śliczna sunia wyrzucona przez pijaków (WARSZAWA)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

nubijka
Posty: 77
Rejestracja: pt cze 24, 2011 8:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

śliczna sunia wyrzucona przez pijaków (WARSZAWA)

Post autor: nubijka »

Na moim osiedlu mieszka para pijaków (jeszcze nigdy nie widziałam ich trzeźwych). Mieli psa, ale kilka dni temu go wyrzucili. Biedak błąkał się po torach tramwajowych do czasu aż zobaczył innego pijaka (chyba kolega od picia tamtej pary). Położył się pod jego ławką. Z tego co ten facet mówił wywnioskowałam, że "właściciele" wyrzucili psa, bo stwierdzili, że nie mają na niego warunków. Pijaczek siedział z nim i rzekomo czeka na kogoś ze schroniska (choć na moje pytanie- jaki jest tam numer- zmieszał się). Wezwałam eko patrol. Suczka Kora jest wierna, śliczna (biała- raczej większa z dłuższą sierścią). Może ktoś z Was zna kogoś, kto mógłby ją zabrać? Można ją zobaczyć na stronie Palucha w dziale "kwarantanna" :(
Obrazek
moje kochane łapki: Mała Bliźniaczka, Dzikuska, Zuzik, Mysza- AZYLANT, Danio, Łapka, Agatka i Karolcia, Fela, Romuś i pso-lwy
za TM Krówka, Ratatusia, Duża Bliźniaczka,Golasek z DT :(
nubijka
Posty: 77
Rejestracja: pt cze 24, 2011 8:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: śliczna sunia wyrzucona przez pijaków (WARSZAWA)

Post autor: nubijka »

Więcej zdjęć Kory: Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
moje kochane łapki: Mała Bliźniaczka, Dzikuska, Zuzik, Mysza- AZYLANT, Danio, Łapka, Agatka i Karolcia, Fela, Romuś i pso-lwy
za TM Krówka, Ratatusia, Duża Bliźniaczka,Golasek z DT :(
nubijka
Posty: 77
Rejestracja: pt cze 24, 2011 8:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: śliczna sunia wyrzucona przez pijaków (WARSZAWA)

Post autor: nubijka »

Takie oto ogłoszenie dot. adopcji Koruni będzie wisiało w różnych częściach Warszawy, a jeśli ktoś chce pomóc, to poproszę o PW i wówczas wyślę oryginalną wersję, gotową do wydruku i wywieszenia :)
Obrazek
moje kochane łapki: Mała Bliźniaczka, Dzikuska, Zuzik, Mysza- AZYLANT, Danio, Łapka, Agatka i Karolcia, Fela, Romuś i pso-lwy
za TM Krówka, Ratatusia, Duża Bliźniaczka,Golasek z DT :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”