[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: hotkot »

Na pewno jeszcze coś dodam, bo to urządzanie sprawia mi dużo radości i ciągle coś tam im zmieniam :D, to prawie jak urządzanie domu ;). Najbardziej podoba mi się ta ich ciekawość jak powieszę coś nowego. Z każdej strony muszą obwąchać, poobgryzać i przepychanki kto pierwszy :D.
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Rajuna »

hotkot - u mnie właśnie pod drzwiczkami górnymi każdej klatki wisi łapacz szczurów :D bez tego strasznie się gramolą jak trzeba się przedostać z klatki do klatki :P

a co do wybiegu, to tak, to była prowizorka, żeby moje ciapcie w ogóle pobiegały przez ten tydzień jak moja mama się nimi zajmowała ;) pobiegały niestety tylko raz i była to zabawa w "złap szczura zanim wyjdzie na zewnątrz", zwłaszcza Kokos i Resa (dwa białasy) dokazywały ::) a na stałe chcę zabezpieczyć kawałkiem pleksi ale od góry (kawałek pleksi przyczepiony na ostatnich 20-30cm kraty).
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: alken »

Malachit pisze:No tak, cała klatka oprócz góry urządzona, to szczury na samej górze siedzą ;D
bo szczury chyba generalnie lubią siedzieć w klatce jak najwyżej, gdyby tam wisiał hamak to by pewnie w ogóle nie korzystały z reszty klatki tylko by się kisiły w chomikówce ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Klaudiaaa
Posty: 424
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 6:25 pm
Numer GG: 42964707
Lokalizacja: Barlinek

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Klaudiaaa »

Rajuna pisze:hotkot - u mnie właśnie pod drzwiczkami górnymi każdej klatki wisi łapacz szczurów :D bez tego strasznie się gramolą jak trzeba się przedostać z klatki do klatki :P

a co do wybiegu, to tak, to była prowizorka, żeby moje ciapcie w ogóle pobiegały przez ten tydzień jak moja mama się nimi zajmowała ;) pobiegały niestety tylko raz i była to zabawa w "złap szczura zanim wyjdzie na zewnątrz", zwłaszcza Kokos i Resa (dwa białasy) dokazywały ::) a na stałe chcę zabezpieczyć kawałkiem pleksi ale od góry (kawałek pleksi przyczepiony na ostatnich 20-30cm kraty).
Też ostatnio bawiłam si,ę z Naną w tą gre ;D ;D ;D .Tyle ,że uciekła mi kiedy ją karmiłam bo akurat się odwróciłam na jaieś 3 min po karmę .No i okno było uchylone ...Uff...Złapałam ją ale mam za to konsekwencje palec ugryziony cały fioletowy,spuchnięty ledwo co w szkole pisze :D .Ale czego się dla ogoniastej nie robi??? Nadal ją kocham ...Z resztą mam jakieś inne wyjście ??? ;D
Obrazek
Za Tm:
Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Zawsze zostaniesz w mym serduszku Nana (*) Milek (*)

Nasz wątek : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38292
https://www.facebook.com/mini.zoo.92?ref=tn_tnmn
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Nina »

hotkot pisze:A oto moje królestwo ::)
Obrazek
Strasznie pusto.
Klatka wielka, ma potencjał, ale niewykorzystany. Półek przede wszystkim brakuje. Szczury sprytne, ale ptaszkami nie są, muszą mieć po czym chodzić ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: hotkot »

Nowa odsłona ;), dodałam kilka nowych atrakcji. Mi najbardziej podoba się ogromny szczurołap w dolnej klatce, niestety tylko mi ;), ogonki jak zwykle mają swoje ulubione miejsca. Już się pogodziłam z tym że nadal najatrakcyjniejszym miejscem jest chomiczówka, no cóż skoro muszą oglądać wszystko z góry to niech tak będzie. Co do półek, to one chyba jednak mają coś z ptaszków bo radzą sobie doskonale. Przeskakują z hamaka na hamak, a tam gdzie jest większa przestrzeń między poziomami to radzą sobie prętami z klatki. Dwie półki z paneli podłogowych są na dole, jednak i tak są praktycznie nie używane, więc uznałam że to i tak nie ma sensu.
Obrazek

Ma ktoś jeszcze jakieś ciekawe propozycje urozmaicenia wnętrza? ;)
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Rajuna »

Ta uwaga o ptakach dotyczyła tego, że ptaki potrzebują dużo wolnej przestrzeni, a szczury odwrotnie - im gęściej, tym lepiej ;) Miednicę w chomikówce możesz odwrócić i wyciąć w niej ze dwa wejścia - u mnie coś takiego pełno rolę domku i jest uwielbiane, mimo, że stoi na dnie ;)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: alken »

tak, odwrócenie miednicy to dobry pomysł :) można też im tam szmatek napchać ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Libellee
Posty: 212
Rejestracja: sob mar 12, 2011 2:44 pm
Lokalizacja: Gdańsk-Wrzeszcz

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Libellee »

Moja nowa klatka, Ferplast Furat ;)
Wybaczcie tą ilość zdjęć, ale strasznie się nią zachwycam, bo to długo wyczekiwana klatka ;D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
monisiaxp
Posty: 455
Rejestracja: wt paź 04, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Małopolska/Tarnów

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: monisiaxp »

Jaka ładna ♥
Ja bym chciała moją nawet i powiększyć lub zamienić ale pokój mam 2/3 m i klatka sama praktycznie wchodzi ::)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: klimejszyn »

spełnione perfectowe marzenie :)
mieszka w niej 6 ogonków.

doszedł jeszcze jeden domek z doniczki, po prawej, na półce z dwoma miskami, bo grubasy nie mogły wejść na wyższą półkę bez podestu ::)
Obrazek
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
monisiaxp
Posty: 455
Rejestracja: wt paź 04, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Małopolska/Tarnów

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: monisiaxp »

Świetna klatka! Ja nie mam pojęcia jak urządzić moją, która już miesiąc stoi nie urządzona.
Wyższe lepiej się urządza! Ale coś muszę wykombinować.
Jakieś propozycje? Nie chcę wydawać 30 zł na jeden taras ...

Ps: Nie urządzona - tzn, wisą takie dwa robocze (już nie wiszą bo zjadły) hamaczki i dwa koszyczki, troty i szczury ŚPIOM
Awatar użytkownika
monisiaxp
Posty: 455
Rejestracja: wt paź 04, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Małopolska/Tarnów

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: monisiaxp »

Ktoś zamawiał z tąd tarasy?
http://www.fretten.nl/index.php?main_pa ... 6q1tpioe57

Ile wychodzi w przeliczeniu na złotówki?
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Blanny »

No mnożysz razy 4 i masz na złotówki. Nie opłaca się, już chyba lepiej w Polsce kupić. ;)

klimejszyn[b/], bosko urządzona! Boże, ależ ja bym chciała perfecta... :P Ale muszę mieć dwupiętrówkę, moje szczury co i rusz mają przetasowania i muszę je rozdzielać. ::)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: klimejszyn »

Blanny, w perfekcie można zrobić osobne pięterko, przedzielając półkami :D
a woliera - marzenie ! jestem strasznie zadowolona, dzisiaj raz dwa i półki ogarnięte, a nie męczenie się z koszyczkami w klatce przy mniejszych drzwiczkach... :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”