[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dora1221
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 05, 2012 10:04 am

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: dora1221 »

moja klatka ma wymiary 91x51x31
caly czas szukam wiekszej klatki ale nigdzie nie moge znalezc. najwieksza jaka znalazlam to byla na allegro o wymiarach 74x54x34. tz byly tez wieksze ale niestety mnie na nie nie stac:( na poczatku mialam 2 szczurki ale wzielam dodatkowo dwa bo jedna miala isc na karme dla weza a druga na uspienie:(
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: xiao-he »

Podajesz wysokość x długość x szerokość?
W każdym razie klatka za mała. Rozumiem że chciałaś je ratować, ale na prawdę one potrzebują większej. Jesli mówisz że nie masz kasy to może zrób na forum jakiś bazarek, albo na allegro posprzedawaj? ;)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
dora1221
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 05, 2012 10:04 am

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: dora1221 »

tak: wysokosc, dlugosc, szerokosc. a jakie wymiary musialaby miec taka klatka dla 4 szczurkow?
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: BlackRat »

dora1221 pisze:tak: wysokosc, dlugosc, szerokosc. a jakie wymiary musialaby miec taka klatka dla 4 szczurkow?
Te:
http://allegro.pl/klatka-dla-szynszyla- ... 72456.html
http://allegro.pl/klatka-dla-myszy-szcz ... 72411.html są według kalkulatora na 5 szczurków.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: xiao-he »

Ale ja osobiście tej drugiej nie polecam, bo po pierwsze szczury bardzo lubią się wpinać, a w niej nie mają możliwości, a po drugie, zajmuje ona bardzo dużo miejsca ;)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: xiao-he »

o edycjo!!! :D

I jest sporo droższa :)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: BlackRat »

xiao-he pisze:Ale ja osobiście tej drugiej nie polecam, bo po pierwsze szczury bardzo lubią się wpinać, a w niej nie mają możliwości, a po drugie, zajmuje ona bardzo dużo miejsca ;)
Zgadzam się, tzn. tylko z tym, że jest droższa i zbyt niska jak na moje gusta (co do miejsca to zależy, ile kto go ma ;p), ale dla seniorów byłaby akurat ;]
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: xiao-he »

o tak, dla starszych szczurków to polecam :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: figoifagot »

dora, poszukaj używanej na allegro, gumtree lub tablicy.pl, na pewno znajdzie się coś odpowiedniego w dobrej cenie.
Zaglądaj też tu: http://szczury.org/viewtopic.php?f=5&t=22657&start=795
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Afera »

xiao-he pisze:Ale ja osobiście tej drugiej nie polecam, bo po pierwsze szczury bardzo lubią się wpinać, a w niej nie mają możliwości, a po drugie, zajmuje ona bardzo dużo miejsca ;)
Ja mam tą drugą klatkę i nie zgadzam się z Tobą. Klatka jest dobra dla seniorów owszem, u mnie właśnie seniorzy w niej mieszkają, ale nadaje się również dla samców, szczególnie tych leniwych. Wysokie klatki są dobre dla młodzieży i dla samic, bo to one najczęściej szaleją, chłopaki są spokojniejsi, więc dla nich ta klatka jest ok, a uwierzcie mi szczury mają gdzie w niej poszaleć, jest duża powierzchnia do biegania. Swego czasu miałam klatkę o wysokości 160 cm, szerokości 40 i długości 70 i niestety szczury ją wykorzystywały tylko w może 45%... cały dół był nieużywany, nawet do kuwety nie chciało się schodzić więc wybrały jedno piętro u góry, z którego zrobiły same sobie ubikację. Dodam, że wtedy to były młode szczury, w tym trzy samice, bardzo aktywne. Dopiero jak kupiłam właśnie tą, o której mowa to szczury zaczęły wykorzystywać 100% powierzchni jaką mają do dyspozycji.

Minusem ogromnym tej klatki jest to, że jest bardzo delikatna, łatwo się wygina, ale jeśli nie mamy dużo kasy na klatkę to uważam, że jest ok, ale szczerze w tej cenie można kupić odpowiednik ferplastowy, nie wiem jak on się tam zwie dokładnie, a jakościowo jest o niebo lepszy.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
dotsa
Posty: 97
Rejestracja: ndz cze 20, 2010 9:02 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: dotsa »

Jeszcze raz wklejam zdjęcie lokum moich ogonów, bo trochę się pozmieniało. ;) Okazało się, że nie taki plastik straszny. :D Chyba im się gust zmienił, bo teraz z kolei odgryzają zaczepy z hamaków. ::)
Obrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: BlackRat »

dotsa pisze:Jeszcze raz wklejam zdjęcie lokum moich ogonów, bo trochę się pozmieniało. ;) Okazało się, że nie taki plastik straszny. :D Chyba im się gust zmienił, bo teraz z kolei odgryzają zaczepy z hamaków. ::)
Oj tak tak, moje uwielbiają pozbawiać hamaki co najmniej jednego zaczepu dziennie ;]
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
bobroska
Posty: 53
Rejestracja: pt maja 04, 2012 11:16 am

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: bobroska »

Czemu ta klatka jest taka mała ???

Obrazek
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Agusta »

Heheh, bobroska nie jest wcale taka mała, ja mam taką samą :) Dużooo się zmieści :)
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Malachit »

Hihih, wcale nie jest mała, to się nazywa UZALEŻNIENIE ;D
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”