TRÓJMIASTO Mityczny szczurzy Senior szuka domu

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Freika
Posty: 84
Rejestracja: ndz lut 28, 2010 11:35 pm
Lokalizacja: Gdańsk

TRÓJMIASTO Mityczny szczurzy Senior szuka domu

Post autor: Freika »

Swego czasu znajomy mój w serca odruchu przygarnął dwóch braci. ...
Jeden piorun miał na czole więc mitycznym Zeusem został nazwany (nie, nie, nie kolejny Harry Potter, bo szczur ten powagę swoją miał i żadne bajki ubrać by się nie dał), drugi natomiast z racji czerni ochrzczony został Hadesem.
Zeus był poważny, nieco wycofany ( ale łagodny niczym obłoczek), natomiast Hades w pogardzie miał strach, śmierć i warzywne dropsy.
Niestety, nadszedł dzień, gdy Śmierć Szczurów zrobił PIP i upadł władca Olimpu, a brat jego pogrążył się w otchłani rozpaczy, głębszej niźli czeluście Tartaru i czarniejszej niż lico Hefajstosa. Czy nie chcesz przygarnąć przedwiecznego Szczurzego Boga? Hades gwarantuje wstawiennictwo u Ganesha, jako że zna z boskich party wierzchowca tego indyjskiego bóstwa bogactwa i dobrobytu.

Hades ma niemal 2 lata i niewielkie szanse na nowy dom. Znajomy więcej boskich szczurów pod dach swój nie weźmie, bo obowiązki dorosłości oderwały go od baśni beztroskich czasów studenckich. Ja stadko mam żeńskie, to samo Repuzel, więc u nas zostać nie może:( Hades jest odważnym , łagodnym szczurem, bez najmniejszych tendencji do gryzienia ludzi. Z innymi szczurami dotychczas nie miał do czynienia. Jak widać na zdjęciu (wiernej replice dzieła Fotogarfisa z III w p.n.e) - to dość potężny czarno - biału kaptur doskonały w swej standardowości. Bezproblemowy, miły i przyjacielski najchętniej dotrzymał by towarzystwa innemu szczurkowi w jego wieku.

http://www.photoblog.pl/ratokalipsa/126964333
Ze mną: Vuvuzela Anarchia, Viosna Arwena
Za Tęczowym Mostem: Dżuma, Vendetta Apokalipsa, Vesania Antichrista, Cirilla, Nookie, Rebelia, Ninde, Geralta, Valkiria Aurora,Vena Arya
Moje nie-ciury: Murphy, Bojar, Pancho, Józek (irish tinker/gypsy horse)
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: TRÓJMIASTO Mityczny szczurzy Senior szuka domu

Post autor: alinak »

Uraczyla mnie ta historia ;Da Trzymam kciuki za Hadesa mocno ;)
Awatar użytkownika
Nereida1991
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 08, 2012 6:00 pm

Re: TRÓJMIASTO Mityczny szczurzy Senior szuka domu

Post autor: Nereida1991 »

Witam,
Już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wzięciem kompana dla mojego szczurka, który ma prawie 2 lata. Szukam właśnie jakiegoś spokojnego szczurka, nie chciałabym żeby był za bardzo dominujący. Hades przypadł mi do gustu, niestety jestem z Białegostoku. czy jeśli bym się zdecydowała udałoby się załatwić jakiś transport?
Pozdrawiam:)
http://imageshack.us/photo/my-images/266/p1130327x.jpg/ Rysio:)
Cytrynkaa
Posty: 101
Rejestracja: śr sie 01, 2012 10:10 pm
Numer GG: 39273470
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: TRÓJMIASTO Mityczny szczurzy Senior szuka domu

Post autor: Cytrynkaa »

Trzymam kciuki, niech znajdzie dobry domek :)
Wymiziaj go ode mnie ::)
Ze mną: Dyzia Daisy Kotek: Psotka :)
Za TM: Felcia [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”