Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Nina »

Szpilki przy moich nogach to zbawienie :P
Ale i tak zazwyczaj latam na całkiem płasko. Chociaż np w zimie tylko wysoki obcas.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: BlackRat »

Nina pisze:...Ale i tak zazwyczaj latam na całkiem płasko. Chociaż np w zimie tylko wysoki obcas.
W zimie? Podziwiam :) Nie ślizgają Ci się nogi? Ja w zimę to tylko w trekingach, bo inaczej to bym tydzień w tydzień połamana była, taka ze mnie Ofiara Losu ;)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Flaumel »

170 i narzekasz ? Ja mam 185 i jezeli mam ochote na obcasy to sobie w nich ide. :D
Zazdroszcze Ci wzrostu nie ze wzgledu na buty a na nogawki i rekawy :D
Obrazek
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Malachit »

Flaumel pisze:170 i narzekasz ? Ja mam 185 i jezeli mam ochote na obcasy to sobie w nich ide. :D
Zazdroszcze Ci wzrostu nie ze wzgledu na buty a na nogawki i rekawy :D
O bogowie... w takim razie kupuję te 12cm szpilki, będę w nich tylko 2cm wyższa niż ty normalnie! ;D (a tak serio, jak wysokie ci się zdarza nosić obcasy? Mi jest głupio nawet w 5cm :-\ )
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Sky »

Malachit, jakbym miała 170 to bym nosiła obcasy ;D Ale mam 176 i jak włożę jakieś buty na obcasie ( niższych niż te 7-10 cm nie uznaję, mam za długą stopę;P) to jestem wyższa niż TŻ i połowa ludzi na ulicy. W dodatku chodzę jak pokraka ;D Więc raczej omijam takie buty, ale Flaumel wygrała - gratuluję takiego podejścia :D
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Malachit »

Tyle, że ja też mam 175 :P a zakochałam się w butach, które mają 12cm obcas, są takie pięknee... ale gdzie takie buty założyć :-\ tym bardziej szpilki na Wrocław się nie nadają (a 12cm to nawet na wybieg na pokaz mody tak średnio)
No i właśnie, w obcasach to nawet faceci za niscy - także laski nie marudźcie, że jesteście za niskie! Wysokie też nie mają lekko :P
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Entreen »

Ja jestem zbyt "wygodna" na obcasy, poza tym stopę mam wielką (zarówno na długość, jak i szerokość - znaleźć na tego potwora ładny, wygodny but... pominę milczeniem) i... nie, nie umiem chodzić :D A wzrostu mam 170 i akurat to nie problem
Za to moja bratowa problem wzrostu (186) rozwiązała w sposób szczęśliwy, a przypadkowy - brat i tak ma dwa metry wzrostu, to może ubrać jakikolwiek but a i tak nie będzie większa :D
(a my w tłumie mamy sposób na odnajdywanie się, nigdy się nie zgubimy z tymi tyczkami ::) )
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: BlackRat »

Ja tam nie marudzę, mnie się podoba żem malutka, tylko te 5cm by się przydało, bo nóżki takie jakieś krótkie :( No i ciągle spodnie trzeba podszywać ;)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Flaumel »

Najwię
Obrazek
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Flaumel »

Ugh, klawiatura.
Najwieksze jakie posiadam to sa bodajze 7cm, bo mam ten sam problem co Entreen - dużą stopę :< - zakłdam je od swieta, i sie nie przejmuje tym ze jestem wyzsza :D Moj TZ tez juz sie przyzwyczail :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Sky »

Malachit pisze:Tyle, że ja też mam 175 :P a zakochałam się w butach, które mają 12cm obcas, są takie pięknee... ale gdzie takie buty założyć :-\
Właśnie, takie buty są po prostu piękne, wołają do mojej kobiecej strony natury. Ale co z tego, że takie buty sobie kupie, jak nawet nie mam gdzie ich założyć. Dlatego każde wołanie obcasów próbuję zdusić i zdecydowanie wole kupić sobie jakieś trampki czy baletki.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Nina »

BlackRat pisze:
Nina pisze:...Ale i tak zazwyczaj latam na całkiem płasko. Chociaż np w zimie tylko wysoki obcas.
W zimie? Podziwiam :) Nie ślizgają Ci się nogi?
To są najwygodniejsze buty jakie kiedykolwiek miałam ;) O te: http://s573.photobucket.com/albums/ss17 ... 0090-1.jpg Chodzi sie w nich jak w trampkach.

A wygodne buty kupić jest łatwo, ale trzeba szukać na półkach 200+, poniżej ciężko znaleźć, przynajmniej jak sie ma rozmiar 39,5 ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Sky »

Nina pisze:
BlackRat pisze:
Nina pisze:...Ale i tak zazwyczaj latam na całkiem płasko. Chociaż np w zimie tylko wysoki obcas.
W zimie? Podziwiam :) Nie ślizgają Ci się nogi?
To są najwygodniejsze buty jakie kiedykolwiek miałam ;) O te: http://s573.photobucket.com/albums/ss17 ... 0090-1.jpg Chodzi sie w nich jak w trampkach.

A wygodne buty kupić jest łatwo, ale trzeba szukać na półkach 200+, poniżej ciężko znaleźć, przynajmniej jak sie ma rozmiar 39,5 ::)
Śliczne :o Kurczę, zawsze mi się marzyły takie trapery na obcasie na zimę :D
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Veerena »

Super butki :)
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: emi2410 »

BlackRat pisze: Emi, ja to uwielbiam Twoją urodę - taka świeża, młoda, naturalna i nie zamalowana :D
BlackRat, dziękuję. :-* Ja się nie lubię malować. ::) Jak się zdaży (raz na hmm... pół roku? :P), to zawsze potem jestem zła, że się pomalowałam. ::) I dzięki temu nie wyglądam jak moje koleżanki, które wydają się dużo starsze niż w rzeczywistości, a jak makijaż zmyją, to by ich nikt nie poznał. :P Jedynie last.droop.of.blood ładnie wygląda w makijażu jak dla mnie. :D Tak naturalnie właśnie. ;)
Co do obcasów - sama takowych nie posiadam, ale w te wakacje pożyczyłam sobie na kolonii buty na obsacie od koleżanki i mi się spodobało chodzenie w nich. :D Niziutka jestem (niecałe 160 cm ::)), to fajnie czasem dodać sobie te parę centymetrów (dużo fajniej niż dodanie sobie parę kilo przez tapetę na twarzy ;D). Nie wiem czemu wszyscy się zachwycali, że umiem świetnie w nich chodzić. :D Może znajdę fotę, to wrzucę. :)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”