Świnka samiczka potrzebuje domu! - Kraków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Świnka samiczka potrzebuje domu! - Kraków

Post autor: Akka »

Wklejam informację, którą otrzymałam od znajomej:
Dziś w okolicach Zesławic (północny wschód Krakowa) została znaleziona świnka morska!

Nie oczekujemy,że odnajdziemy właściciela, gdyż prosiak najpewniej został eksmitowany z dotychczasowego domu, ale może uda się jej znaleźć nowy LEPSZY dom. Ponieważ jestem już posiadaczką 2 świniorów nie mogę sobie pozwolić na powiększenie wesołej trzódki [:P]

Po wstępnych oględzinach (liczę na współczucie) mogę stwierdzić,że jest to samiczka. Rudo-biała z brązowym plackiem na zadku. Wg masy i wielkości ma około 2 lat (mam porównanie) Jest zadbana z czystą sierścią i uszkami. Uwielbia czochranie od którego zrobiło się jej już wgłębienie w sierści na czole ;] przebywa obecnie w "domu tymczasowym" po sąsiedzku z dwiema koleżankami [;)] Najpewniej nie miała wcześniej kontaktu z innymi zwierzętami, ale nie czuję się też spłoszona "odgłosami mieszkania" i tymi jakie wydają moje prosiątka.

Garnie się do kontaktu z człowiekiem-rozpłaszcza i grucha przy drapaniu- więc będzie potrzebować uwagi i towarzystwa. Reaguję na nawoływania i częstowanie smakołykami z ręki (kto by nie reagował...)

Jeśli ktoś jest zainteresowany adopcją tymczasowo mogę wypożyczyć klatkę z którą się już oswoiła. Niestety tylko tymczasowo ponieważ sama potrzebuję jej do transportu, a nie jest moja.

Zainteresowanych- osoby w pełni zdecydowane- proszę o pilny kontakt ponieważ żeby oszczędzić kolejnych stresów śwince wolałabym jej zbytnio nie przyzwyczajać do tymczasowego otoczenia. Kontakt na priv.
Jeżeli będzie ktoś w stanie pomóc proszę o wiadomość, mam nadzieje, że świnka znajdzie dobry dom!
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
DorotaO
Posty: 124
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:01 am
Numer GG: 7788821

Re: Świnka samiczka potrzebuje domu! - Kraków

Post autor: DorotaO »

Kurcze jak by to był samiec to bym przygarnęła , mam już dwie świnki i właśnie samców i są w jednej klatce ;)
Ze mną szciurki :FRUGO , FIGO , FAGO :) :*
KOCHANE URWISKI MOJE ;)
królik : MAX
świnki morskie : GUCIO I CIAPUŚ
Moje iskierki ;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36097
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”