[Poznań] zaadoptuję młodego samca

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
szczurmyś
Posty: 34
Rejestracja: śr lut 16, 2011 11:01 am
Lokalizacja: Poznań/Bydgoszcz

[Poznań] zaadoptuję młodego samca

Post autor: szczurmyś »

Od naszego stadka odszedł 1 szczurek, tym samym chętnie zaadoptujemy maleństwo w potrzebie.
Mam obecnie 2 pełnojajecznych panów w wieku ok półtora roku. Panowie piękni, zdrowi i nieagresywni.
Klatka - wym. ok 54x43x74cm. Z wiszących dupereli tylko polarowe hamaki. Ze względów higienicznych zrezygnowałam z koszyków i półek.
Karma - z versele laga, do tego otręby granulowane, płatki owsiane, płatki żytnie, kolby z vitapolu, czasem gerberek, gotowane lub świeże owoce i warzywa, okazjonalnie bakalie.
Współlokator nie ma nic przeciwko kolejnemu zwierzakowi. Brak innych zwierząt.
Mam 21 lat, wiem jak się zajmować szczurkami. Studentka weterynarii.

Jeśli ktoś ma do oddania, albo wie o szczurku poszukującym domu i mi zaufa to proszę o kontakt.

Moje preferencje - samiec w wieku do 3 miesięcy, albinek albo haski (uwielbiam białe mordki).
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: [Poznań] zaadoptuję młodego samca

Post autor: alinak »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=37243 a moze szczurek w potrzebie Cie zainteresuje? Nie spełnia wymagań ale zajrzyj bo malcem nikt sie nie interesuje
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: [Poznań] zaadoptuję młodego samca

Post autor: alinak »

A nie doczytalam to samiczka prawdopodobnie ::) przepraszam za gapiostwo, ale zawsze mozna zalatwic w razie czego sterylke
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: [Poznań] zaadoptuję młodego samca

Post autor: alinak »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=161&t=37017&start=15 o zobacz tu, do jutra mają czas na adopcję może akurat ;)
Awatar użytkownika
szczurmyś
Posty: 34
Rejestracja: śr lut 16, 2011 11:01 am
Lokalizacja: Poznań/Bydgoszcz

Re: [Poznań] zaadoptuję młodego samca

Post autor: szczurmyś »

Dziękuję za odpowiedź kochani. xxx napisała, że zyberka ma albinków do adopcji. Już się kontaktowałyśmy :)
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: [Poznań] zaadoptuję młodego samca

Post autor: alinak »

No i super niezmiernie mnie to cieszy, ze tak sie stalo :D
Awatar użytkownika
JuliuszCezarLove
Posty: 36
Rejestracja: sob cze 02, 2012 9:18 pm

Re: [Poznań] zaadoptuję młodego samca

Post autor: JuliuszCezarLove »

Witam, podbijam wątek! Z miłą chęcią dam domek jednemu samczykowi, ewentualnie nawet dwóm, nie muszą to być młode szczurki. Kilka miesięcy, nawet więcej, mile widziane również. Dołączyłyby do dwóch moich samczyków (zdjęcie poniżej). Mamy sporą klatkę, chętnie przyjmiemy kolejnego przyjaciela. Z Poznania lub z okolic, chciałabym zaadoptować, ewentualnie kupić. Jeśli ktoś posiada szczuraska, to proszę o kontakt. Może to być dumbo, łaciaty, gładki. Obojętnie! Mile widziany w naszych skromnych progach! Odpowiem na wszelkie pytania czy też wątpliwości w sprawie adopcji. Na pewno będzie mu dobrze u nas.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”