[Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Shigella
Posty: 183
Rejestracja: sob maja 22, 2010 1:59 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Shigella »

Jak oni słodko przy tym poidełku wyglądają!
Nasza klatka już czeka na dwóch rozrabiaków - nie możemy się już doczekać:)
Z nami Czaruś i Aruś - http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36300
************
Za TM - Tadzio i Denis <3
Awatar użytkownika
Repuzel
Posty: 112
Rejestracja: pn mar 01, 2010 3:02 am

Re: [Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Repuzel »

Jeszcze tyle czasu a ja już się nie mogę doczekać aż w mojej wolierze będzie pięć ogonów tuptać !:D
Ze mną: Avangarda, Revolta, Morwena, Troya, River, Boomer
Na tęczowym mostku: Vendetta, Vesania, Ciri, Marian, Rebelia, Ninde Banshe, Geralta, Valkiria, Falkon (tęsknimy!)
Asengrith
Posty: 145
Rejestracja: śr maja 02, 2012 4:42 pm

Re: [Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Asengrith »

Niesamowite uczucie jak 18 ogonków pcha się na ręce ;D i jeszcze Szogun ciągnie mnie za bluzkę bo też chce ;) Dziś zabrały mamie kukurydzę a potem każdemu z osobna trzeba było dać po ziarenku, siedziały z nimi jak zauroczone :D Powoli zaczynaja próbować się wspinać po ręce do góry, ciekawskie jak mamusia. Najlepsze że jak się zmęczą to tam gdzie się zatrzymają tam śpią. Z miską tez była zabawa nie zdarzyłam nasypać ziarenek a już się wypełniła ogonkami. ;D

Przypominam że 2 braci nadal szuka domku bo Szafirka to chyba już nie oddam ;) (maluszek zaczął pierwszy raz brykać - jestem z niego taka dumna :D )
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: mania85 »

Jak nie oddasz Szafirka to chociaż wstawiaj zdjęcia żeby było do czego się poślinić ;D ;D
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Asengrith
Posty: 145
Rejestracja: śr maja 02, 2012 4:42 pm

Re: [Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Asengrith »

Zamiast się ślinić można przygarnąć jeszcze 2 kapturki samczyki i Szafirka ;) One tak samo jak reszta potrzebują nowego domku i są równie urokliwe jak pozostałe ogonki :) Dziś na wieczór wkleję nowe zdjęcia. Przygarnijcie braciszków bo czas ucieka a ja nie będę mogła mieć tyle szczurków u siebie. 4 ogonki plus ewentualnie Szafirek to max co mogę mieć. Szkoda by mi było oddać ostatnią dwójkę maluchów do sklepu :-[
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: mania85 »

Szafirek mnie bardzo urzekł ale czytałam że maks do Wrocka go oddasz a ja jestem nieco dalej ;] Wyczochrać proszę ;D
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Asengrith
Posty: 145
Rejestracja: śr maja 02, 2012 4:42 pm

Re: [Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Asengrith »

Szafirek jest mały, widać po nim że jest "opóźniony w rozwoju fizycznym", znacznie wolniej rośnie od pozostałych ogonków. Bardzo źle z nim było i dmucham na zimne z tymi wyjazdami w daleka podróż. Martwię się że może sobie nie poradzić. Musiał by mieć na prawdę opiekuna który by się nim zajął (poświęcał mu dużo czasu, pilnował czy rośnie i je odpowiednio, czy coś mu nie dolega, latał do weterynarza jakby coś się działo) bym puściła go dalej niż godzinka jazdy. Nie mówię że Ty byś się nie nadawała ani nic takiego. Po prostu nie chce by się mu coś złego stało, ani żadnemu innemu "mojemu" szczurkowi. Jest jeszcze uzależniony od mleka mamy i ciągle jeszcze muszę go pilnować by jadł go jak najwięcej. Po 20 maja zostanie zabrany od Szoguna bo to chłopiec. Z charakteru jest normalnym ogonkiem, podchodzi, skubie paluszki, daje się głaskać, reaguje jak każdy inny szczurek. Przyznać muszę że rośnie na małego złodziejaszka :D Po co włazić do miski po ziarenka jak można zabrać rodzeństwu ;D Wcale się nie boi i zdecydowanie to Szogun w całej okazałości a nawet większy z niego diabeł będzie ;) I tak jak mama, kocha kukurydze :D
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: mania85 »

Moje chłopaki też uwielbiają kukurydzę ale przestałam im dawać bo Stefan ma po niej problem z wypróżnianiem :-\ Masz rację szukając Szafirkowi blisko domu, im krótsza podróż tym mniejsze obciążenie dla niego dlatego pozostaje mi nadal poślinić się :)
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Nina »

Toż Szafirek i tak musi zostać ;D Przecież tatuś nie może być sam, towarzystwo musi mieć ;) A skoro jajek nie chcecie ciąć, musi mieć chłopa do towarzystwa.


Jeszcze tylko kilka dni :D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Malachit »

No właśnie, nie bierzcie Szafirka, pomyślcie o jego tacie! :P

Mi właśnie lekko przeszło urwanie głowy mogę więc w końcu zacząć "niemogęsiędoczekać" :D
A czy jeszcze jakieś szczurki (oprócz niebieskiej pchły do mnie) przyjeżdżają do Wrocka? :)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Shigella
Posty: 183
Rejestracja: sob maja 22, 2010 1:59 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Shigella »

Nasi dwaj panowie do Wrocławia też jadą:)
Z nami Czaruś i Aruś - http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36300
************
Za TM - Tadzio i Denis <3
Awatar użytkownika
ozi
Posty: 117
Rejestracja: pn maja 17, 2010 4:03 pm
Lokalizacja: świdnica

Re: [Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: ozi »

i moje jedno chłopczę również ;D
Obrazek
Asengrith
Posty: 145
Rejestracja: śr maja 02, 2012 4:42 pm

Re: [Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Asengrith »

Aktualnie :

Mam do adopcji 1 samiczkę kapturek i 2 samczyków również kapturki
:)

Mam nadzieje że ktoś chciałby przygarnąć maluszki gdyż w czerwcu będę zmuszona oddać je do sklepu zoologicznego. Uwarunkowane jest to tym że Szogun zachorowała :( i w następnym tygodniu ma zabieg na wycięcie guza przy gruczole mlecznym. Będę musiała poświęcić jej więcej czasu i się nią zaopiekować.

Maluszki właśnie zaczęły skakać i mam z nimi 18 światów.
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: mania85 »

Takie słodziaki na pewno znajdą dobre domki :) A do czerwca sporo czasu jeszcze 8)
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: [Brzeg] Oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: BlackRat »

Wydawało mi się, że wszystkie samiczki już były zarezerwowane... Co się zmieniło?
Kiedy kolejne zdjęcia naszych cudów? :]
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”