Alkenowe nieznośne fifioły

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: alken »

byłyśmy u weta w piątek, nic specjalnego się nie dowiedziałam, mam karmić kalorycznie i dawać beta glukan, nic specjalnie nie widać ani nie słychać chorobowego. w piątek ważyła 420g, zobaczymy ile będzie ważyć jutro bo mam wrażenie że trochę przybrała, i jakby trochę aktywniejsza jest.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: Malachit »

I co tam i co tam? Łączenie się zaczęło? :P
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: alken »

to najpierw tak: wczoraj Kaszankę oglądał Piasecki i stwierdził że może to być a) ogólna niewydolnosc krazeniowo-oddechowa (choć na razie tego nie widac) b) guz przysadki. Dostała steryd i czuje się troszkę lepiej, nie jest może w 100% formie ale bierze chociaż jedzenie do łapek.

w związku z chorobą Kaszanki nie wiem jak rozwiązać łączenie, bo boję się że stres pogorszy sprawę i nie wiem też jak zachowa się wobec niej Emil. nigdy w sumie nie miałam takiej sytuacji żeby łączyć z chorym szczurem, a tu dodatkowo Emil nie jest czterotygodniową myszą tylko wielkim klocem.
wczoraj były pierwsze randki z Tośką i Zoją, generalnie wyglądało to tak że wrzuciłam je na łożko, dziewczyny zaczęły drzeć ryje jak Emil się zbliżył i uciekły. no to wrzuciłam je do wanny gdzie Tośka darła ryja dalej a Zoja zesztywniała jak kołek z zamkniętymi oczami i wydawała z siebie bezgłośne niby piski :P Emil nie rozumiał za bardzo skąd taka reakcja, bo przecież on gentelman jest, nawet pod ogony paniom nie zajrzał tylko popisywał się, lizał po głowie i trochę nieudolnie próbował wyiskać. a te dalej apokaliptycznie nastawione ::)
następnie wyjęłam towarzystwo z wanny, puściłam po pokoju i dziewczyny uciekły za komodę, Emil biegał dookoła, bo się tam nie mogł wcinąć, Tosia się darła jak on tak biegał, potem wyszła i cały wybieg spędziła biegając za Emilem i wrzeszcząc gdy tylko się odwrócił lub spojrzał, a Zoja obserwowała teren z bezpiecznej kryjówki ::) dziś w sumie podobnie. chyba musze je zamknąć w transporterze.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: Veerena »

oj dziołchy ;) wycałować :-*
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: Malachit »

Ehh biedna Kaszanka... niech wraca do zdrowia i nie cuduje! :P

A co do Emila, to przecież taki straszny facet jest, a ty każesz im się z nim zadawać i nawet ich nie uratujesz, a on tak strasznie patrzy i strasznie wygląda... ;D
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: alken »

Kaszanka dzis na drugim sterydzie była, w piątek trzeci a potem przerwa, jak się nie pogorszy to ok, a jak sie pogorszy to dostanie tablety do końca życia.

Wczoraj trochę pospacerowała z Emilem, w sumie ze wszystkich dziewczyn zareagowała najspokojniej,ale jak się zrobił bardziej upierdliwy i musiała mu kopy w ryja dawać to ją zabrałam żeby się nie stresowała ;)
a Emil-debil wczoraj odmówił powrotu do klatki i trochę się za nim nabiegałam, prawie wyleciał mi na balkon robiąc przy tym taki wrzask że pewnie sąsiedzi mysleli że prosię na wesele oskórowałam czy co ::) ale coś w nim z prosięcia jest, nie powiem.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: Nietoperrr... »

Biedny prosiak,nie dosyć,że kochones stracił,to jeszcze baby go zawrzeszczały...Męski gatunek chyli się ku końcowi ;)
Zdrówka dla Kaszanki,niech szybko wraca do siebie (na talerz - wybacz,to imię samo przez się generuje obrazy ;) )
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: alken »

Obrazek

"ale o so choci ? "

O0
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: unipaks »

Jakie nieprzytomne minki :D
Kaszanko, zdrowiej prosimy... Jak najszybciej! :) Trzymamy kciuki za poprawę i zażegnanie zdrowotnych kłopotów, no i niech łączenie pójdzie gładko i bez niepotrzebnych stresów :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: manianera »

Zdjęcie genialne - Emil najwyraźniej nie ma bladego pojęcia o tym jakie emocje wzbudza :D !
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: Entreen »

Znajoma na widok tego zdjęcia, nie mając pojęcia, co za szczur i jak się zwie:
"Ma minę jak Emile z Ratatuj!"

;D
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: sssouzie »

Obrazek
miny jak po seansie w kinie :P
"to już koniec?"

alken pisze:a Emil-debil wczoraj odmówił powrotu do klatki i trochę się za nim nabiegałam, prawie wyleciał mi na balkon robiąc przy tym taki wrzask że pewnie sąsiedzi mysleli że prosię na wesele oskórowałam czy co ::)
możliwości tenorowe! zawsze mnie zastanawiało, skąd w maleńkich płucach siły na krzyku tyle ::)
...czyż nie dobija się koni...?
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: ol. »

przyjęły minki iście nobliwych dam :D ale najbardziej niewinny z całej trójki jest właśnie Emil !

zdrowia Kaszance życzę - niech będzie lepiej, niech będzie dobrze :-*
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: alken »

ol. pisze:przyjęły minki iście nobliwych dam :D
ta nobliwa dama wychowana przez Ciebie porobiła dziury w biednym Emilu :P

a u nas bez zmian, dziewczyny nadal nie pozwalają się zbliżyć, a Zojeczka wczoraj miała rujkę ale Emil nie umiał jej złapać :D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: alken »

od poniedziałku towarzystwo siedzi już w komplecie :)

przeprowadzka to idealny sposób łączenia szczurów :P załadować do transportera, wieźć autobusem, wypakować do klatki w obcym miejscu, szczurzy pakiet gotowy :P

Zojeczka co prawda pierwszego dnia miała jakieś traumy pod tytułem "tak się starałam ale wprowadził się ten duży śmierdzący, nie zniosę tego" i spała na samym dole na podłodze, ale już się przeprosiła ze wspólnym hamakiem. Emil szczęśliwy i wyraża to poprzez intensywną konsumpcję karmy ::)

Kaszance się nie pogorszyło mimo odstawienia sterydu, oczywiście w pełnej formie nie jest, ale może wskakiwać, jeść łapkami i myć się więc jest ok :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”