animowany gif z moimi dziubkami

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Iwona_sz
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 10, 2011 2:07 pm
Lokalizacja: Birmingham UK

animowany gif z moimi dziubkami

Post autor: Iwona_sz »

kilka zdjęć z moimi księżniczkami jako animacja :)
http://img825.imageshack.us/img825/4505/animrq.gif
;D
Szary bombuś i Rudy bombuś <3



[*] Czaczusia
[*] Tusia
[*] Vanilka

Od kiedy? Skąd? Ile? - czyli krótka historia pt. "oddałam swoje serce szczurasom"
http://szczury.org/viewtopic.php?f=27&t=29668
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: animowany gif z moimi dziubkami

Post autor: Buni@ »

Jej, obie są śliczne :D . Może napisz słów kilka o każdej z dziubasek. Takie pięknoty mają na pewno ciekawe charakterki. ;)
Pozdrawiam :)

P.S. Świetne zdjęcia ^-^
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Iwona_sz
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 10, 2011 2:07 pm
Lokalizacja: Birmingham UK

Re: animowany gif z moimi dziubkami

Post autor: Iwona_sz »

Nie nadałyśmy szczurkom konkretnych imion. Najczęściej wołamy do nich Bombusie, czasem dziubki, śliczności itp ... :D
Rudziutka jest grzeczna i raczej spokojna. zawsze przybiega na cmokanie i wspina się na nogawki gdy tylko usłyszy szelest jednorazówki albo opakowania z karmą. Niestety próbuje się wspinać również gdy nogawek nie ma.. w efekcie prawą nogę mam od kilku dni boleśnie podrapaną :P
Bombuś szary - fanka jedzenia, ukradnie wszystko i ucieka w najdalszy kąt by zjeść w spokoju.. śmiać mi się chce, bo czasem jak coś ukradnie i ucieknie z przysmakiem biorę ją w dłonie.. a Ona zero reakcji - zajada sobie z łapkami w powietrzu :))) Szara uwielbia też wskakiwać do kubełka na śmieci gdy nie patrzymy. stąd jej kolejny przydomek "śmietniczanka". Kiedy wyciągam ją ze śmietniczka.. zerkam kątem oka, a Ona w radosnych podskokach znów pędzi w stronę śmietniczka - jest urocza <3
Obydwie panienki uwielbiają czułości, wspinają się po bluzie by tylko dostać się do buzi na caluska :P

to w skrócie :)
Szary bombuś i Rudy bombuś <3



[*] Czaczusia
[*] Tusia
[*] Vanilka

Od kiedy? Skąd? Ile? - czyli krótka historia pt. "oddałam swoje serce szczurasom"
http://szczury.org/viewtopic.php?f=27&t=29668
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: animowany gif z moimi dziubkami

Post autor: Buni@ »

Od razu widać, że dobrze im u Ciebie. ;)
Skoro uwielbiają czułości to proszę porządnie wymiziać Bombusie i czekam na więcej zdjęć, bo Twoje Ślicznotki bardzo mnie urzekły i na pewno będę tu często zaglądać. ;) Poza tym te zdjęcia, och i ach. ::)
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Iwona_sz
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 10, 2011 2:07 pm
Lokalizacja: Birmingham UK

Re: animowany gif z moimi dziubkami

Post autor: Iwona_sz »

postaram się zrobić dziś panienkom jakąś sesję ^
Muszę tylko przygotować smakołyczki, bo inaczej nie usiedzą w miejscu hihih :)
Szary bombuś i Rudy bombuś <3



[*] Czaczusia
[*] Tusia
[*] Vanilka

Od kiedy? Skąd? Ile? - czyli krótka historia pt. "oddałam swoje serce szczurasom"
http://szczury.org/viewtopic.php?f=27&t=29668
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: animowany gif z moimi dziubkami

Post autor: Buni@ »

Iwona_sz pisze:Muszę tylko przygotować smakołyczki, bo inaczej nie usiedzą w miejscu hihih :)
Oho, wiem coś o tym i to aż za dobrze. Ja moim wiercipiętom mogę jedynie filmiki kręcić, bo o zdjęciach z takim ADHD nie ma mowy ;) Hymm...może też wypróbuję smakołykową przynętę? ::)
W takim razie, czekam na sesję i wysyłam mizianko, które może trochę uspokoi Bombusie :D
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
lanexia
Posty: 32
Rejestracja: pt lip 31, 2009 12:01 pm
Lokalizacja: UK

Re: animowany gif z moimi dziubkami

Post autor: lanexia »

najśmieszniejsze jest to, że upodobniły się do swoich pań :D rudziutka jest szczupła i spokojna, a szara roztrzepana i z lekko zapuszczonym brzuszkiem :P
z Nami: Śnieżka, Missy, Ellie
za TM: Tusia, Czacza, Vanilka, Szara, Babu
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”