Leżenie na pleckach.

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

Le?enie na pleckach.

Post autor: czarny mag »

JAk nauczyć szczurka leżenia na pleckach? często mówicie o taki leżeniu. ale ja niemoge Nauczyc tego moich szczuraskow
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Leżenie na pleckach.

Post autor: Ewqa »

Chyba sie raczej nie da, bo to postawa uległości u szczura, odsłoniecie brzucha.
Moze jak lubi głaskanie po brzuszku to ci sie uda nauczyć.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

Leżenie na pleckach.

Post autor: czarny mag »

Lubi głaskanie po brzuszku a wręcz uwielbia. Nieweidziałem że pokazanie brzucha znaczy uległość...
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Leżenie na pleckach.

Post autor: Ewqa »

To postawa uległości u wiekszości zwierząt. Jeżeli lubi głaskanie po brzuszku to powinien sie nauczyć :) Cierpliwości i konsekwencji
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

Leżenie na pleckach.

Post autor: Nokeg »

nie przewracaj go na siłe bo moze Cie ugryść. Np. lwy bardzo dobrze sie czują leżac na plecach podczas walki....ale to taka mała ciekawostka:)
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Leżenie na pleckach.

Post autor: Mycha »

Szczury nie :wink:
Jeśli szczurak daje się przewrócić na plecki to naprawdę jest uległy. Mój Nergal mnie gryzie :? Nie mocno, ale jednak. Czasem kiedy jest napalony /pod klatka feministycznych samiczek/ nawet nie daje się dotknąć za grzbiet- wtedy to on jest panem.
Czy ugryźć? Jeśli szczurka stopniowo sie dominuje to nawet dobrze jeśli daje się przewrócić na plecki- w końcu zrozumie kto tu jest panem nie ugryzie :wink: Z silniejszym nie wolno zadzierać.
Największym ewenemantem jest Orvokki która wydaje najwięcej dźwięków- od chrumkań do pisków i mówi często, choć nie jest to poezja :wink: Ona zaczepia inne szczury, ale tylko kiedy te się zdenerwują i chca ją zdominowac wpada w pisk rozpaczy nawet jeśli szczur jej nie dotknał :lol:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
m-o-n-a
Posty: 3
Rejestracja: pn lut 14, 2005 5:31 pm

Na plecy nie ale na bok tak

Post autor: m-o-n-a »

Moj szczur kladzie sie na bok czesto gdy go glaskam. Sam zaczal tak robic w ktoryms momencie ale na plecach strasznie nie lubi lezec. :|
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Leżenie na pleckach.

Post autor: limba »

Moja Kluska tez jak ja przewracam na plecy to mnie pogdyza...ale to chyba forma zabawy bo ona chyba lubi jak ja tak molestuje....sama mnie zaczepia zebym ja na plerki wywracala a potem udaje ze sie jej nie podoba....ucieka i za sekund kilka wraca i zabawa zaczyna sie od poczatku...to zle ze w zabawie lapie zebami (lekko)???? bo nigdy jej za to nie karcilam...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
enigma
Posty: 12
Rejestracja: wt kwie 05, 2005 2:34 pm

Leżenie na pleckach.

Post autor: enigma »

heh, to chyba trochę jak z psem - sam musi czuć się na tyle bezpiecznie, by odsłonić brzuch
..::Stworzonka, zwierzątka::...
Arnold - psiaczek (chłopak)
Jondy - patyczak
Joshua - szczurek
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Leżenie na pleckach.

Post autor: Dona »

limba81 - jak lekko złapie to jej nie musisz karać :D po prostu prowokuje Cię do zabawy ;)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Leżenie na pleckach.

Post autor: limba »

[quote="Dona"]limba81 - jak lekko złapie to jej nie musisz karać :D po prostu prowokuje Cię do zabawy ;)[/quote]
Tak właśnie myślałam dlatego nie karcę łobuza małego...czasem praktycznie to sama się wywraca(tzn praktycznie bez wiekszego zaangażowania z mojej strony) jak ja tylko zaczynam molestować...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Leżenie na pleckach.

Post autor: Fam »

moja szczurka tez nie kladzie sie na pleckach, ale jest u mnie dopiero od miesiąca to przyjdzie z czasem zapewne
za tęczowym mostem: Karolcia
Zefirynka
Posty: 28
Rejestracja: pt mar 04, 2005 11:37 pm

Leżenie na pleckach.

Post autor: Zefirynka »

Ozzy bardzo sie nie lubi klasc na plecach. Czasami podczas zabawy poloze go na lopatki, wtedy szybko podskakuje, ucieka i wraca za chwilke, znow chetny do zabawy ;) Ale i tak najlepszy jest jak poluje na kota, gania go po calym pokoju i skacze na niego, a biedny kot ucieka i chyba boi sie mu oddac ;)
Jesli chodzi o gryzenie, to szczuras ani razu mnie mocniej nie dziabnal. Podczas zabawy lekko mnie tyko podgryza. Z kolei temat glaskania istnieje tylko wtedy jak maly rozbojnik juz sie zmeczy i wskoczy do klatki, co by odpoczac. Poza klatka szaleje ile sie da i wchodzi tam-gdzie-mu-nie-wolno. Caly pokoj juz zabarykadowany jest przed zgubnym dzialaniem szczurzych zebow (po tym, jak mnie kopnal prad z podgryzionego kabelka od lampki nocnej postanowilam nie ryzykowac, przeciez moglo kopnac szczurasa).
Sie mi zrobi troche off topic, ale sie zagalopowalam ;)
doris_rat
Posty: 69
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 4:16 pm

Leżenie na pleckach.

Post autor: doris_rat »

Mój szczurasek jest supcio, bo ja mam dopiero 3 dni, a juz wchodzi na rączke i wchodzi mi na kark i chowa się we włosach :D
_______________________________________
pueblo
Posty: 46
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 11:28 am

Leżenie na pleckach.

Post autor: pueblo »

a ja mam pytanie, moze po cześci związane z tematem a mianowicie: mój Kapsik ostatni jak coś je to przynosi mi "smakołyki" na kolana albo obok ręki :) ja odbieram to jako oznakę naszej przyjaźni, która jest teraz mocna. nie wiem czy mam racje, moze on mnie dominuje? Bo wczoraj na łóżko też przyniósł papirki ze swego gniazdka...:) ja uważam to za słodkie bardzo,ale pewności nie mam...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”