WAWA/SZCZ - Szczurki sliczne szukaja domu

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

dumbotedi
Posty: 4
Rejestracja: wt wrz 25, 2012 2:34 pm

WAWA/SZCZ - Szczurki sliczne szukaja domu

Post autor: dumbotedi »

Tyle kurcze napisalam, i mi sie komputer rozladowal, i tresc zniknela :(

Wiec zostawie watek jako otwarty, a jutro napisze tresc.

12 maluszkow czarno-bialych i czarnych, ur. 31 sierpnia, wkrotce szuka domu u kochajacej, wrazliwej osoby.

Tatus przylecial az z Tokio, mamusia z zoologicznego z Wawy. Mamusie przygarnelam (ktos sie nia znudzil!) i niestety, nastapila szybka akcja wpadkowa, ktorej wynikiem sa maluszki.

Zdrowe, cudne, zywe, piekne szczurki.
Mieszkam w Wawie, ale bede jechala do Szczecina za tydzien, i moge przywiezc.

Szczurki daje tylko po dwa lub dwie, tej samej plci. Gdyz samotny szczurek, to smutny szczurek.
Symbolicznie poprosze 50 zl - kogo nie stac na to, tego wg mnie nie stac na utrzymanie zwierzaka w godnych warunkach i dobrym jedzonkiem, przestrzenia itp..
Dolacze do szczurkow mieszanke smakoloykow i reczniczki, w ktorych sie tula.

cdn

cdn..
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: WAWA/SZCZ - Szczurki sliczne szukaja domu

Post autor: alinak »

Sprzedawanie szczurkow o ile mi wiadomo nie jest zgodne z tutejszym regulaminem, jedynie szczurki rodowodowe sie sprzedaje.
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: WAWA/SZCZ - Szczurki sliczne szukaja domu

Post autor: akzi »

tutaj się nie sprzedaje, zaraz temat zostanie usuniety albo zamkniety.
tutaj mozna dostac szczurka za darmo nie trzeba za nie płacić.

radzę uważać na nastepne wpadki, bo mamy tu naprawdę dużo urodzonych ogonów z niczyjej winy więc radzę być odpowedzialnym.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
dumbotedi
Posty: 4
Rejestracja: wt wrz 25, 2012 2:34 pm

Re: WAWA/SZCZ - Szczurki sliczne szukaja domu

Post autor: dumbotedi »

Ok - mi nie chodzi o pieniadze, ale element odpowiedzialnosci - czasem cos, co nas nic nie kosztuje, jest mniej szanowane.
A mi zalezy na dobrym domu, i opiekunach, ktorzy sa w stanie wydawac pieniadze na smakolyki i opieke dla szczurka.

Moze tak - wzamian oczekuje wplaty 50 zl na fundacje, np Viva. Cos takiego moze byc?

A wpadka niestety sie zdazyla, swiezo po moim przylocie z Japonii. Chlopcy otworzyli drzwiczki od transportera, gdzie ulamany byl plastik i drzwiczki po napieraniu na nie po prostu sie wyginaly, a samiczka latala po mieszkaniu, do ktorego weszlam.
No i zapewniam - kolejnej wpadki nie bedzie, jedyna, pierwsza i ostatnia.
Ponadto mojej gromadki nie wyrzuce na smietnik - bede szukac, az znajde dom pelen ciepla i opieki. Jesli nie - mea culpa, biore to na siebie. Tzn moj luby w swoim mieszkaniu bedzie trzymal samiczki (mamusie na pewno plus te, ktore zostana), a ja zostawie samczyki.
Ale mam nadzieje, ze jednak uda sie znalezc dom.
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: WAWA/SZCZ - Szczurki sliczne szukaja domu

Post autor: akzi »

tak możesz tak napisać ze oddasz po wpłacie na fundacje
ale i tak wątpie że ktos to zrobi skoro tak jak mówie , własnie urodziło się 20 maluchów od enchantress i za darmo bez zobaowiązań, dodatkowo na forum loguje się codziennie po 2 lub 3 urzytkowników co mają do oddania swoje ogony ... albo znalezione albo kupione w sklepie z tzw niespodzianką. i za tydzień zamiast jednego ma ich 10 bo samica urodziła.

nam wszytskim zalezy na dobrych najwspanialszych domach dla naszych ogonów , dlatego możesz prosic o wypełnienie ankiety adopcyjnej i podpisanie umowy, do tego możesz wysłac wizytatora do domu na przeszpiegi.

jeżeli ktos będzie się migał od tych 3 punktów już wiesz że coś jest nie tak. tak chyba lepiej niż oddawać za pieniądze bo tak jak mówie nikt tu szczurów nie kupuje to nie bazar ani sklep.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: WAWA/SZCZ - Szczurki sliczne szukaja domu

Post autor: marryjuana »

Założenie, że ktoś, kto da 50zł na szczura, będzie też miał pieniądze na dalsze go utrzymanie jest założeniem błędnym, już się nie będę rozpisywać dlaczego. Zaś jeżeli chodzi o fundację, to chyba każdy, kto uważa, że może na to przeznaczyć pięniądze, robi to, wedle własnych możliwości.

Wiele szczurów czeka na domy bez "wspisowego"...
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: WAWA/SZCZ - Szczurki sliczne szukaja domu

Post autor: IHime »

Zgodnie z regulaminem na forum nie wolno sprzedawać szczurów osobom nie zarejestrowanym w odpowiednim związku. Tylko zarejestrowani hodowcy szczurów rodowodowych mogą ogłaszać sprzedaż szczurów. Pozostałe można na forum oddać za darmo. Są lepsze sposoby na zapewnienie dobrego, bezpiecznego domu niż pobieranie opłaty, np. ankieta plus wizyta przedadopcyjna. Ten wątek zamykam. Jeśli zdecydujesz się oddać maluchy za darmo w gronie zaufanych forumowiczów, zapraszam do założenia nowego wątku.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”