Pawłowe szczursieny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

alken pisze:dawaj foty pozszywanych panienek :P
Nie ma ! :D Fajtają nogami i tych szwów nie widać. Żadne sie nie da obrócić na plecy, bo obraza, a Malwinkowy brzuszek szybko zarósł.
Obraza na dietę. Nawet kolba posmakowała ;p

U nas leniwie, u szcurów i u mnie. Pogoda mi nie służy.
Soran chyba wystawiał gołe pięty poza gniazdko, bo się przeziębił i chrumkoli :( daję mu od wczoraj doxy.
Wczoraj miał 2gie urodziny, ale party przeniesiemy na za kilka dni, jak przestanie chrumczeć. Na razie dostał życzenia.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Soranku kochany, niech Cię słonko w piętki teraz ładnie grzeje i wespół z lekami postawi w zdrowiu na nóżki :) Najszczursze życzenia z okazji tych 2 latek i buziaczki ode mnie i niebiesko - białych :-*
Pozszywane baby również proszę od nas wybuziakować :) :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: IHime »

Soran już się odchrumkał i leczycie się po imprezie urodzinowej? Soranku, sto lat, królewiczu! :D
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

NIestety, jeszcze chrumkoli, ale nie zawsze :( Daję mu okruch doxy, bo to tak słychać oskrzelowo. Jak sie nie wykuruje do poniedziałku, to wtedy pójde do weta po oxyvet, mam nadzieję, ze bez problemów będę mógł zamówić.
To cherlanie ma identyczne jak ostatnio, czasem sobie psiknie, nos w miarę czysty.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ol. »

Urodzinowego najlepszego dla Sorana ! Zdrówko przede wszyskim niech powraca, bo tu już wszyscy do imprezy przytupują a przecież bez solenizanta nie zaczniemy :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Soranku nie wygłupiaj się, urodzinowe smakołyki nie mogą przecież tak przejść koło szczurzego noska :) Trzymać się cieplutko i zdrowieć jak najprędzej prosimy! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: *Delilah* »

Sto milionów szczurzych lat dla Soranka !!!! Buziaki w zachrumkolony nosek !
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
iwciunia11
Posty: 310
Rejestracja: czw sty 26, 2012 4:04 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: iwciunia11 »

Ja podaje mojemu szczoruwi Kalm Aid specjalny dla kota.
Jest o smaku lososiowym, a jemu bardzo smakuje :D
Tylko mam watpliwosci, czy dziala.
Ze mna - Pusia, Mycha i Latunio ;3
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Eve »

Co u Was słychać ? tak się cichutko zrobiło ..
Przesyłamy mizianki :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Malachit »

No właśnie, co tu tak cicho, i zdjęć tak dawno nie było :P
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Bo ja teraz duzo pracuję i jak wracam to mi sie nic nie chce, a już w ogóle robić zdjec.

Nowosci zadnych nie mamy. Soranek czasem sobie chrumknie, muszę go zwazyć. A maluchy -kluchy rozrabiają :D Malwina lata wszędzie, tylko ogon za nią fruwa. Dopiero niedawo zauwazyłem , ze Mysia ma takie smieszne grube lapki :)
Soran ma strupki na uszach, ciagle zdrapuje. Przemywam rywanolem, bo nie chce dawac antybiotyku, zeby nie zlizał

Nootropilu nie chce pić. Świnstwo smakuje jak Guajazyl...
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
_runa_
Posty: 1048
Rejestracja: czw maja 15, 2008 1:12 pm
Numer GG: 6256121
Lokalizacja: z Nimi po drugiej stronie tęczy też jestem czasem
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: _runa_ »

mieszaj mu z czymś co lubi a rzadko dostaje, gorsze świństwa są, nootropil i tam ma lepsze wyniki niz reszta neurologicznych świństw, vit.b complex pewnie by nie tknął kijem ;)

pozdrawiamy
ze mną:HenanYaraThujaRufioNamViggo
pamiętam zawsze: gwiazdki wokół tęczy <:3)~
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: alken »

czy tylko ja mam takie szczury co zeżrą każde lekarstwo, swoje lub nie swoje ? ::) ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

_runa_ pisze:mieszaj mu z czymś co lubi a rzadko dostaje, gorsze świństwa są, nootropil i tam ma lepsze wyniki niz reszta neurologicznych świństw, vit.b complex pewnie by nie tknął kijem ;)

pozdrawiamy
Jak mam mu to mieszac z czymś co lubi, a rzadko dostaje, skoro musi to dostawac codziennie ? Lucetam 1/6 tabl. codziennie, albo o.5 ml syropu 2x dziennie. :(
Już i tak dostaje furo i prillium z herbatnikiem/kaszką/bioaronem.

Chyba wezmę się na sposób Noovy. Do transporterka z lekiem, tylko jak mu wtedy dawac nootropil, żeby nie wylał... chyba , ze pomieszam z kaszka ...

To Delilah mnie skusiła, bo napisala, że Noktul wciągała Nootropil. A ja głupi uwierzyłem :D Przeciez wiadomo, że Noktuszon była speszyl ;D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: noovaa »

No ja daje na łyżeczce z kaszką / gerberem. Sam transporter jest pusty i wymyty .... goły plastik, nawet jak troszkę wywali, to zlizuje z "podłogi". U nas skutkuje .. A właściwie skutkowało, bo Yuki ostatnio odpuściła i zjada za pierwszym podejściem, czyli z łyżeczki pod nosem. Codzienne zamykanie w transporterze jej chyba zbrzydło ;)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”