Pytanko małe

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Maniek353
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 22, 2012 9:15 am

Pytanko małe

Post autor: Maniek353 »

1.Pytanie Mój szczur mnie ugryzł w powiekę coś może mi się stać.Stało się to gdy był na łóżku a ja chciałem mu dać jedzonko a on mnie udziabał.Od razu dałem wodę utlenioną.Co jest co z nim.




2.Pytanie jeśli mój chomik nic prawie nie je.Wody nie chce pić tylko ja całą wylewa i przysypuje trocinami (Niem ma poidełka bo mi sie gdzies zawieruszyło sie i mam je gdzie więc daje do wodę miseczki
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Pytanko małe

Post autor: Cyklotymia »

1. Szczury często się cieszą jak widzą ruszające się rzęsy jak ktoś mruga, myślą że to zabawka ;) I gryzą. Albo sprawdzają tylko co to jest i lekko skubią, a że powieka wrażliwa to czujesz mocniejsze ugryzienie.

2. Znajdź poidło albo kup nowe.
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Pytanko małe

Post autor: Venice »

No tak... szczury gryzą ruszające się rzeczy. Mnie kiedyś Franka upierdzieliła w nos kiedy się schylałam...
A co do chomika, to kup mu to poidełko. To koszt 10-11 zł...
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Pytanko małe

Post autor: Martasz »

Venice pisze:To koszt 10-11 zł...
albo i nawet z 5zł :)
a co do powieki, jak nie masz obrzęku czy zaczerwienienia, to nie ma czym się martwić
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Pytanko małe

Post autor: Venice »

Poidełko za 5 zł? Ja za poidełko dla myszek dałam 10 zł... :-\
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Pytanko małe

Post autor: Martasz »

Venice pisze:Poidełko za 5 zł? Ja za poidełko dla myszek dałam 10 zł... :-\
no i po co prowokujesz takie dyskusje, weź się zastanów.. to że Ty kupiłaś tak drogo nie znaczy, ze wszędzie są w tej cenie JA kupiłam za 5zł i jestem z niego zadowolona.. nabijasz sobie posty przez takie hejtowanie czy o co Ci chodzi? z resztą nie chce wiedzieć. nie pierwszy raz widzę, ze robisz takie akcje; proponuje, żeby wreszcie jakiś mod się tym zainteresował. ave
ps. proponuje usunać zbędne posty w tym temacie.
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Pytanko małe

Post autor: Venice »

Martasz , ale czy ja chcę jakoś zaszkodzić tutaj czy co...? Przestań na mnie naskakiwać, bo jak widać Ty nie rozumiesz mojej odpowiedzi. Napisałaś że kupiłaś poidełko za 5 zł. Myślę, że to poidełko nadaje się dla szczurów. Dlatego dziwiłam się, że dałam za poidełko 10 zł dla myszy, skoro dla szczurów kosztuje o połowę taniej. Ok? I nie naskakuj tak, tylko najpierw zrozum co kto chciał przekazać a nie ustalasz sobie własną teorię i opierdzielasz bo ktoś napisał coś nie tak...
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Pytanko małe

Post autor: saszenka »

Nie ma czegoś takiego jak poidło dla myszy, dla szczura czy dla chomika. Poidło to poidło, różnią się wielkością (pojemnością). Widocznie jedna z Was kupiła mniejsze, używane, w promocji, albo miała farta. Tak czy inaczej zakup poidła nie jest jakimś megawydatkiem w porównaniu z klatką czy czymkolwiek, więc cała dyskusja na temat ceny jest moim zdaniem bez sensu.
Wszystkie poidła nadają się dla szczurów/chomików/świnek/etc, tylko jedne trzeba częściej napełniać inne rzadziej, też nie jest to problem. Chyba?
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Pytanko małe

Post autor: Venice »

Widocznie pomyliłam się. Ale mylić się jest rzeczą ludzką. Po prostu na poidełku jest napisane "mouse"...
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”