Gwiazdkowa Ekipa - koniec szczurzej przygody

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: klimejszyn »

ale ślicznoooości!!!!! :-*
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: xiao-he »

Piękności! Cynka Cytrynka to sama słodycz ::) A te Nelki i Nutelki! Mmmm... ::) :D

Miiiiiiiiiiiiiiiizianko! :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Jejciu, ile pochwał! Dziękujemy! :-*

A ja mam buźkę uhahaną, bo Nemezis od last.drop.of.blood urodziła przed chwilą, a moja przyjaciółka urodziła córeczkę we czwartek o 23.20! :D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: unipaks »

Jakie śliczne fotki :)
http://img856.imageshack.us/img856/7981 ... 0hp.th.jpg ależ z niej piękna koteczka..! :-*
http://img838.imageshack.us/img838/3147 ... 98w.th.jpg słodka stójeczka :)
http://img163.imageshack.us/img163/6562 ... 3kn.th.jpg to rozchylone w błogim zadowoleniu pysio szczęśliwego szczurka... :-*
http://img801.imageshack.us/img801/7244 ... 80i.th.jpg Nelcia patrzy tak pytająco, pełna gotowości :)
Cynka Cytrynka rzeczywiście jest urocza, niech zdrowo rośnie i nabiera ciałka. A Nutelkę wycałuj podwójnie, że taka jest opiekuńcza :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: czekoladkaa »

aaaaaaa, jakie pięknościii ;D :P ::)
to żeś mi narobiła smaka, Emi... nie grzeczna Ty.. :P ::)
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Wczoraj nasza cudowna Nutella skończyła roczek! :-* Co prawda złej pańci od rana w domu nie było i impreza przeniesiona na dzisiejszy wieczór, no ale. ::) ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

I znowu cisza. ::) ;)

To ja może napiszę jak się panny mają. ;) Jutro znów próba łączenia panienek, bo Cyniula już jest na tyle duża, że nie powinna wyjść przez odstępy na dachu (miejmy nadzieję). ::) Jaguśka właśnie gwałci resztę, Luśka myła sobie przed chwilą ogonek! :o :D Oczka Buci i Buni już się ładnie zagoiły, po chrumkaniu Butka śladu na razie nie ma, ale obserwuję i osłuchuję panny bacznie. Dajemy witaminki i jest ok. ;) W sobotę pobawię się w panią doktor i osłucham je stetoskopikiem i zważę dziady, bo dawno tego nie robiłam. ::) Gapuś mój mały (no, już nie taki mały - półtorej roczku jej stuknęło ::)) ma lekkie nóżkowe problemy. :-\ W sumie to normalnie się wspina, czasem nawet biega jak jej się chce (dobra, nie biega, ale stara się mój ciaptuś mały :D), ale wydaje mi się, że przez to, że pan w zoologu ją za ogon złapał jak malutka była teraz ma słabsze te tylnie girki. Nelcia rośnie, 28 września będzie miała 4 miesiące. :) Nucia świetnie się ma, zrobiła się dużo grzeczniejsza. :D A ja znów planuję inną klatkę. ::) Teraz mi słynny Tadeuszek po głowie chodzi. :D

A ja wpadam w jesienny zły nastrój i tylko jak wreszcie znajdę czas na forum to mam chwilę odpoczynku... I to nie zawsze, bo jeszcze w międzyczasie coś robię. ::) Meliskę sobie muszę kupić, bo chodzę cała w nerwach i czasem mam ochotę rzucić wszystko i nie ruszać się z łóżka przez długi czas. ::) No cóż, mam nadzieję, że jesienne nastroje pójdą precz. :D

Gorące pozdrowienia i całuski z Gwiazdkowa! :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: Eve »

Nutelce samej słodyczy, którą zaiste jest !

Dobrze że czasem jest taka normalna, zwykła nuda, która jest najświętsza bo wiadomo że wszystko gra :) Na chandry jesienne dobra jest fajna książka.
Na gwałty cóż nic nie poradzę ;D ale za łączenie kciuki trzymać będę ;) Wyciumaj tam mordeczki w gwiazdkowie :-*
Też myślę o nowej klatce bo jakoś tak się dziwnie skurczyła 8)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Eve, Nutelka dziękuje. :D Pyszczki wyciumane! ;D
Te klatki, to się chyba lubią kurczyć. ::) :D Łączenia nie było dziś, bo wpadła koleżanka i jedynie co było, to miziańsko panienek. ;) W sobotę będzie już na pewno relacja. ::)

Z nieco gorszych wieści, żeby nie było zbyt kolorowo - Gapcia zaczyna chrumczeć. :-\ Wczoraj była ospała, a dziś już zaczęła ruszać boczkami i jak ją osłuchałam, to było słychać gruchanie. Muszę jeszcze dokładnie sprawdzić resztę i lecimy do weta.
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: xiao-he »

emi2410 pisze:Jaguśka właśnie gwałci resztę,
Hahahahahahahaha ;D
emi2410 pisze:I znowu cisza. ::) ;)

A ja wpadam w jesienny zły nastrój i tylko jak wreszcie znajdę czas na forum to mam chwilę odpoczynku... I to nie zawsze, bo jeszcze w międzyczasie coś robię. ::) Meliskę sobie muszę kupić, bo chodzę cała w nerwach i czasem mam ochotę rzucić wszystko i nie ruszać się z łóżka przez długi czas. ::) No cóż, mam nadzieję, że jesienne nastroje pójdą precz. :D
Och, mam dokładnie to samo! Po prostu dokładnie! ::)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: Cyklotymia »

Coś jest z tą jesienią, połowę dnia leżę w łóżku z kompem, bo się nic nie chce :P Taka aura widać.

Wymiziaj Gwiazdki, kciukam za łączenie, żeby się bez latającego futra obyło :) No i za Gapcię prześliczną, żeby przestała chrumkać i gruchać...

A, jaki masz stetoskop? :) Ja swoje zawsze osłuchiwałam pediatrycznym, bo mam swój dla dorosłych ludzi, i kiedyś na praktykach dostałam w prezencie od jednej pani doktor jej stary pediatryczny stetuś, taki zużyty już, ale działający - dużo lepiej się małym słucha, a jak na zajęciach z noworodków byłam, to tam mają maciupeńkie takie! Od razu o szczurkach pomyślałam jak wcześniaczki nim osłuchiwałam, to też malusie takie...
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Dziękujemy za mizianko. :) Najpewniej jutro pójdziemy do weta, o ile nie będzie bardzo padało, bo nie chcę żeby było jeszcze gorzej z moją Gwiazdką.
Cyklo, stetoskop pożyczam od koleżanki, taki zwyczajny, duży. :) Właśnie szkoda, że nie mam takiego maciupkiego. Fajnie mieć coś takiego pod ręką. :)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Po dokładniejszych oględzinach i przysłuchaniu się Gapci, stwierdzam, że to nie to co myślałam. Bo ona jako tako nie grucha żeby było słychać, tylko jak się ucho do klatki piersiowej przyłoży. Słychać dokładniej takie hmm, no nie wiem, stukanie połączone z chrumkaniem. Ale to tak jakby od serduszka. :-\ Nie ma porfiryny, nie kicha, nie kaszle, a boczki się zapadły, kostki zaczynam czuć i tak rusza boczkami, że wygląda to jak czkawka... Mam nadzieję, że będzie dobrze.
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Do weta poszłyśmy dziś, a tu się okazało, że go nie ma... Zamknęli wcześniej gabinet. :-\ Z Gapcią nie najlepiej, serduszko jakby słabiej pracuje. Najważniejsze, że je i pije samodzielnie. Dziś nie ma mnie na noc (jak co sobotę z resztą), więc dogląda jej tata.

A tak ogólnie, to już po łączeniu, którego nie było. :D Panny już właściwie się znały wcześniej, więc dziś to była kwestia wyszorowania klatki i wysmarowania dziewczyn olejkiem waniliowym. ::) Coś mi się wydaje, że Jagódka jest Alfą, bo to ona najwięcej razy przewraca Cynkę na plecki. Pierwsza rzecz jaką Cyniula zrobiła po wejściu do klatki, to było zgwałcenie Gapci. ::) Gwiazdy są szczęśliwe, bo po raz pierwszy mają tyle rzeczy w klatce. :D Zawsze tylko hamaki (zjadane po godzinie), plastikowe koszyczki i sputnik, a teraz są trzy drewniane półeczki oklejone wykładziną, trzy hamaki, dwa tunele, dwa plastikowe domki (ale to właściwie atrakcja tylko dla Cynki), sputnik (który wstrętne babsztyle zjadły), mały koszyczek - legowisko (kupiony z Rajuną i last.drop.of.blood w Galerii Krakowskiej :D), koszyczek na miseczki, no i podwieszona klatka, w której jest jeden plastikowy koszyczek i jakby dywanik. :D Szaleństwo totalne, ale wreszcie coś się im spodobało i nie niszczą. ;)

Pozdrawiamy cieplutko z Gwiazdkowa i prosimy o kciuki za Gapcię! :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: unipaks »

Fajnie, że łączenie nie przysparza problemów; gwałty ... cóż... zdarzają się w najznamienitszym damskim towarzystwie :D ;)
Kciukamy mocno za Gapcię, żeby to jednak nie było serduszko a tylko jakiś leciutki spadek kondycji, którą da się podnieść betaglukanem i bioaronem :)
Dla Nutelki spóźnione, ale bardzo serdeczne życzenia zdrówka i radosnego życia w tej fajnej zwierzęcej gromadce :-* I buziaczki dla niej i wszystkich Gwiazdek :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”