10 maluszków!!! Poznań

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Livonia »

no to w poznaniu calkiem duzo tych maluchow:) i sliczne pewnie (bo ja tez kocham husky nezu:DDDDDDd
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Neave »

Maluszki już są w galerii :)

Czy ktoś się może już zakochał ??? :D
Serena
Posty: 5
Rejestracja: wt kwie 05, 2005 3:21 pm

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Serena »

Neave ul.Marcelinska (Poznan oczywiscie)
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Cathycash »

Strasznie śliczne malce, ale jeszcze się nie zakochałam ;)

Jak trochę obrosną w futerko, to zrób każdemu z osobna po zdjeciu (a najlepiej kliku) i każdemu przydziel jakiś numer, zeby ludzie mogli sobie wybrac :wink:
żegnam szanowne towarzystwo
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Dixi »

Neave - trzeba poczekac, az maluszki podrosna i wtedy porobic im fotki (tak jak to poradzila Ci moja poprzedniczka). Ludzie sa wzrokowcami i wola wpierw zobaczyc ogonka, zanim sie ostatecznie zdecyduja czy go brac czy nie. Trzymam kciuki, zeby wszystkie szkraby znalazly odpowiedzialnych wlascicieli.
Pozdrawiam,
Aguśka
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Neave »

No i tak im caly czas robie zdjecia :P Teraz też sa śliczne !!
Zrobie tak jak mówicie :)

Tylko boje się o jednego bo ma takie małe wgniecenie w główce... nie widac tego na zdjęciu. Maluszek jest najmniejszy i mało ruchliwy. Boje się że może byc z nim coś nie tak. No ale zobaczymy.

Kurcze tak bym chciała 1 zatrzymać i mieć dwa kochane klospiki ale nie moge ;(
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Dixi »

[quote="Neave"]Tylko boje się o jednego bo ma takie małe wgniecenie w główce... nie widac tego na zdjęciu. Maluszek jest najmniejszy i mało ruchliwy[/quote]

Może zabierz go do weta....
Pozdrawiam,
Aguśka
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Neave »

No jeszcze jest troche maly... Zobacze co bedzie jak otworzy oczka. Jezeli bedzie inny od reszty to chyba bede musiala sie z nim przejsc...

Dzisiaj idę rozwieszac ogloszenia ze zdjeciami. Mam nadizej ze znajdzie sie kilka osob. Bylam w sklepie gdzie kupiłam Małą i chetnie przyjmą maluchy ale nie za bardzo mi sie ten pomysl podoba... Maja tam pełno sczurów... grrrr
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Dixi »

Rozwieścić ogłoszenia możesz też na drzwiach sklepów z jedzonkiem dla zwierząt, jeśli właściciele się zgodzą.
Pozdrawiam,
Aguśka
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: limba »

Nie chcę tu prorokować ale uważaj coby nie trafił Ci się jakiś miłośnik węży :|
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Dixi »

Zreszta w sklepach nie zawsze dobrze traktuja zwierzaki, czesto sa one przeziebione, maja utajone choroby, ktore pozniej wychodza na jaw.... :( Po drugie niewiadomo kto kupi szczurka, czy jest to odpowiedzialna osoba czy nie...na forum przynajmniej wiekszosc uzytkownikow jest znana i nie ma co sie bac, ze szczurkom stanie sie krzywda, bo tu wiekszosc to milosnicy ogonkow.
Pozdrawiam,
Aguśka
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: KaRa »

Jak w Poznaniu nie było szczurów to teraz jakaś plaga jest :lol: Jak szukałam to nikt nie miał, a teraz mnóstwo klusek na wydanie 8) Wygłaszcz młodą mamusie odemnie :wink:
Obrazek
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Fam »

gratuluje maluszków, ja tez chce......
za tęczowym mostem: Karolcia
Banshee
Posty: 355
Rejestracja: wt maja 11, 2004 12:19 pm

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: Banshee »

Pewnie ze chetnie przyjma szczurki. Dzieci mojej Rubi tez chetnie chcieli przyjac. Jakby nie bylo stracili 120 zlotych (dziesiataka za jednego malucha). Gratuluje babciowania. Obserwuj mlode, bo podejzewam ze nastepna ciaza nie wchodzi w gre, swiadoma;) Nie ma nic cudniejszego niz masa malych klusek w domu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

10 maluszków!!! Poznań

Post autor: krwiopij »

Neave, rozumiem, ze bylas w tym sklepie, tak? ale nie zwrocilas im uwagi, ze nie wolno trzymac samcow i samiczek (szczegolnie rodzenstwa!) razem? :| przeciez ta mala to jeszcze dzieciak... mlode w tym wieku sa dla jej organizmu ogromna szkoda... szczurki tez beda slabsze, bo nie bedzie w stanie dobrze ich wykarmic... ludzie w sklepie przyczynili sie do wielkiego nieszczescia tych zwierzat (twoja ocena sytuacji to inna sprawa) i powinni miec tego wyrazna swiadomosc...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”