MOJE PASKUDY!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
julek2000
Posty: 120
Rejestracja: pn mar 05, 2012 1:28 pm

Re: MOJE PASKUDY!

Post autor: julek2000 »

U ogonów wszystko w najlepszym porządku, dlaczego nikt nic nie pisze? ;D
Awatar użytkownika
mrocznykaktus
Posty: 18
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 3:54 pm
Numer GG: 9750986
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: MOJE PASKUDY!

Post autor: mrocznykaktus »

A może opisałabyś charakter swoich ogonów? :D Jestem bardzo ciekawa ;D
Julek jest prześliczny <3
Awatar użytkownika
julek2000
Posty: 120
Rejestracja: pn mar 05, 2012 1:28 pm

Charakterki

Post autor: julek2000 »

Bosman to straszny pieszczoch i żarłok, jest bardzo śmiały i przed niczym się nie cofnie. Jest najstarszy i jest alfą.

Harnaś jest to strachliwy i zuchwały leń który zawsze ucieka przed hałasami. Kiedy wypuszczam szczury na wybieg on zawsze ucieka do kuchni, kradnie psu karmę po czym wraca do pokoju, chowa się pod fotel i się napycha. Jest w stadzie drugi co do wieku, jest poniewierany przez Julka i Bosmana.

Julek jest kochanym i sprytnym pieszczochem z ADHD, uwielbia dobrze zjeść, jest wyjątkowo pojętnym uczniem i bardzo szybko uczy się nowych sztuczek co sprawia mu wielką radochę. Nigdy nie usiedzi w jednym miejscu

Aster jest bardzo płochliwym i wybrednym szczurem, lubi jeść dobre jedzonko, zawsze chowa się w ulubionym domku gdzie zrobił sobie spiżarnie. Astra nie można jeszcze wypuszczać samopas po domu bo jak gdzieś wejdzie nie można go znaleźć i normalnie wyciągnąć bo chce bawić się w chowanego. Nie wychodzi sam z klatki i trzeba go wyciągać na siłę. Jest najmłodszy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”