Zaadoptuje samiczkę

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Lin
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 15, 2012 10:54 am
Numer GG: 10227308
Lokalizacja: Milanówek

Zaadoptuje samiczkę

Post autor: Lin »

Ogłoszenie umieściłam też na SPS ale umieszczam również tu.
Chce adoptować 3-5 miesięczną samiczkę dla towarzystwa dla mojej obecnej kluski Alex. Kolor jest nieważny, chce tylko najlepiej już oswojoną z człowiekiem kuleczkę z serduszkiem potrzebującym miłości :)
Mieszkam w Milanówku pod Warszawą, mam możliwość odbioru ogonka ze stolicy w weekendy.
W poniedziałek będę mieć u siebie niebieską klatkę http://sphotos-d.ak.fbcdn...357360525_n.jpg którą połączę górą z inną, klatką o wymiarach 30x50x30 jako np. pięterka do spania.
Będzie miała towarzystwo Alex, ok. 4-miesięcznej kluski typu husky. Mam zamówione już 2 kilo labofeet'a b które odbieram w przyszłym tygodniu i oczywiście warzywa i były owoce,a z racji że sezon się kończy została zieleninka, bo nie przepada za jabłkami ;) Weterynarz znajduje się w Pruszkowie, jest to klinika DocVet. Alex jest moim pierwszym szczurem, przedtem miałam chomiki i myszki, więc moja przygoda ze szczurami się dopiero zaczyna.

Mam nadzieję,że będę mogła liczyć dalej na nasze forum i strasznie pomocnych użytkowników przy wychowywaniu Alex i wszystkich przyszłych ogonków :)
Ze mną: Furkot Śnieżka
Awatar użytkownika
imagine
Posty: 21
Rejestracja: ndz wrz 16, 2012 5:25 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zaadoptuje samiczkę

Post autor: imagine »

W tym temacie powinnaś coś znaleźć ;)
http://szczury.org/viewforum.php?f=163
Lin
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 15, 2012 10:54 am
Numer GG: 10227308
Lokalizacja: Milanówek

Re: Zaadoptuje samiczkę

Post autor: Lin »

Robię duży nacisk na to by szczurka była z Warszawy lub okolicy bo naprawdę mam małe możliwości dojazdu a nie chciałabym by ktoś przyjechał na darmo z drugiego końca Polski a ja nie mogłabym dojechac do Warszawy z jakiegoś powodu.
Ze mną: Furkot Śnieżka
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Zaadoptuje samiczkę

Post autor: noovaa »

Lin, zwykle wygląda to tak, że szczurek jest wysyłany do Warszawy z kimś kto i tak jedzie. W Warszawie czeka na niego wcześniej umówiony Dom tymczasowy, który przechowa szczurka dzień, dwa, trzy... aż następna osoba będzie mogła go odebrać. Oczywiście bywa że ciężko wszystko zgrać, domy tymczasowe przepełnione i w ogóle, ale warto spróbować :).
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”