Pogryziona w schronisku KORA pilnie szuka DT

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

nubijka
Posty: 77
Rejestracja: pt cze 24, 2011 8:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Pogryziona w schronisku KORA pilnie szuka DT

Post autor: nubijka »

Na moim osiedlu mieszka para pijaków (jeszcze nigdy nie widziałam ich trzeźwych). Mieli psa, ale go wyrzucili. Biedak błąkał się po torach tramwajowych do czasu aż zobaczył innego pijaka (chyba kolega od picia tamtej pary). Położył się pod jego ławką. Z tego co ten facet mówił wywnioskowałam, że "właściciele" wyrzucili psa, bo stwierdzili, że nie mają na niego warunków. Pijaczek siedział z nim i rzekomo czeka na kogoś ze schroniska (choć na moje pytanie- jaki jest tam numer- zmieszał się). Wezwałam eko patrol. Suczka Kora jest wierna, śliczna (biała- raczej większa z dłuższą sierścią). Może ktoś z Was zna kogoś, kto mógłby ją zabrać? Można ją zobaczyć na stronie Palucha w dziale "kwarantanna" :( DZIŚ ZOSTAŁA POGRYZIONA PRZEZ INNE PSY Z BOKSU...PRZEBYWA W SZPITALU- pomózcie, ona nie może tam wrócić :(
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
moje kochane łapki: Mała Bliźniaczka, Dzikuska, Zuzik, Mysza- AZYLANT, Danio, Łapka, Agatka i Karolcia, Fela, Romuś i pso-lwy
za TM Krówka, Ratatusia, Duża Bliźniaczka,Golasek z DT :(
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Pogryziona w schronisku KORA pilnie szuka DT

Post autor: Venice »

Jejku...to takie przykre widzieć niewinne istoty szukające dachu nad głową. Z chęcią bym wzięła Korę na DT, ale tak się składa że mam 3 psy i parę ogonków z którymi nie jest łatwo. Nie poradziłabym sobie z czwartym psem, na dodatek rodzice nie byliby z tego zadowoleni ponieważ nadal jestem niepełnoletnia... Trzymam kciuki za Korę i niech znajdzie DT!
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
nubijka
Posty: 77
Rejestracja: pt cze 24, 2011 8:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pogryziona w schronisku KORA pilnie szuka DT

Post autor: nubijka »

Dziękuję Ci, że chociaż o tym pomyślałaś...ona potrzebuje każdej możliwej pomocy- jeśli znacie kogoś, kto mógłby jej pomóc, to podrzućcie mu proszę link do wątku Koruni- na fb albo tu
moje kochane łapki: Mała Bliźniaczka, Dzikuska, Zuzik, Mysza- AZYLANT, Danio, Łapka, Agatka i Karolcia, Fela, Romuś i pso-lwy
za TM Krówka, Ratatusia, Duża Bliźniaczka,Golasek z DT :(
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Pogryziona w schronisku KORA pilnie szuka DT

Post autor: Kameliowa »

można zamknąć, przenieśc czy jak wygląda sytuacja?
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”