[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: BlackRat »

[edit] ...no i zazdroszczę klatki z poziomymi prętami, ja mam pół na pół :/
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
dotsa
Posty: 97
Rejestracja: ndz cze 20, 2010 9:02 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: dotsa »

Libellee pisze:A ja mam taki łatwy i szybki sposób na montaż koszyczków ;) Koszyczek to najłatwiej zdejmujący i zakładający się sprzęt ;) w mojej klatce. Zaczepiam je na spinacze biurowe, sama zdziwiłam się, że tak mocno trzymają - nawet jak wszystkie moje 4 szczury na niego wejdą, koszyk ani drgnie ;) Tylko trzeba umiejętnie go przyczepić, tzn jakby nałożyć tą górną, wystającą część koszyka (nie wiem czy wszystkie taką posiadają) na pręty, i to trzeba spiąć.
Ja również mam te koszyczki z serduszkami, chyba wszystkie kolory, jakie były w sklepie. ;D
Obrazek
Było ich więcej, ale te najbardziej pogryzione wyrzuciłam. Te udało mi się jakoś uratować. ;)
A orientujesz się jakieś wielkości są te klipsy, których używasz? Bo wiem, że są różne rozmiary i chciałabym zamówić na allegro, ale nie wiem które będą odpowiednie...
Awatar użytkownika
Libellee
Posty: 212
Rejestracja: sob mar 12, 2011 2:44 pm
Lokalizacja: Gdańsk-Wrzeszcz

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Libellee »

W mojej poprzedniej klatce też pręty na bocznych ściankach były pionowe, dlatego jak wcześniej już napisałam, można je pozaczepiać tylko w miejscu gdzie na pionowych prętach jest ten jeden poziomy, tylko, że u mnie on nie był na tej samej wysokości co pionowy na pionowej ścianie, dlatego koszyk był zaczepiony ciut krzywo ;)

Hamaczki też lepiej przyczepiać na te spinacze, niż przysznurowywać je, ze spinaczami jest szybciej i wygodniej ;)

dotsa ja mam i te małe spinacze (o średnicy ok.2,5cm i te duże (ok.3cm) ale nie zauważyłam jakiejś różnicy w sile trzymania koszyczków :D Zaczepiam tymi, które mam pod ręką. Najlepiej zamów oba rozmiary, sama się przekonasz ;)

Jakbym miała wtedy przy sobie więcej niż dychę, też pewnie bym ich więcej nabrała :D A były jeszcze takie ładne w kolorze ni to śliwka, ni to burgund ::)
Awatar użytkownika
dotsa
Posty: 97
Rejestracja: ndz cze 20, 2010 9:02 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: dotsa »

Ok, dzięki za info. Zobaczę jakie tam są na aukcjach i wybiorę jakieś w tych wymiarach, co podałaś. ;)
Libellee pisze:Hamaczki też lepiej przyczepiać na te spinacze, niż przysznurowywać je, ze spinaczami jest szybciej i wygodniej ;)
Z hamaczkami akurat nie mam zbytnio problemu. Ja je wieszam na takich karabińczykach: http://allegro.pl/zapiecie-karabinczyk- ... 27741.html ;)
Awatar użytkownika
Libellee
Posty: 212
Rejestracja: sob mar 12, 2011 2:44 pm
Lokalizacja: Gdańsk-Wrzeszcz

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Libellee »

W tej chwili u mnie hamaki też na tym wiszą, bo moje dziewuchy mają teraz jeden hamak ferplasta i drugi na zmianę trixie,( bo łudzę się, że takie "porządniejsze" dłużej pożyją) a prz tych oryginalnie są już przymocowane takie karabińczyki :)

(swoją drogą, wspomniane hamaki ODPUKAĆ mają się dobrze, a są już u nas niecały miesiąc, tylko każdy ma już zszyty jeden róg, mam na myśli tą tasiemkę na której trzyma się karabińczyk ::) )
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: BlackRat »

Ja również hamaczki wieszam na karabińczykach, najlepsze według mnie do tego.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Hooda
Posty: 183
Rejestracja: śr maja 09, 2012 4:40 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Hooda »

Libellee pisze: A ja mam taki łatwy i szybki sposób na montaż koszyczków ;) Koszyczek to najłatwiej zdejmujący i zakładający się sprzęt ;) w mojej klatce. Zaczepiam je na spinacze biurowe, sama zdziwiłam się, że tak mocno trzymają - nawet jak wszystkie moje 4 szczury na niego wejdą, koszyk ani drgnie ;)
Obrazek
O rany, nie pomyślałabym :D Wieszałam wcześniej na te spinacze hamak, ale niedawno zmieniłam na karabińczyki i stwierdziłam, że spinacze mi się już nie przydadzą, bo wszystko mocuję tymi zaciskami na kable... Koszyki często muszę myć, więc spinacze to chyba będzie naprawdę dobry sposób :D
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: KITEgirl »

ja koszyki przyczepiam na drut. ze sztywnego drutu robię półkole a końce zaginam do dołu. przez te serduszka przepuszczam oba końce i zaczepiam na prętach. 2 druciki na koszyk. w ostatecznej ostateczności mogę zobrazować. ale wygodne to bardzo.
Awatar użytkownika
falabella
Posty: 327
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:23 pm
Numer GG: 7877549
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: falabella »

Obrazek A to nasza klateczka ;)
Ogonki: Kropek, Brat Kropka, Abu, Harry of Zirrael, Eyjafjallajökull
Za TM: Piotrek [*] Koksu [*] Bartek [*] Mariusz [*], Mariusz [*], Mkbewe [*], Dyzio [*].
Awatar użytkownika
Hooda
Posty: 183
Rejestracja: śr maja 09, 2012 4:40 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Hooda »

falabella pisze:Obrazek A to nasza klateczka ;)
Gdzie można dostać ten domek plastikowy podwieszany pod sufit? ;D
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Igaśka »

To jest sputnik. Ja myśle ,że zooplus lub inny sklep internetowy ;)
Awatar użytkownika
falabella
Posty: 327
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:23 pm
Numer GG: 7877549
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: falabella »

Dokładnie, ja kupiłam w zooplusie :)
Ogonki: Kropek, Brat Kropka, Abu, Harry of Zirrael, Eyjafjallajökull
Za TM: Piotrek [*] Koksu [*] Bartek [*] Mariusz [*], Mariusz [*], Mkbewe [*], Dyzio [*].
Awatar użytkownika
Hooda
Posty: 183
Rejestracja: śr maja 09, 2012 4:40 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Hooda »

Dzięki za info :)
Awatar użytkownika
monisiaxp
Posty: 455
Rejestracja: wt paź 04, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Małopolska/Tarnów

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: monisiaxp »

Ja chyba jednak będę zmuszona osiatkowac tego mojego kolosa.
Łaciata pierdoła nauczyła się wychodzic i w nocy budzę się a na mnie szczur :O
Na razie cierpią oba, siedzą w małej klatce. Trzeba będzie coś z tym zrobic ::)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Nina »

dotsa pisze:Ok, dzięki za info. Zobaczę jakie tam są na aukcjach i wybiorę jakieś w tych wymiarach, co podałaś. ;)
Libellee pisze:Hamaczki też lepiej przyczepiać na te spinacze, niż przysznurowywać je, ze spinaczami jest szybciej i wygodniej ;)
Z hamaczkami akurat nie mam zbytnio problemu. Ja je wieszam na takich karabińczykach: http://allegro.pl/zapiecie-karabinczyk- ... 27741.html ;)
Te 22mm wystarczają?
Mam teraz ponad 30mm (tylko kilka) ale nigdzie takich nie moge znaleźć.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”