Dwa samce w tym jeden ze skłonnościami homoseksualnymi

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Dwa samce w tym jeden ze skłonnościami homoseksualnymi

Post autor: limba »

Moje samiczki tez zabawiaja sie tak regularnie....wiec to norma... :roll: a nie odmienna orientacja :wink:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Baron
Posty: 131
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:49 pm

Dwa samce w tym jeden ze skłonnościami homoseksualnymi

Post autor: Baron »

Tylko ten drugi przy tym strasznie piszczy i jest mi go żąl więc są w osobnych klatkach, a nie oto mi chodziło przecierz miały sie bawić razem itp itd, nie wiem co zrobie:(
JEST PYSZNIE! KFC
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

Dwa samce w tym jeden ze skłonnościami homoseksualnymi

Post autor: jutka »

Piski muszą być. Piski zresztą niekoniecznie są oznaką bólu, mogą być oznajmianiem podległości.
Jeśli się bardzo o niego boisz, możesz je na razie łączyć tylko na neutralnym terenie (bez wody :D), ale z tego co piszesz, to przebiega raczej spokojnie i zupełnie normalnie, jak rozumiem nawet to wyrywanie kiełbasy nie doprowadziło do poważnej bójki. Ja rozdzielałam szczury do oddzielnych klatek tylko kiedy spałam i kiedy wychodziłam z domu.
Łączenie może trwać i miesiąc, więc nie ma się co denerwować, że jeszcze się ze sobą nie bawią.
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Dwa samce w tym jeden ze skłonnościami homoseksualnymi

Post autor: Ewqa »

Moje niby są od początku w zgodzie, ale ciągle bawia sie w zapasy i któraś ląduje na plecach. Jeżeli to mała to zaraz piszczy w niebogłosy. Taki wrzaskun i już. Nie zauwazyłam żeby to miało byc agresywne.
Chyba mozna to porównać do piszczenia szczeniaka, tak na wszelki wypadek jakby ktos chciał mu zrobic cos złego, takie ostrzeżenie: "jestem mały, uważajcie na mnie"
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Baron
Posty: 131
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:49 pm

Dwa samce w tym jeden ze skłonnościami homoseksualnymi

Post autor: Baron »

Nie wiem czy to jest normalne ale jak jeden zajmie domek to drugi od razu próbuje sie dostać do niego ale zazwyczaj sie nie udaje więc szybko xajmuje piętro i potem ten z domku chce też mieć piętro i sie zwalają z tego piętra i to wydaje mi sie za bardzo agresywne
JEST PYSZNIE! KFC
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Dwa samce w tym jeden ze skłonnościami homoseksualnymi

Post autor: Ewqa »

Mi sie wydaje że "bardzo agresywne" to kiedy leje sie krew, albo leci futro. Inne przypadki to przepychanki o ustalenie hierarchi, albo zwykła zazdrość i rywalizacja.
U ludzi np. u rodzeństwa tez często to sie zdarza, że oboje musza mieć w danej chwili tą samą zabawkę a nikt nie mówi że to agresja ;)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Baron
Posty: 131
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:49 pm

Dwa samce w tym jeden ze skłonnościami homoseksualnymi

Post autor: Baron »

Oki to je zostawie dzisiaj na noc i zobaczymy co z tego wyniknie, tylko mój Baron jest tak przerażony że z piętra boi sie zejść
JEST PYSZNIE! KFC
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Dwa samce w tym jeden ze skłonnościami homoseksualnymi

Post autor: Ewqa »

Moje są razem w klatce od tygodnia, a mimo to codziennie są bitwy i gonitwy. A dzisiaj w nocy aż półke zwaliły. :lol:
Chyba lepiej ich popilnuj a jak będziesz pewnien że rozlewu krwi nie będzie to wtedy zostaw je na noc same.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Baron
Posty: 131
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:49 pm

Dwa samce w tym jeden ze skłonnościami homoseksualnymi

Post autor: Baron »

a to doskakiwanie do penisa czy to normalne ??
JEST PYSZNIE! KFC
Grabarz
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 22, 2005 2:24 pm

Dwa samce w tym jeden ze skłonnościami homoseksualnymi

Post autor: Grabarz »

Nie martw się bedzie dobrze moj nie jest skory do bojek. Powoli malymi kroczkami sie polubia a bic sie zawsze beda bo to jest zabawa dla nich. Reszta mojej szczurzej gromady sie non-toper bije przewracaja sie a samica tylko patrzy i czasem przerywa (sedzia Wrestlingu)...
Baron
Posty: 131
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:49 pm

Dwa samce w tym jeden ze skłonnościami homoseksualnymi

Post autor: Baron »

NIE WIEM CO MAM ROBIĆ, przed chwilą była kolejna bójka ale tym razem poważniejsza; Baron ma wytargane futerko koło brzucha a Grubas ma ranke koło oka :( . Teraz są w odzielnych klatkach i wylizują rany, chyba jednak nic z tej przyjaźni nie będzie :(
JEST PYSZNIE! KFC
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”