Alkenowe nieznośne fifioły

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Alkenowe nieznośne fifioły Kaszanka (*)

Post autor: ol. »

Kaszanko, już tylko spokojny sen
[^]


zmroziła mnie informacja o sposobie - jakby same odejście to za mało ...
alken, ogromnie współczuję :(
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Alkenowe nieznośne fifioły Kaszanka (*)

Post autor: Nietoperrr... »

merchowe dzieci nie chcą w ten sposób odchodzić,mój Indiana też walczył i krzyczał przy zastrzyku w otrzewną,ugryzł mnie mocno...
Żadne szczurki tak nie chcą,nie chcą bólu na koniec,a lekarze zdają się nie pamiętać o tym,by te ostatnie chwile podarować zwierzęciu bez cierpienia.

Leć Kaszanko,leć do merch,wyiskaj tam wszystkie jej szczurze dzieci,nasze słoneczka,wyiskaj wszystkie inne też i wtul się na końcu w merch.
Trzymaj się alken.
Jak zawsze słów brakuje w takich chwilach...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alkenowe nieznośne fifioły Kaszanka (*)

Post autor: alken »

najbardziej mi przykro bo to nie miało być tak, te wymarzone i wychuchane z hodowli, miały być zdrowe i umrzeć w późnym wieku ze starości. a wyszło zupełnie inaczej.
stado jest jakieś obce, nie mam już żadnego proludzkiego szczura, każdego kocham na swój sposób ale to bardziej takie nieobecne polatuchy, które przemykają pod ścianami. Tośka przychodzi tylko jak ma rujkę(a ma coraz rzadziej), Zoja ma swój własny świat a Emil wpada od czasu do czasu na kanapę ale nie wiadomo czego chce, obgryzie rękę i kica w swoją stronę. i biedak spi sam, ogólnie najczęsciej spi sam, ale jak była Kaszanka to spał z nią czasami, bo z Zojką nie chce. a Zojka śpi z Tośką. Emil nie chce spać z Zojką bo jest przewrażliwiony na punkcie jej "ataków" tzn. jej udawania, że zagryza kogoś, Tosia sobie nic z tego nie robi i czeka aż Zojce przejdzie a Emil się robi sztywny i wytrzeszcza się.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: Alkenowe nieznośne fifioły Kaszanka (*)

Post autor: sasza&masza »

Jej bardzo mi przykro:(
[*]

To może zaadoptujesz jakąś bidę która rozrusza stadko i będzie kompanką Emila :)?
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alkenowe nieznośne fifioły Kaszanka (*)

Post autor: alken »

ja bym chciała, ale nie mogę w tej chwili z kilku różnych powodów ( z resztą też nie ma gwarancji że akurat z Emilem się skumpluje ;) )

a żeby nie było dołująco to pozdrawia Was Puchałke vel Gratis, który teraz ma na imię JJ, i mieszka z kolegą w wieżowcu (tzn mają w dwójkę całego Perfecta do dyspozycji :D )
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Alkenowe nieznośne fifioły Kaszanka (*)

Post autor: ol. »

ja myślę, że stadko jeszcze zbliży Ci się i zbrata, uformują się nowe więzy i kumplostwo do spania,
pewnie musi minąć żal za dotychczasowym układem, obecna pogoda, trochę czasu...
Emil swój rozum ma, znajdzie sposób na Zojenkę, w końcu załapie jej "poczucie humoru" ::)

chłopaki u nas też najczęściej sypiają osobno, na wybiegu to już w ogóle, każdy we własnej kwaterze, ale i w klatce tak 70 % czasu leżą pojedyńczo, temperatury :-\
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alkenowe nieznośne fifioły Kaszanka (*)

Post autor: alken »

tak, Twoje dziecko jest bardzo specyficzne w kazdym calu :D

a Emil z reguły woli spać sam (jak któryś szczur sam do niego nie przyjdzie albo się go nie wepchnie do hamaka), więc to może nie tylko problem z Zojką. w zeszłym tygodniu upodobał sobie podłogę, w skutek czego był cały osikany (leżał pod tarasem, a w rogu dziewczyny wycięły sobie fragment żeby siuśki radośnie spływały na dół ::) ) a w tym tygodniu rezyduje w domku-kostce :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Alkenowe nieznośne fifioły Kaszanka (*)

Post autor: Eve »

......
Kaszanko, Kaszaneczko ... Ty mi chwile uśmiechu podarowałaś , inteligentna nieposkromiona bestyjo a teraz pobiegłaś do Merch i Jej oczy będziesz cieszyć .. Smutno mi bo ..choć nie znana to jednak bliska ..
Nadzieją pozostaje że faktycznie tam.. są te orzechy w czekoladzie a Ciebie już nic, absolutnie nic- nie boli.
pobiegłaś a ja Cię zapamiętam...

Alken .. wyjątkowo mi przykro..


Dr Zalesińska .. spie..ła jeden z najważniejszych momentów .. Chwilę pożegnania, jakże trudną i ważną . Nic więcej nie napisze bo musiałabym pociągnąć niewybredną łaciną a internet nie zasłużył na takie twarde bluzgi.
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: BlackRat »

alken pisze:Kaszanka odeszła, poszłam dziś ją uśpić. W dodatku pani doktor Zalesińska zgotowała nam piekło, podając od razu zastrzyk w otrzewną, co podobno nie miało boleć, ale widocznie bolało bo strasznie mnie pogryzła, w życiu czegoś takiego nie przeżyłam. Jak sobie pomyślę że ostatnio gdy Fifioła usypiali wyszłam z gabinetu i być może zrobili jej tak samo to mi się słabo robi.
Przykro mi, Alken, :( Dla Kaszaneczki [*][/b]
Tę weterynarz to chybabym łeb ukręciła...
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Alkenowe nieznośne fifioły Kaszanka (*)

Post autor: Martasz »

Los kaszanki nadzwyczaj mnie poruszył.. aż do łez... zawsze łezka mi się kręci jak czytam, że jakiś maluch odszedł, ale tym razem o wiele bardziej a to dlatego, ze niedawno zajrzałam tu przez szukajkę; szukałam czegoś co odpowie mi na pytanie co się dzieje z moim szczurem objawy były identyczne jak u Kaszanki... jak doczytałm, ze odeszła to poryczałam się i ze względu na Kaszankę i ze względu na moją małą po czym od razu spiełam poślada i popędzałam siostre żeby pojechać do Piaseckiego. Moja najgorsze ma już za sobą... :) to dowód na to, ze warto pisać co w naszych stadach. a wiesz Alken, dopiero teraz skapowałam się, ze masz wpisane Wałbrzych a ja się tu przeprowadziłam dwa tygodnie temu?:)
Pozdrawiam
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Alkenowe nieznośne fifioły Kaszanka (*)

Post autor: IHime »

:( Nie wiem jak wyrazić żal po odejściu Kaszanki. Kolejne piękna, nieposkromiona duszyczka poleciała do Merch. Niechże teraz Ona utuli udręczoną ogoniastą.

Alken, rozumiem, to nie tak miało być, nie tak ma wyglądać ostatnia przysługa... Takie coś na zawsze zostawia... coś jak niemy krzyk w środku, z czasem tylko echo, ale zawsze obecne...
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alkenowe nieznośne fifioły Kaszanka (*)

Post autor: alken »

IHime, dzięki :)

Martasz, ja ostatnio rzadko bywam w Wałbrzychu ;)

takie tam wybiegowe i klatkowe:
(ogony wyglądają tak obmierźle bo w pokoju mam stary piec kaflowy za którym jest tona brudu i <to chyba nikogo nie dziwi> jest to ulubione miejsce rekreacyjne całego towarzystwa, a Emila w szczególności)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: zocha »

http://s883.photobucket.com/albums/ac35 ... 0_5587.jpg takie najlepsze, cudne pysie :-*
http://s883.photobucket.com/albums/ac35 ... 0_5590.jpg słodziak :)


Przykro mi z powody Kaszanki :(
[*]
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: Eve »

Ładnie to tak paluchy wpychać komuś do łóżka ? .. wstyd ;D ;D
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alkenowe nieznośne fifioły

Post autor: alken »

o proszę, zostaliśmy odkopani z czeluści i ktoś zauważył zdjęcia :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”