problemy z równowagą u 3-tygodniowych szczurków

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
gregor87
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 24, 2012 11:41 am

problemy z równowagą u 3-tygodniowych szczurków

Post autor: gregor87 »

witam. jakiś czas temu urodziły się man dwa mioty szczurków po 5 sztuk. ogólnie rosą bardzo ładnie i są bardzo rozchasane. tylko z 2 szczurkami z jednego miotu jest problem:/ otóż wygląda to jak by miały problemy z równowagą, są rozchasane, mają apetyt ale się przewracają na boki. na forum nic nieznalazłem wiec piszę tutaj. co to może być? da się to wyleczyć? szczurki mają 3 tygodnie
iku
Posty: 300
Rejestracja: sob lis 27, 2010 7:00 pm

Re: problemy z równowagą u 3-tygodniowych szczurków

Post autor: iku »

pewnie problemy neurologiczne. diagnozy tutaj nikt nie postawi, trzeba się wybrać do weterynarza. mam do Ciebie pytanie: urodziły się Wam mioty? hodujecie szczury w domu?
(drodzy współużytkownicy - spróbujmy tym razem na spokojnie :) )
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: problemy z równowagą u 3-tygodniowych szczurków

Post autor: Hanka&Medyk »

Niestety, bez weterynarza się nie obejdzie.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
gregor87
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 24, 2012 11:41 am

Re: problemy z równowagą u 3-tygodniowych szczurków

Post autor: gregor87 »

Wet stwierdzil ze to moze byc brak witamin lub zapalenie ucha srodkowego... Dal zastrzyk i kazal zglosic sie za 3 dni. Co wy na to?
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: problemy z równowagą u 3-tygodniowych szczurków

Post autor: BlackRat »

Zapalenie ucha to może mogłoby być, ale sprawdził to? Czy po prostu na wszelki niewielki dał jakiś zastrzyk i już? Ja u mojej ś.p. Porzeczki męczyłam się z zapaleniem ucha, ale było baaaardzo ciężko, z tym, że jej to uszko bardzo śmierdziało, leciała ropa, a pod koniec nawet i krew. Jednak ona nie miała problemów z równowagą przy tym na szczęście ani łebka nie wykręcała.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
iku
Posty: 300
Rejestracja: sob lis 27, 2010 7:00 pm

Re: problemy z równowagą u 3-tygodniowych szczurków

Post autor: iku »

ja dalej uważam, że to może być coś neurologicznego... aby na pewno ten wet się zna na szczurach? może warto poszukać innego, żeby mieć szerszy kąt widzenia po drugiej diagnozie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”