasadzie nieistotna. :) Od razu wklejam wypełnioną ankietę:

1. Czy masz już szczury? Nie.
2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary. Jeszcze nie, w przyszłym tygodniu kupię klatkę i zacznę kompletować wyposażenie. Planuję kupić tę: http://allegro.pl/klatka-fretki-szynszy ... 94356.html
3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić? Mieszkam w małym miasteczku, więc moja wetka raczej nie jest znana, ale zamierzam chodzić do Katarzyny Lorens (http://weterynarz-krosno.pl/), do której chodzę z moimi psami i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam.
4. Czym zamierzasz karmić szczurki? Na pewno karmą wysokiej jakości, cena nie gra roli. Na razie mam zamiar karmić karmą versele laga rat complete albo rat nature + jr farm. Jeśli będę miała szczurki młodsze niż 4 miesiące, to jeśli dostanę takie wskazanie będę karmiła karmą Beaphar Care+ Rat (bo wysokobiałkowa). Do tego zamierzam dawać owoce i warzywa oraz zieleninkę. :)
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury? Absolutnie nie.
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków? Oczywiście, jeśli będę je miała to założę nam wątek na forum.
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście. Mam dwa psy, szczury będą trzymane w moim pokoju, w którym psy bywają rzadko.
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów? Nie wyjeżdżam zbyt często, jedyne moje "wyjazdy" to spanie u kogoś po imprezie (wtedy szczurkami będzie opiekowała się Mama) i wystawy, ale to kwestia niecałego dnia (wtedy ze szczurkami zostanie ojczym).
9. Jak będą wyglądały wybiegi? Mam duży pokój, który niemal cały będzie do dyspozycji ogonków, w poniedziałek jadę do OBI po płytę osb, żeby oddzielić część pokoju (ok 1/4, muszę schować kable i jakoś zatkać dziurę pod łóżkiem) jednak w czasie mojej obecności szczurki będą mogły biegać po całym pokoju. Poza klatką będą 5-8 godzin dziennie (zależnie od dnia).
10. Czy zgodzisz się na wizytę przedadopcyjną? Oczywiście.
11. Czy podpiszesz umowę adopcyjną? Jeśli jesteś niepełnoletni(-a), czy podpisze ją rodzic/opiekun? Jestem niepełnoletnia, umowę podpisze Mama, zgadza się na szczurki i jest w nich niemal tak zakochana jak ja.

Mam jeszcze pytanie, trochę dziwne. Panicznie boję się pająków, mam w kontakcie brosa na owady, czy jego zapach może być szkodliwy dla szczurków? Jeśli ktoś miałby więcej czy bardziej szczegółowe pytanie to podaję mój nr GG: 4033113. Pozdrawiam. O0
bobroska
Posty: 53
Rejestracja: pt maja 04, 2012 11:16 am

Re: [PODKARPACKIE - KROSNO] Zaadoptuję dwa szczurki dumbo.

Post autor: bobroska »

Nie mogę znaleźć opcji 'edytuj'. Zapomniałam napisać, że jestem w stanie dojechać po szczurki do 70km. Niestety sama jeszcze nie jeżdżę autem i muszę liczyć na mamę. ::)
Idekk
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 31, 2011 7:25 am

Re: [PODKARPACKIE - KROSNO] Zaadoptuję dwa szczurki dumbo.

Post autor: Idekk »

Trzeba przyznać, że odrobiłaś pracę domową :) Powodzenia! :)
bobroska
Posty: 53
Rejestracja: pt maja 04, 2012 11:16 am

Re: [PODKARPACKIE - KROSNO] Zaadoptuję dwa szczurki dumbo.

Post autor: bobroska »

Dziękuję. :)
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: [PODKARPACKIE - KROSNO] Zaadoptuję dwa szczurki dumbo.

Post autor: Venefico »

A muszą być koniecznie dumbo? Standardy są tak samo fajne ;D Popatrz na dział 'oddam sprzedam', jest wysyp maluchów.. Nie muszą być blisko Ciebie, transportu można poszukać na naszym forum albo innych forach, może akurat będzie ktoś jechał w Twoje okolice :)
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
bobroska
Posty: 53
Rejestracja: pt maja 04, 2012 11:16 am

Re: [PODKARPACKIE - KROSNO] Zaadoptuję dwa szczurki dumbo.

Post autor: bobroska »

Dumbolki bardzo chciałaby moja mama, mi jest to obojętne. :) Widziałam właśnie, że niedawno wyjechały szczurki z Torunia - a szkoda, bo to tylko godzina drogi ode mnie.. Na razie kupię klatkę, umebluję, żeby wszystko mieć już gotowe i wtedy będę szukać. :D
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: [PODKARPACKIE - KROSNO] Zaadoptuję dwa szczurki dumbo.

Post autor: KITEgirl »

może ja się nie znam.. ale Toruń to chyba trochę inna część Polski niż Krosno..
Awatar użytkownika
monisiaxp
Posty: 455
Rejestracja: wt paź 04, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Małopolska/Tarnów

Re: [PODKARPACKIE - KROSNO] Zaadoptuję dwa szczurki dumbo.

Post autor: monisiaxp »

Ja mam samiczkę i samczyka... małe, jedno mogłabym jeszcze dać.
jeśli podjechałabyś sobie do Tarnowa lub do Pógórskiej.
bobroska
Posty: 53
Rejestracja: pt maja 04, 2012 11:16 am

Re: [PODKARPACKIE - KROSNO] Zaadoptuję dwa szczurki dumbo.

Post autor: bobroska »

może ja się nie znam.. ale Toruń to chyba trochę inna część Polski niż Krosno..

... Tarnów nie Toruń, zawsze mi się myli. ::)
Ja mam samiczkę i samczyka... małe, jedno mogłabym jeszcze dać.
jeśli podjechałabyś sobie do Tarnowa lub do Pógórskiej.
Właśnie chciałabym dwa razem, żeby na pewno żyły w zgodzie. Na razie napisałam do k_h w sprawie adopcji Wistarków z Warszawy, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. :)
Awatar użytkownika
monisiaxp
Posty: 455
Rejestracja: wt paź 04, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Małopolska/Tarnów

Re: [PODKARPACKIE - KROSNO] Zaadoptuję dwa szczurki dumbo.

Post autor: monisiaxp »

Dobra :D
Jak by co to pisz... :D
bobroska
Posty: 53
Rejestracja: pt maja 04, 2012 11:16 am

Re: [PODKARPACKIE - KROSNO] Zaadoptuję dwa szczurki dumbo.

Post autor: bobroska »

Temat do zamknięcia. :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”