znikajace jadra

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Aniamicio
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 14, 2012 8:00 pm

znikajace jadra

Post autor: Aniamicio »

witam,

moze to dziwne ale zauwazylam wczoraj u mojego szczurka- Zenka (lekko ponad rok) ze jego jadra zazwyczaj dosc dosadnie widoczne jakby mu sie do srodka schowaly, nie wiem czy mam sie martwic bo znalazlam dwie rozne wersje jedna to dlatego ze wszystko jest ok ze sie niczego nie boi i mu dobrze i nie czuje sie zagrozony, a druga ze to moze albo ze strachu albo z zimna, czy ktos moze mo powiedziec czy mam sie martwic czy nie, to pierwszy szczur chlopaczek jakiego mialam....pomocy!!!!
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: znikajace jadra

Post autor: mania85 »

Najlepiej udać się do weta :) Ja też mam chłopaków ale nie spotkałam się z czymś takim.
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Aniamicio
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 14, 2012 8:00 pm

Re: znikajace jadra

Post autor: Aniamicio »

obserwowalam go troche i wydaje mi sie ze to jednak ze strachu, ostatnio musialam go wykapac w szamponie przeciw robactwu i nie bardzo mu sie to podobalo wiec teraz sie boi jak bo biore....oj ciurek, ciurek....przeciez ja chce dobrze :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”