Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: noovaa »

Hehhehe !

Boski ;)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
metiss
Posty: 418
Rejestracja: sob gru 18, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: metiss »

Padme też tak robi.




















W kupie.
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: zyberka »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=23&t=36667

chciałabym coś napisać... ale o Bazylu mogłabym mówić godzinami, nie da się opowiedzieć jaki był, nie da się streścić naszego wspólnego życia. Jeśli miała bym go opisać jednym słowem powiedziałabym najwspanialszy. Taki właśnie był mój Bazyl.
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: zyberka »

życie toczy się dalej... tylko zupełnie inaczej. Szczury zwariowały. Całej nocy wczoraj nie przespałam tak dzikowały po klatce. Ale czemu?! Nigdy tak nie robiły... Szukały Bazyla? Czy po prostu znalazły sobie taki "świetny" moment na robienie rewolucji? Nieważne, ważne że dziś dzięki nim wyglądałam na rozmowie kwalifikacyjnej jak zombi :P

dzisiaj szczurza kolacja biedna, ale o dziwo szczury się nie obraziły i nie patrzyły na mnie z wyrzutem tylko zajęły się szamaniem. Sałata masłowa z własnej uprawy, nie pryskana, gdyby kogoś to nurtowało ;)

Obrazekpierwszy zwiadowca Cyprian
Obrazek niuch, niuch
Obrazek i sruuu, demolowanie mojej 'pięknej' kompozycji
Obrazek Cypek
Obrazek Rupek
Obrazek Puszek (oh, mój Puszek!!)









Obrazek i sik, sik, sik na miskę BO NIE MA WYJĄTKÓW :-X
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: Kluska123 »

Wymiziaj naleśniki kochane zyberko i daj znać, jak Ci poszła rozmowa kwalifikacyjna! :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: zyberka »

Nie poszła, nic mi nie idzie, nigdzie mnie nie chcą do konkretnej pracy bo nie mam doświadczenia. Tylko przepraszam niech mi ktoś powie, jak ja mam do jasnej anielki zdobyć to doświadczenie skoro nikt nie chce mi go dać?!
...

A dziś byłam jeszcze w innej firmie na 'dniu próbnym', wrażenia: syfoza, brak organizacji, pracujesz ile każą, min 10godzin ale nigdy nie wiesz o której skonczysz, nikt nie płaci za godzinę tylko podstawę, jeszcze 15km pod poznaniem siadło służbowe auto i wracałam do domu stopem bo nawet nie miałam przy sobie pieniędzy na autobus.
To był bardzo udany dzień ::)
metiss
Posty: 418
Rejestracja: sob gru 18, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: metiss »

Nie martw się, ja przez kilka lat pracowałam za 4zł za godzinę. Codziennie po 16-18 h :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: alken »

zyberka pisze:nigdzie mnie nie chcą do konkretnej pracy bo nie mam doświadczenia. Tylko przepraszam niech mi ktoś powie, jak ja mam do jasnej anielki zdobyć to doświadczenie skoro nikt nie chce mi go dać?!
skad ja to znam ::) ja to dodatkowo jeszcze za stara sie robie i status studenta tracę :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
metiss
Posty: 418
Rejestracja: sob gru 18, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: metiss »

Nad morzem jeszcze fajne jest to: "Przyjmę do pracy w gastronomii, wiek 16-20 lat, minimum 3-letnie doświadczenie w branży, obsługa kasy fiskalnej, znajomość języka niemieckiego i angielskiego." W domyśle: na czarno, za pół-darmo, bez ubeczpieczenia, napiwki idą do kasy, praca po 20h bez wyżywienia ani noclegu >:D Rzyć, nie umieroć ;>
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: zyberka »

3 letnie doświadczenie w wieku 20lat bueheheh... czyli chyba osoby po szkole zawodowej bo nie wiem jakim cudem inaczej miec już taki staż :P ale znów po zawodówce mało kto zna dwa języki. Nie ma to jak wymagać prawie niemożliwego.
Teraz bez matury to Ci nawet kibli nie pozwolą sprzątać ::)
Żeby dostać dobrze płatną pracę trzeba mieć przynajmniej doktorat, znać biegle 5 języków i najlepiej mieć jeszcze orzeczenie o niepełnosprawności 8)

A ja dziś nie poszłam do tego burdlu, w którym byłam wczoraj, olałam to bo oszukali mnie, na rozmowie kwalifikacyjnej koleś mnie zapewniał że po wakacjach będzie można pracować tylko w weekendy, a wczoraj wszyscy jednym chórem mnie z błędu wyprowadzili -_-
Ale dzwonili przed chwilą z Holiconu i zaprosili na szkolenie już jutro, jak za 10dni zdam test to będziecie mogli do mnie dzwonić z problemami technicznymi z Netią ;D ( ogólnie szału nie ma ale lepszy rydz niż gołąb na dachu, czy jakoś tak :P )
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: Rajuna »

Zyber, mam znajomym w Holiconie napisać, że jest taka jedna i mają się nią zająć? :D Bo kumpel to tak już chyba 3 czy 4 rok zapieprza i ma jakieś wyższe stanowisko... o ile jeszcze tam pracuje, ale sprawdzę :P
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: zyberka »

hłeh, no w sumie, jeśli to nie problem... mały support by nie zaszkodził ;D
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: zyberka »

Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: Malachit »

Hahahah... ;D co wy mu tam robicie :P
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: alken »

;D to żyje!
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”