Czy p?e? ma jakie? znaczenie je?li chodzi o psychik??

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Yo!Asia

Czy p?e? ma jakie? znaczenie je?li chodzi o psychik??

Post autor: Yo!Asia »

Jedna z moich dwóch samiczek okazała się samczykiem. :cry:
Czy szczórki z jednego miotu będą się rozmnażać?
Jeśli tak to Kiedy mam je rozdzielić?
Samczyk wydaje się fajniejszy od samiczki, ale już miałam samiczkę, która była przyjacielska i samca, który jest tępy.Czy płeć ma jakieś znaczenie jeśli chodzi o psychikę?
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Czy p?e? ma jakie? znaczenie je?li chodzi o psychik??

Post autor: Azi »

No coz... Ja kupilam... nie wiem co... Myslalam, ze to samiczka, potem ze samczyk, teraz uwazam, ze to chyba samiczka :P A ze szczurkami to jest dziwnie.
Przedtem mialam dwa samce - jeden potulny, drugi - agresywny. Teraz mam samiczke i to niewiadomoco. Samiczka - straszny lobuziak, male - jeszcze nie moge za duzo o nim powiedziec.

Moim zdaniem plec nie wplywa na psychikę za bardzo. Jednak samiczki maja pociag do robienia gniazd, wszystko zaciagaja do gniazda itp. Samce za to sa terytorialistami. No coz, tak jak u ludzi, cos tam zalezy, cos tam nie :)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Czy p?e? ma jakie? znaczenie je?li chodzi o psychik??

Post autor: Ania »

Szczurki z jednego miotu są rodzeństwem, ale nie są przecież bezpłodne ;)
Mogą ale W ŻADNYM WYPADKU NIE POWINNAŚ DOPUŚCIĆ DO TEGO by brat pokrył swoją siostrę. Konsekwencje mogą być tak samo przykre jak w przypadku ludzi - wady genetyczne
- widoczne jak brak kończyn, ślepota, ogólna niepełnosprawność lub martwy miot
- psychiczne - agresja, niezrównoważenie

Samce osiągają zdolność zapładniania już od piątego tygodnia życia (praktycznie wtedy, gdy powinno oddzielić się je od matki) - samice - nie wcześniej niż przed ósmym tygodniem. Jeśli kupiłąś szczurki i są one samodzielne, niezależne od matki - oddzielić powinnaś je JAK NAJSZYBCIEJ.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Guest

Czy p?e? ma jakie? znaczenie je?li chodzi o psychik??

Post autor: Guest »

Popieram Anne w 100%.
Nie hoduje szczurów ale wiem że tak jest ze WSZYSTKIMI zwieżętami.(nawet z owadami)
Moje modliszki po 3 howie wsobnym padały rodziły sie martwe(u owadów można wykonać max2 howy u szczurów żaden)WIEM ŻE TROSZKE NIE NA TEMAT :)

hodzi o to że szczórki w miocie mają powtażające sie geny:(
jeżeli hcemy rozmnożyć szczurkamusiam dodawać co pokolenie NOWE GENY!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”