Cytrynowy świat ogonków ♥

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

U mnie już 2 miesiące minęły :P A dziś szczurki mają swoje trzymiesięczne urodziny ! :D Ale za jakieś 2-3 miesiące znów 1-2 w planach :)
Co do zameczku moich szczurów, to jeszcze pustkami świeci. Jak macie jakieś pomysły na urządzenie, to dawajcie propozycje, może jakąś spełnie, będzie hamaczek i koszyki, może coś więcej? :P
A teraz przepraszam, bo mam szczura w cyckach, a drugi chce skoczyć z parapetu i zobaczyć jak to jest byc samobójcą ;p - Skoczyła i żyje ! :P Dzisiaj mnie już nic nie zadziwi. A szczególnie półtora metrowy skok Myszy zakończony walnięciem głową w biurko.. Gratki dla niej. Dobranoc :-* Jutro się odezwę i czekam na pomysły :P
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
Awatar użytkownika
klaudia1234
Posty: 100
Rejestracja: pn maja 07, 2012 9:03 pm

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: klaudia1234 »

to złóż im zyczonka od moich ogonków :D ja sama mam jeszcze pustke w klatce i tez mysle jak ja urzadzic ;) a co do głupiutkich pomysłów ogoniastych to moja np. skoczyla mi do miseczki kiedy jadłam płatki z mlekiem ;D
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

Jak mówiłam, że się odezwę, to się odzywam ;D
Dzisiaj szczury mi zrobiły psikus, bo rano wstałam patrze, Pinky biega jak piesek za ogonem, a Mysza wisi bezwładnie na... ZĘBACH ! Złapała się zębami za pręty i wisiała tak sobie.. Jak podeszłam do klatki z aparatem, to złapała się łapkami i tyle z tego było :( Żałujcie, że nie widzieliście tego :P
Mój tatuś dzisiaj rozwalił sobie caaałyyy telefon i musiałam mu dać swój stary, więc jak na razie zdjęć nie będzie za bardzo, bo nowy telefon nie ma połączenia z komputerem :/
Ogólnie biegały już sobie dzisiaj, z tego co widzę, to są w miarę spokojne, więc ich już nie wypuszczam. Boli mnie wszystko i idę zaraz spać. Klatka naprawdę wielka, cieszę się, że chociaż szczurasy się w niej już odnajdują, ale nie zawsze ja je odnajdę. :D
klaudia1234 pisze:to złóż im zyczonka od moich ogonków :D ja sama mam jeszcze pustke w klatce i tez mysle jak ja urzadzic ;) a co do głupiutkich pomysłów ogoniastych to moja np. skoczyla mi do miseczki kiedy jadłam płatki z mlekiem ;D
Dziękuję bardzo :-* Ja z takimi skokami do jedzenia mam do czynienia codziennie. :P Jak nie do makaronu, to do mleka, to do innego jedzenia, ale zawsze się wpakują i nie ma opcji by czegoś nie ukradły, a potem tylko biegam i sprzątam. :P
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
Awatar użytkownika
klaudia1234
Posty: 100
Rejestracja: pn maja 07, 2012 9:03 pm

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: klaudia1234 »

heh ;D bo to takie małe zlodzieje ja tez mam jedzenie wszedzie.nawet kradna mi kanapki i słodycze z plecaka a potem wyzarte znajduje pod łozkiem ::) łobuzy.dzisiaj uczyłam saguche sztuczki obrót ale nie wychodzi nam nawet nie chce podniesc sie na łapkach leniuch :P a twojej pozycja na odwróconego nietoperka bezcenna szkodas ze nie udało sie zrobic fotki ;D
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

U mnie wszystko gra i u szczurów też :D:D Nie mam u siebie internetu więc za bardzo nie mam jak pisać. Ogólnie prawie codziennie chodzą ze mną na spacerki i jest fajnie, bo chociaż nawdychają się tego powietrza świeżego i śpią potem jak zabite i w nocy mam spokój :P Jak będę miała u siebie internet, to napisze coś więcej.
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

Dzisiaj po prostu jestem zaskoczona! Wypuściłam dziewczyny, a one gdzie tam do biegania.. Hyc do kieszeni i śpią. No to je wyciągam, staram się rozbudzić, ale gdzie tam! W życiu... Śpią jak zabite. Z tego co mnie pamięć nie myli, to w piątek, albo czwartek robiłyśmy z koleżanką pogrzeb, bo znalazłyśmy mysz polną, cała sztywna.. No to wykopałyśmy dziurę pod drzewem i zakopałyśmy ją.. Po co ma być skopana, podeptana? Lepiej było ją zakopać, po prostu. Zrobiłam chociaż dobry uczynek, bo ona też ma prawo być godnie pochowana.
Pinky strasznie pociemniała ostatnio. A dziś w salonie coś dziwnego się działo. Szczury bały się wyjść z kieszeni, a jak już wyszły, to był bezruch całkowity i wąchały obie tylko jedno miejsce.. Może coś tam było? W każdym razie wydawało się, jakby wszystko było normalnie. Jak zwykle sfotografować się nie dały za bardzo :P
Ostatnio ciągle tylko pada, pada i pada. Dość już tego może? Zimno, pogoda taka, że nawet na dwór się nie chce wyjść, a w domu też nie mam co robić, bo jak dziewczyny śpią to zostaje jedynie ryjąca głowę telewizja. Swoją drogą to aż dziwne, że mam internet. Ale lepiej nie narzekać, bo zawsze może być gorzej 8)
Dziś jem sobie kulturalnie loda [ciocia przyjechała i mi zrobiła :D] Mysza i Pinky jak już łaskawie uznały, że trochę pobiegają, to oczywiście gdzie się znalazły, jak z lodem przyszłam? No zgaduj zgadula... Toż to oczywiste, że moja miska z lodem była oblegana przez dwa gryzonie, które wyżarły mi całe truskawki i bitą śmietanę. Aff.. Pinky do tego później wlazła na ławę i zabrała ciastko, które zawzięcie chrupała za poduszką. ;D Później zabrałam im loda, to wpakowały się cioci do miski, na to ciocia zaczęła krzyczeć i znów szukały pocieszenia u mnie.. Cieszę się, że z każdym dniem pozwalają mi poznawać się bardziej i wiem już czego chcą i jak się zachowają. Poznajemy się powoli, ale jednak skutecznie. One mnie, a ja je. Naprawdę jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tak wspaniałymi zwierzętami na dłużej. Nie wiem jakbym sobie poradziła z ich odejściem, na pewno będzie trudno, ale jeszcze się o to nie martwię, bo są młode i zdrowiutkie :)
Boję się je wypuszczać na pokój, bo są coraz bardziej ciekawe świata, a za łóżkiem mam styropian, który Mysza gryzie i boję się, żeby się nie zatruła... Wszystkiego muszą spróbować, ale jednak się boję.
Ostatnio z bratem uznaliśmy, że zamiast konstruować jakieś drabinki, to po prostu do klatki włożymy grube gałęzie, no i tak zrobiliśmy. Mysza miała radochę i ma do teraz, Pinky się jeszcze oswaja. Swoją drogą to nauczyłam Pinky przychodzenia do mnie. Czasem przyjdzie do mnie, a czasem po prostu wie, że nie moze gdzieś iść i wraca i się koło mnie kręci, a Myszata? Taki tam nieokiełznany szczuras :P Dobra nie smęcę już, po prostu długo nie pisałam. Jeszcze tylko dodam zdjęcia.

Małe gnojki
Obrazek

A tu małe Pinky
Obrazek

Dla porównania zrobiła się prawie czekoladowa [torebka jest w kolorze ciemny brąz]
Obrazek

"Mysza chodź tu chcę Ci zrobić zdjęcie!" - "A weź się wypchaj" ;D
Obrazek

"PINKY GDZIE JESTEŚ?!"
Obrazek

Nie miałam serca nie dać im polizać, tak patrzyły na mnie... ::)
Obrazek

Dobra to na tyle. :)
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: emi2410 »

Och, ależ Twe panny piękne! No i witam w klubie posiadaczy takiej mega klaciochy. ;D Wymiziaj dziewuszki od ciotki Emi. :D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

kurcze wielki to bol nie miec internetu i pisac na telefonie.. W ciagu tego dluzszego weekendu duzo problemow sie narobilo... Ehh... Ale mieejmy nadzeje, ze wszystko sie ulozy... Moje prosiaki sa ostatnio bardzo wybredne co do jedzenia i nie wiem juz czym mam je karmic...
Ostatnio zakup telefonu nie byl najlepszym rozwiazaniem, gdyz telefon jest po prostu niesprawny w stu procnetach i niie wiem co teraz, prawdopodbnie go odesle.. A dzisiaj z dziewczynami robilysmy witraze do szkoly, jak bede miala internet to wrzuce zdjecia, bo wyszlo ladnie ;) ogolnie musze sie w koncu zabrac za sprzatanie klatki, bo szczerze mowiac po prostu smierdzi juz w pokoju... Ale jeszcze da sie przezyc.. ;D jejku w ciagu tych kilku dni mialam niezly ubaw z dziewczyn, a Pinky spadla dzis z parapetu, ale na szczescie nic jej nie jest :) tamczasem musze juz konczyc, bo dostalam kilka smsow... A tak swoja droga, to Eve zdjecia sa przepiekne i przeptaszam, ze nie pisze w Twoim temacie, ale naprawde z komputerem latwiej niz z telefonem :p kazdy kto czyta temat ma wymiziac swoje pociechy ode mnie, a ogolnie wszystkich pozdrawiam :-*

Za jakies bledy przepraszam..
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Eve »

Cytrynko jak nie chcą jeść to nie .. nie frykaski tylko dzień bez jedzenia, ale tak w ogóle nic. Nic kompletnie - to zobaczysz jak szybko zwykłe jedzenie ble i ohyda wrócą do łask ;) Dieta tylko na wodzie przez jeden nic im nie zrobi a można przeprowadzić zmiany ;D
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

Uff... Jak na razie mam internet i jest dobrze :) Obecnie nie będę wrzucała fotek, bo po prostu nie mam za bardzo czym zrobić. Ogólnie to koniec roku szkolnego, później nowa szkoła, więcej nauki, obowiązków. Jeju, boję się, że nie podołam temu wszystkiemu, ale jednak z drugiej strony cieszę się, że nie będę musiała użerać się z moją wychowawczynią i jeszcze przestanę jak ona to mówi "demoralizować klasę, ponieważ moje zachowanie jest karygodne, a inni biorą ze mnie przykład", co naprawdę mnie już nie dziwi, bo przecież według niej doszło między mną i nią do rękoczynów, zwyzywałam ją też od ku... i dzi... i sz... tak prosto w oczy. Dziwne, że sobie tego nie przypominam, ale jak ktoś już jest nienormalny, to takim już prawdopodobnie pozostanie.
A co u ogonów? Nie wiem co się dzieje, ostatnio jakoś nie bardzo chcą jeść i pojawia się u nich przy tyłku coś, jakby łysienie [?], może jednak bardziej jak przerzedzenie sierści [?], jak na razie jest to małe i wygląda lepiej niż rano, może rano po prostu były mokre, albo gdzieś się pobrudziły? Ale w sumie jak wzięłam trochę futerko, to widać było skórę, nie miała żadnych plamek, nie była zaczerwieniona. Poczekam jakiś czas, jeżeli nie przejdzie, no to wet czeka, a jeśli przejdzie, to myślę, że nie będzie się o co martwić. Może po prostu gdzies sobie powygryzały jak się tłukły, albo przy iskaniu? Nie wiem co się dzieje.
Wczorajsza burza była po prostu świetna, a mama, która przyszła w nocy zamknąć mi okno dzisiaj rano się ze mnie tak śmiała, że aż mi się głupio zrobiło. Około 3 w nocy:
Mama: Karolina, przyszłam Ci zamknąć okno burza jest
Ja: Super mamo, idź sobie, ja śpię nie widzisz?
M: Myślałam, że powieki tylko oglądasz.
J: Mamo, bo gorąco mi zostaw to okno otwarte.
M: Ale burza jest i to "ładna" .. O właśnie się błysło !
J: Ale fajnie świeci nie? [walnęłam głową o poduszkę i śpie] i za chwilę mówię pod nosem : przestań mi robić te zdjęcia do cholery!
Co najlepsze nic nie pamiętałam, mówiła tylko, że darłam się na cały dom .
I dziękuję Nietoperrrowi, za legowisko, za które pieniądze wyślę jutro dopiero ::)
Dobranoc :-*
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

Nie wiem czy dziewczynom to futerko się przerzedza, czy łysieją, czy po prostu tak mają? Bo jest to z jednej i drugiej strony, u Pinky i u Myszatej.. Nie wiem, jak na razie nic z tym nie robię, nie widać, by to była jakaś grzybica, ani nic z takich rzeczy, więc nie martwię się na zapas, bo po co?
Śpią jak zabite, a powinny świętować, bo dzisiaj obchodzą swoje 4-misięczne urodziny :D Czuję się jakbym miała je dopiero od wczoraj, a mam je już 3 miesiące, a one mają już 4... Jak sobie pomyślę, że coraz bliżej do ich odejścia, to aż łezka się w oku kręci.
Wczoraj Myszata na wybiegu znalazła się u brata w pokoju, w łóżku. Jakim sposobem, to nie wiem. Tymczasem muszę już iść, może wieczorem coś nasmaruje :)
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

Dzisiaj mam jednak dzień bulwersowania, za karę, że nie chciały jeść, to dostały do miski wszystko to z jedzonka, czego nie jedzą, dopiero jak miska będzie pusta, to dostaną normalne jedzenie ;D Ależ ja jestem... Po prostu BEZ SERCA! ::)
Ogólnie to wcześniej Mysza bawiła się z Piotrkiem, mimo tego, że się jej bał, jakby to było zło wcielone [w sumie to jest zło wcielone] i chował się w skorupę ta nie dawała za wygraną i koniecznie chciała zobaczyć żółwia Piotrusia z bliska :D Ajj był ubaw szkoda, że jak zawsze w takich sytuacjach telefon jest w innym pokoju i nie mam jak zrobić zdjęcia, czy tego nagrać. >:(
Dodam jeszcze jakąś fotkę i lecę kimać, jutro czeka mnie pracowity dzień... Uff..

Tutaj boski szczuras wykonany w szkole przeze mnie i koleżankę, tylko uszy coś nie bardzo wyszły :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

No i stało się... Pierwsza koszulka stała się sitkiem... Jak to jest możliwe, że wciągnęły ją z takiej odległości do klatki? Nie mam zielonego, ani żadnego innego koloru pojęcia... Jestem zła, bo to jedna z ulubionych koszulek... Kiedyś je chyba zabije...
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: xiao-he »

Cudowne szczurki, a Twoja koleżanka ma naprawdę talent (tylko te uszy rzeczywiście jej się nie udały ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
DorotaO
Posty: 124
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:01 am
Numer GG: 7788821

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: DorotaO »

Witam;)
Szczuraski przepiękne i w ogóle;) wymiziaj je porządnie.
Mysza normalnie wykapana siostra moich bliźniaków ;) z tym że moje mają 3,5 miecha ;)
Temat świetny jest co poczytać , będę tu zaglądać częściej ;)

Ps. nie przejmuj się koszulką , mój Fago wygryzł mi dwie dziury w narożniku , myślałam że go uduszę ;)
Pozdrawiam ;)
Ze mną szciurki :FRUGO , FIGO , FAGO :) :*
KOCHANE URWISKI MOJE ;)
królik : MAX
świnki morskie : GUCIO I CIAPUŚ
Moje iskierki ;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36097
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”