Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Futra z charakterem

Post autor: Bandziornooo »

te twoje zdjęcia są po prostu genialne, szczególnie te wszystkie "na śpiąco" :):) musisz częściej wrzucać, bo od razu morda się cieszy na ich widok :D
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem

Post autor: Malachit »

Eve, ale przyznaj się - ty im te poduszeczki podkładasz do zdjęcia jak już śpią :P moje by takie cuda rozniosły w drobnicę i zaszczały ::)
Wyszukiwarka nie gryzie
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Futra z charakterem

Post autor: valhalla »

Cudowne śpioszki :) Aż by człowiek chciał się do nich tulić i spać z nimi w ponure dni...
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem

Post autor: Kluska123 »

Prześliczne i przepiękne pyszczki, naj naj naj! :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Futra z charakterem

Post autor: wiewi »

O mamo, sesja zdjęciowa śpiochów z maskotkami i podusiami powaliła mnie na łopatki! Rozpłynęłam się. Słodkości! Cudne są a Ty masz talent do zdjęć :D
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Eve »

Dziękujemy za miłe słowa :-*
..no czasem im coś podkładam żeby było ładniej ::)

Miałam dziś wolną chwilkę to i coś wyszło .. dla lubiących czytać.. o .. zobaczycie ;D

Działo się wczoraj i zaszły zmiany ..

Bukolska miała zły dzień, widać było że przymrużone oczy o czymś świadczą. Nawet Syrenka obchodziła szefową szerokim łukiem, żeby absolutnie nie podpaść a podpaść wtedy łatwo i łomot gwarantowany. Nawet Chmurka chcąc iść z siostrzaną pomocą dostała w pysk za dobre chęci, więc swoją metodą obronną postanowiła problem ..przespać. Cthulchu i Podwawelska jak nigdy postanowiły się razem zaszyć z daleka od Buki.
Buka w swej złości miała tylko jeden cel - wtubić Luigiemu. Do dzisiaj starała się go w ogóle nie zauważać lecz widocznie taki stan trwał zbyt długo. Nadszedł dzień Ostatecznego Rozwiązania.
Luś spał sobie w hamaku i nie spodziewał się złamania Paktu o Nieagresji od razu tak z rana .. Nie spodziewał się że to co go obudziło będzie wyrwaną kępą z jego własnego futerka. Gdyby mógł pewnie by zapytał " Hej Mała o co Ci chodzi?" ale nie zdążył bo dostał strzała po nosie .. Bukolska nie chciała gadać tylko się bić ! Lu Nieprzygotowany starał się jej pokazać że JEST WIĘKSZY no i jest FACETEM w końcu ale też .. nie zdążył .. Argumenty z cyklu " Za co ?" - nie miały znaczenia .. Hamak przeobraził się w pole nierówne, co rusz zmieniające swoją powierzchnie ..
Słychać było " A Masz!!" i " Ratunku !" ..czasem jakiś inny bełkot ..
Reszta stada wypełzła ze swych kryjówek i bacznie obserwowała co tu za ambaras ale żadna nie miała śmiałości się wtrącić. Było na ostro .. to i strach był.
Chmurka wytuptała ze swego łóżeczka i poczłapała zobaczyć co tu za hałasy .. obok stała Podwawelska i Cthulhu .. "O co cho ? " zapytała nie spiesząc się, lekko zaspana .. Podwawelska ze strapioną powagą miną stwierdziła " Biją się .." Chmurka dociekała .."a dlaczego? " ... Nikt nie odpowiedział .. nie wiedziały !
Odezwała się Owca " Bananek ! .. biją się o bananka - na bank !" " Nie.. " po przemyśleniu powiedziała Cthulhu .. " To wojna o wpływy .. polityka !"
" no coś Ty .. ja w to nie wierzę .. przecież wszyscy wiedzą ze Buka szefuje .. i .. i .. i tłamsi ambicje innych o! " ze spuszczonym łbem zakomunikowała Podwawelska ..
" O Bananka ? .. rozumiem .. czad !" - jakby obudziła się Chmurka.
Z otworu hamaka znów wyleciały kłaki i zaszumiał jednoczesny jęk obserwujących " ooooo ..."
Luś chciał uciec ale ONA była za szybka, nawet starał się już przepraszać bo przecież .. " Nie bije bab ..! " .. a coś trzeba było wymyślić. Podnosił głowę wysoko, tak jak to do tej pory działało .. ale teraz .. Ona była w jakimś szale ..jak Chimera i Strzyga w jednym. Bolało go już w sześciu miejscach i podejrzewał znaczne szkody w swoim futerku .." cholera.. dopiero co odrosło .."

Chmurka zadecydowała " IDĘ ! zobaczę czy jest bananek !" .. reszta dziewczyn przełknęła ślinę i z niedowierzaniem patrzyła to na hamak to na Chmurkę ..
Chmuracy weszła do hamaka i przez chwilę było słychać jeszcze jeden pisk dodatkowy .. a potem wypadła ..
" Nie ma tam Bananka !! " ..

Weszłam do pokoju .. i zarejestrowałam zjawisko .. szybkim krokiem otworzyłam klatkę i wyciągnęłam dwa napuszone okazy z hamaka .. Buka z krwiożerczą chęcią mordu i Lusia napiętego z nerwów ..
Dostali reprymendę słowną .. długą .. monolog o spokojnym pożyciu i moralnej naganie. Lu słuchał, Buka zionęła złością ..
Lu się tłumaczył że spał i .. nagle .. Buka się obraziła ..
Zapakowałam delkwentów do transportera .. siedzieli w dwóch końcach, spoglądając na siebie nie ufnie ..

Wieczorem wypuściłam wszystkich na wybieg ..
Rozlazło się towarzystwo z ochotą pobiegać i nagle stało się jasne : Bukolska chciała odlecieć uszami ..
No tak, końskie zaloty są w jej stylu .. Cholerna Walkiria !
Syrenka i Podwawelska od razu zebrały szyki do wyżycia się na Buce, bo przecież .. można się w końcu odegrać na szefostwie za każdy dzień z osobna .. Buka uciekała, chowała się lecz te dwie ciągle je dorywały .. aż .. natrafiły na Lu
Stanął przed Buką w kierunku Małych Oprawczyń i stał się Wielkim Niedźwiedziem - rzekł " Hola Hola Miłe Panie ! STOP ! .. Pani Buka się źle czuje i odpoczywa "
"Ale , ale .. no wiesz.. " Nie dawała za wygraną Podwawelska ..
Lu zmienił pozycję na jeszcze bardziej górującą nad dziewczynami :
" I jak myślisz .. kto ma tu WIĘKSZE PRAWO do tego ? .. powiedziałem .. Ona odpoczywa !" i położył się koło Buki na straży ..
Przybiegła Chmurka " .. I co ? mają bananka? "




Kłaniam się :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Futra z charakterem

Post autor: Flaumel »

Bananek! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Futra z charakterem

Post autor: wiewi »

Cudne :D
A dostały potem bananka? :)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: Jay-Jay »

oplułam monitor
Obrazek
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Futra z charakterem

Post autor: akzi »

zdjęcia ze słoniem rewelacyjne :D
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: emi2410 »

Zdjęcia cudne, słodziutkie! :-* A historyjka - genialna! ;D Proszę takich więcej! :D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Futra z charakterem

Post autor: odmienna »

Eve pisze: /.../Przybiegła Chmurka " .. I co ? mają bananka? ...."
mają!
czytacze na tzw. obliczach ;
jeszcze jak mają... ;D


....
janiemogę: te zdjęcia.... :P
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: Nietoperrr... »

A ja się poryczałam ze śmiechu jak przeczytałam historię o odwiecznym ustalaniu "Kto Tu Rządzi" :D :D :D
Facet kontra kobieta przed ... hm...armagedonem ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: Nietoperrr... »

No na serio się poryczałam ::)
Biedny Lu,a tak się starał o ten włos gęsty,seksowny,kuszący... :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: xiao-he »

Eve pisze: Odezwała się Owca " Bananek ! .. biją się o bananka - na bank !"

" O Bananka ? .. rozumiem .. czad !" - jakby obudziła się Chmurka.

Chmurka zadecydowała " IDĘ ! zobaczę czy jest bananek !" .. reszta dziewczyn przełknęła ślinę i z niedowierzaniem patrzyła to na hamak to na Chmurkę ..
Chmuracy weszła do hamaka i przez chwilę było słychać jeszcze jeden pisk dodatkowy .. a potem wypadła ..
" Nie ma tam Bananka !! " ..

Przybiegła Chmurka " .. I co ? mają bananka? "
Cała Chmurencja, calutka... ::)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”