futrzaste momenty

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: Arau »

Uspokoiłaś mnie z tymi gruszkami, bo jutro Labofeeda odbieram;)
Gandzia ekstra po prostu^^ U mnie to jest tak Alek - chomik. Suchy chlebek trzeba zanieść do tunelu. Po czym przychodzi Belzebub i stwierdza, że chlebek się już nie nadaje i ląduje w kuwecie. Oburzony tym faktem Alukard ponownie wspina się z chlebkiem w zębach na sam szczyt, żeby go schować. I myk - chlebek znów ląduje w kuwecie ^^
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Jedzonko się sprawdza, choć dziś zauważyłam, że mniej jedzą. Wagowo dostają tyle ile zawsze, ale pół na pół nową karmę ze starą, no i pół miseczki zostaje. Czyżby była bardziej zapychająca? Bo normalnie moje to żarłoki i poza ziarnem z VL Nature wszystko wchłaniały (najpóźniej drugiego dnia ale zawsze).
No u mnie też każda ma swoją wizję, gdzie co ma leżeć, ale jednak decydujący głos ma Gandzia, bo dziewczyny w końcu odpuszczają ;)
A chłopaków masz pięknych i mądrych - widziałam filmik ;D moje tak nie chcą robić, bu... ;)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: futrzaste momenty

Post autor: BlackRat »

Dziewczyny, a gdzie Wy to Labo zakupiłyście? Bo na sklepach internetowych nie mogę znaleźć (albo jak zwykle szukać nie umiem...), a u mnie to wiocha więc nie zakupię "na miejscu" :/
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: futrzaste momenty

Post autor: anka28 »

Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
Awatar użytkownika
malina89_dg
Posty: 332
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 9:23 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza / Częstochowa

Re: futrzaste momenty

Post autor: malina89_dg »

Śliczne perełki :)
Jestem zakochana w dziewczynach ;D :-*
A Gandzia podbija serca wszystkich :)
Braciszkowie przesyłają buziaki :) :-*
Ze mną: Teodor i Leon :)
W serduszku: Dexterek, Lakuś, Piorunek i Tajfunek <3 [*][/color][/b]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 58#p882758 - Malinkowe cudaki ;)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: Arau »

BlackRat tutaj, Mihajla zrobiła zamówienie, bo to w 25 kg workach wysyłają. Chyba ma jeszcze tego trochę, chociaż saszenka wzięła chyba 5 kg, Kameliowa też, ja 3 kg, nie wiem ile Mihajla chce sobie zostawić, może się dogadacie to Ci wyśle paczką? (jutro się z Nią widzę mogę zapytać)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: Arau »

Przepraszam za post pod postem, ale nie doczytałam wcześniej:
saszenka, o dziwo nauka była bardzo prosta :) Na początek bierzesz smakołyk, ale musi być to coś ekstra i najlepiej coś bardzo aromatycznego (u mnie bardzo dobrze sprawdzała się szprotka ::) Tylko śmierdziało w mieszkaniu niemiłosiernie), podtykasz szczurkowi pod nos, mówiąc wyraźnie komendę i powoli wodzisz szczurzy nosek tak, ze wykonuje pełen obrót. Dopiero wtedy nagroda. Z czasem gest jest coraz mniejszy i coraz bardziej oddalony od szczurzego noska, także smakołyki dajemy mniej pachnące (u mnie chrupki kukurydziane albo jakieś warzywko), tak, żeby szczur zaczął kojarzyć samą komendę, a nie gest. Z chłopakami jesteśmy na ostatnim etapie ;D
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Arau, dzięki, teorię znam ;) ale jak już wspominałam wcześniej: u nas dół szczura nie obraca się! z obrotu wychodzi korkociąg ;) nie ma opcji, żeby ruszyły zacne pośladki i dokonały pełnego obrotu, lenie. Za to słupek robimy pierwsza klasa :)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Dziękuję wszystkim, w imieniu Gandzi-Pędzący Szczur, za masę komplementów ;D
Wkrótce zaczniemy cykl z losowo wybranym z pozostałej dwójki paskudem, coby każdemu po równo się dostało ;)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
bini
Posty: 104
Rejestracja: wt lip 10, 2012 11:47 am

Re: futrzaste momenty

Post autor: bini »

podłączam się w podziękowaniach za instrukcje, bo też zaczęłam moim organizować w ten sposób czas na wybiegach :)
Nie czają jeszcze o co chodzi, ale zastosuję się do Twojej rady i dam coś pachnącego, bo na razie ćwiczyłyśmy na pestkach dyni :P
bini
Posty: 104
Rejestracja: wt lip 10, 2012 11:47 am

Re: futrzaste momenty

Post autor: bini »

ahh i prośba - podrzucisz link do filmiku, bo znaleźć nie mogę ;>
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Chodzi o filmik z obrotami Arau? W jej temacie jest, jakoś w okolicach ostatnich zdjęć :)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
bini
Posty: 104
Rejestracja: wt lip 10, 2012 11:47 am

Re: futrzaste momenty

Post autor: bini »

już dostałam od niej na prv, dzięki wielkie - zakręciłam się i myślałam, że to Twój filmik przez co przeszukałam poprzednie posty i się dziwiłam, że znaleźć nie mogłam :D
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

OK, to teraz czekamy na Twój filmik z piruetami ;)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
bini
Posty: 104
Rejestracja: wt lip 10, 2012 11:47 am

Re: futrzaste momenty

Post autor: bini »

ojjj trochę zejdzie bo się pannicom nie chce :D a jeszcze teraz jak ja mam czas ćwiczyć, to one wolą spać ;p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”