Ryśka i Gabryśka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Ryśka i Gabryśka

Post autor: gosja1 »

Ale śliczne małe psotniki :P Uwielbiam haszczaki!
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
bini
Posty: 104
Rejestracja: wt lip 10, 2012 11:47 am

Re: Ryśka i Gabryśka

Post autor: bini »

dziękujemy :D
bini
Posty: 104
Rejestracja: wt lip 10, 2012 11:47 am

Re: Ryśka i Gabryśka

Post autor: bini »

.
.
Zdjęcia mocowań półek :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
malina89_dg
Posty: 332
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 9:23 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza / Częstochowa

Re: Ryśka i Gabryśka

Post autor: malina89_dg »

No proszę ;D ja bym na to nie wpadła ;D super ;D
skorzystam z pomysłu jak kupię jakieś półeczki (czyt. plastikowe deski do krojenia ze sklepu po 2,50) ;D
Ze mną: Teodor i Leon :)
W serduszku: Dexterek, Lakuś, Piorunek i Tajfunek <3 [*][/color][/b]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 58#p882758 - Malinkowe cudaki ;)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Ryśka i Gabryśka

Post autor: BlackRat »

Ja też takie dziurki wierciłam w pleksi, ale toto za śliskie jest i trzeba było materiałem przykrywać, więc zrezygnowałam na rzecz koszyczków ;)
Jak znajdę wreszcie odpowiednie tace kuchenne to może zamienię kilka koszyczków.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
bini
Posty: 104
Rejestracja: wt lip 10, 2012 11:47 am

Re: Ryśka i Gabryśka

Post autor: bini »

u mnie dziewczyny tą pleksę czy co to tam jest uwielbiają - sikają na nią na potęgę :D
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ryśka i Gabryśka

Post autor: Arau »

Dzięki za fotki, przydadzą się, też muszę chłopakom jakąś półkę zrobić, bo z dużego koszyka w ogóle nie korzystają...
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
bini
Posty: 104
Rejestracja: wt lip 10, 2012 11:47 am

Re: Ryśka i Gabryśka

Post autor: bini »

krótka historyjka o tym jak człowiek chciał być mądrzejszy od szczura ...

Gabryśka to typ nocny, w dzień opanowuje ją bezwład ciała i umysłu :) Chcąc jednak doprowadzić do tego, że cokolwiek zje i nie zostanie jej to wyrwane przemocą przez Ryśkę (która nocą spierdziela przed Gabi gdzie popadnie..;P) postanowiłam przechytrzyć moje szczury i dałam im jogurcik w dwóch osobnych miseczkach, a nie jednej dużej. Początkowo radość i duma mnie rozpierała, gdy dziewczyny w dwóch osobnych rogach spokojnie zlizywały co ich. Aktualnie rozpiera mnie złość i klasyczny facepalm, bo muszę pozbierać jogurt z CAŁEJ klatki... Wyobraźcie sobie szczura ciągnącego miseczkę z jogurtem po wszystkich półkach z samej góry, bo gdy tylko Ryśka obczaiła co się dzieje ukradła miskę powolnej Gabryśki i postanowiła spiep.. z nią gdzie popadnie!

Najlepsze: Patrzę bezradnie na te jej poczynania, gdy akurat mała złodziejka nie mogąc wymierzyć skoku z miską w pyszczku postanowiła jednak go wykonać i miska o dziwo wylądowała w miarę bezpiecznie, za to Ryszarda wpadła całą szczurzą twarzą w jogurt.
Mam super białego szczura i przymusowe sprzątanie...
Awatar użytkownika
malina89_dg
Posty: 332
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 9:23 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza / Częstochowa

Re: Ryśka i Gabryśka

Post autor: malina89_dg »

haha dobre ;D szczura się oszukać nie da ;D
jak ja podaję gerberka to też musi być w osobnych miskach i na osobnych piętrach ;D bo chłopcy o jedną miskę tak się biją że później cały gerberek ląduje zamiast w brzuszku to na futerkach, bo zamiast jeść to wyrywają sobie jedno drugiemu :( ale u mnie to działa - każdy pilnuje swojej miski teraz :)
Ze mną: Teodor i Leon :)
W serduszku: Dexterek, Lakuś, Piorunek i Tajfunek <3 [*][/color][/b]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 58#p882758 - Malinkowe cudaki ;)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Ryśka i Gabryśka

Post autor: BlackRat »

Taa, wiem coś o tym. Ja pod niektóre obiadki gerberkowe podkładam ręcznik czy cuć, żeby nie zaciapały łapkami całej "podłogi" na której miska stoi, to łapią w łapki i lecą na koszyki :/ 8)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ryśka i Gabryśka

Post autor: Arau »

Haha ^^
Moje na szczęście nie psocą tak bardzo, ale głównie dlatego, że miski są zawieszane na motylkach, a, że kuweta jest wysoka to mają je na wysokości 15 cm. Tylko się odpychają łapkami od dobrego, albo biorą w łapki i jedzą na ziemi (śmiesznie wygląda, jak nabierają mokre w łapki i oblizują sobie paluszki;p)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Ryśka i Gabryśka

Post autor: saszenka »

BlackRat pisze:Taa, wiem coś o tym. Ja pod niektóre obiadki gerberkowe podkładam ręcznik czy cuć, żeby nie zaciapały łapkami całej "podłogi" na której miska stoi, to łapią w łapki i lecą na koszyki :/ 8)
taaaa, już widzę Gandzię Pędzący Szur, która ciągnie po całej klatce papierowy ręczniczek (nic, absolutnie NIC, nie jest tak ważne jak papierowy ręczniczek) a na nim talerzyk z papu i goniące go szczury :P

moje dziewczyny jedzą zgodnie, czasem tylko Gandzia podkrada innym (ale to dlatego, że chomikuje i segreguje jedzenie po wszystkich kątach klatki) :D

Ale zgadzam się z tezą, że scura nie da się oszukać, przechytrzyć ani zrobić w konia ;) Czasem próbuje dokonać tego drugi szczur, wtedy biorę popcorn i się przyglądam (Discovery na żywo ;D )
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
bblondyna
Posty: 20
Rejestracja: sob cze 02, 2012 10:30 pm

Re: Ryśka i Gabryśka

Post autor: bblondyna »

Jakie piękne pyszczki :D:D:D jejuu ja nie wiem jak nie można kochac takich slicznosci :D
mój Julo nie chce w hamaczku spać..tak się ostatnio namęczyłam i mu zrobiłam a ten dalej wybrał swój standardowy róg w klatce na kocykach i tam śpi leniwiec
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Ryśka i Gabryśka

Post autor: BlackRat »

saszenka pisze:
BlackRat pisze:Taa, wiem coś o tym. Ja pod niektóre obiadki gerberkowe podkładam ręcznik czy cuć, żeby nie zaciapały łapkami całej "podłogi" na której miska stoi, to łapią w łapki i lecą na koszyki :/ 8)
taaaa, już widzę Gandzię Pędzący Szur, która ciągnie po całej klatce papierowy ręczniczek (nic, absolutnie NIC, nie jest tak ważne jak papierowy ręczniczek) a na nim talerzyk z papu i goniące go szczury :P

moje dziewczyny jedzą zgodnie, czasem tylko Gandzia podkrada innym (ale to dlatego, że chomikuje i segreguje jedzenie po wszystkich kątach klatki) :D

Ale zgadzam się z tezą, że scura nie da się oszukać, przechytrzyć ani zrobić w konia ;) Czasem próbuje dokonać tego drugi szczur, wtedy biorę popcorn i się przyglądam (Discovery na żywo ;D )
Ja podkładam zwykłe stare ręczniki, nie papierowe ;) albo polar, ale to żadna różnica, i tak wszędzie brudzą.
Zwłaszcza Hunter - to nasza nadworna kopara albo jak kto woli archeolog ;D W każdym żarciu musi kopać - nie ważne jakiej konsystencji ;)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
bini
Posty: 104
Rejestracja: wt lip 10, 2012 11:47 am

Re: Ryśka i Gabryśka

Post autor: bini »

a wiadomo, że przyjemniej kopie się w jogurcie :))
polar dobra sprawa, mam nawet w planach wizytę w jakimś sklepie z materiałami ;p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”