Moje diabły ;D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Moje diabły ;D

Post autor: Cytrrryna »

Kurcze szkoda tych szczurków, które odeszły. Dobrze, że teraz stadko już jednopłciowe :) Szkoda mi też tego nowego, małego. Nie wiedziałam nawet, że matka może się tak zachować w stosunku co do małego szczurka, chyba że był po prostu podrzucony z innego miotu od innej matki, bo wydaje mi się, że w sklepie też tak mogło być. Dobrze, że daje się spokojnie oswajać oszczędza stresu sobie i Tobie również :) Ładnie postąpiłaś z tym maluchem.
Dawaj zdjęcia! :P Ogólnie to Harnaś skradł mi serce :P Widać, że szczury mogą też łamać ludzkie serca ;) Wymiziaj stadko! :)
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
Awatar użytkownika
julek2000
Posty: 120
Rejestracja: pn mar 05, 2012 1:28 pm

Re: Moje diabły ;D

Post autor: julek2000 »

Już zrobiłam kilka zdjęć, ale niechcący je usunęłam, a że miałam w koszu dużo innych zdjęć, cała zawartość zrobiła mi KA- BUM. Nie wiem kiedy jakieś uda mi się pstryknąć. Dodam że maluch jest bardzo ciemno szary z dwoma białymi łatkami na brzuszku i ma duże, mądre oczka.
Awatar użytkownika
julek2000
Posty: 120
Rejestracja: pn mar 05, 2012 1:28 pm

Re: Moje diabły ;D

Post autor: julek2000 »

Teraz jak tylko wejdzie mi na rękę, albo pod bluzę to zostawia po sobie kupki, bardzo mnie to denerwuję (wcześniej tak nie robił). Jak temu zaradzić ???
Awatar użytkownika
julek2000
Posty: 120
Rejestracja: pn mar 05, 2012 1:28 pm

Re: Moje diabły ;D

Post autor: julek2000 »

julek2000 pisze:Teraz jak tylko wejdzie mi na rękę, albo pod bluzę to zostawia po sobie kupki, bardzo mnie to denerwuję (wcześniej tak nie robił). Jak temu zaradzić ???
Problem sam się rozwiązał. ;D
Dzisiaj i wczoraj wzięłam się za szycie i wyczarowałam fajny polarowy hamaczek i taką jakąś huśtawkę dla maluchów. Trudno było mi wszystko powiesić na kratce bo od razu wszystkich ciekawość zżerała co ja tam znowu u nich przy kratce dłubie. ::)
Awatar użytkownika
julek2000
Posty: 120
Rejestracja: pn mar 05, 2012 1:28 pm

Re: Moje diabły ;D

Post autor: julek2000 »

Szerze mogę stwierdzić, że nie będę więcej popełniać takich błędów jak wcześniej.
Awatar użytkownika
julek2000
Posty: 120
Rejestracja: pn mar 05, 2012 1:28 pm

Re: Moje diabły ;D

Post autor: julek2000 »

Julek jest chory, ma infekcje, która idzie bezpośrednio do rdzenia kręgowego i do poniedziałku będzie dostawał zastrzyki z antybiotykiem w łapkę.. Jest odseparowany od reszty stada na najbliższy tydzień. Nie chce jeść i musimy go karmić gerberkami i poić na siłę z pipetki.
W ciągu najbliższych dwóch powinna dni nastąpić poprawa, albo zdechnie.
Awatar użytkownika
julek2000
Posty: 120
Rejestracja: pn mar 05, 2012 1:28 pm

Re: Moje diabły ;D

Post autor: julek2000 »

Julek żyje i ma się wspaniale, a ja najadłam się tyle strachu przez niego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”