Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

Znaleźli ją na klatce schodowej. Tzn. chyba ktoś im zgłosił, że szczur się błąka. Tyle wiem... podejrzewam, że była tam niedługo, bo przyjechała pachnąca i zadbana, a wystraszona była tylko wczoraj. Dziś mimo nocnych problemów mała postanowiła się ze mną zaprzyjaźnić (z braku szczurzyc musiała dorwać samicę innego gatunku ;) ) i kiedy wzięłam ją na chwilkę do łóżka, wtuliła mi się w policzek i zasnęła :) A ja też się zdrzemnęłam, bo taka cieplutka była i kochana. Na chwilę się zbudziła, ale tylko po to, by mi wylizać policzek i iść spać dalej :)

Ktokolwiek weźmie ją na DS, będzie wielkim szczęściarzem :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

A teraz kilka słów o tym, jak młoda dama przypadła do gustu chłopakom.
Wszelka komunikacja jest oczywiście na odległość, przez kraty. Nie ma mowy o spotkaniach. Niemniej trudno nie zauważyć, że w domu pojawił się nowy szczur - i to płci żeńskiej...

Ryjek i Szkodnik są raczej mało zainteresowani...
- Ryjek! Ryjek! - zawołał Szkodnik podekscytowany.
- Cooo... - Ryjek przeciągnął się, ziewnął i znów zamknął oczy.
- Słuchaj, ale nowina!
- Pewnie taka sama jak z tym smacznym kablem od telefonu...
- Nieee, słuchaj. Tam jest jakaś dziewczyna!
- No i? - zapytał zniecierpliwiony Ryjek.
- Fajnie byłoby ją poznać - powiedział Szkodnik nieśmiało.
- Taaak. Ostatnim razem tak samo mówiłeś o tych dwóch pannach w starym domu. A pamiętasz, jaki był potem pisk od dzieciarni? Spać się nie dało. Drugi raz nie dam się w to wrobić.
- W sumie racja - odrzekł Szkodnik i ułożył się obok brata do snu.


Mlekołak nie chciał się angażować w znajomość przez kraty...
- Dajcie mi spać - poprosił. - Chłopaki mi już mówili, jak to jest. Kobiety przychodzą i odchodzą. A ciepłe hamaki są zawsze blisko. Chyba to oczywiste, co wybiorę?

Czmyś, naturalnie, nie zainteresował się małą w najmniejszym stopniu. Przecież nie można jej zjeść...
- A może jednak? - spytał z nadzieją Czmyś.
- Nie, Czmyszku - odpowiedziałam. - Dziewczyny nie są do jedzenia.
- No trudno - westchnął szczurzy dziadek. - I tak mam pełną miseczkę, nie mogę narzekać.


Jednak Człapek i Trzpiotek uznali potencjalną znajomość za interesującą...
- Fajna panna, nie? - odezwał się Trzpiotek.
- No. Taka z kapturem, ładna, szczupła. Ciekawe, jak ma na imię.
- Ludzie mówią, że Mysia.
- Tak jak na szczura mówią "Myś". To dla nich taka inna nazwa na szczura, nie imię.
- Tak czy siak, chętnie bym do niej zagadał - rozmarzył się Trzpiotek.
- Ty? - prychnął Człap. - I co jej powiesz? "Hej mała, czym myjesz ogon, że jest taki czysty?"?
- Przestań. Widzisz, że patrzy na mnie.
- Nie. Patrzy na mnie. To chyba oczywiste, kogo woli elegancka młoda dama, grubasie.
- Ważysz tyle samo co ja - zauważył Trzpiotek. - Dlaczego miałaby woleć ciebie?
- Bo jestem alfą i nie mam tej plebejskiej białej plamy na brzuchu, dlatego! - odburknął Człapek, nie spuszczając dziewczyny z oka.
- Masz. Tylko mniejszą.
- Cicho bądź. Bo usłyszy.
- I tak nas do niej nie puszczą.
- Tak? Czemu?
- Boją się, że zrobimy coś głupiego. Wiesz, kiedy szczur spotyka TĘ szczurzycę...
- A sami śpią w jednym łóżku. Taki przykład ludzie chcą nam dawać! - mruknął z dezaprobatą Człapek i majestatycznym krokiem oddalił się w stronę poidełka.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: wiewi »

Buahah :D
Ty powinnaś książki pisać :D
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

Panowie byli dziś u weta (i pani przy okazji też).
Wszyscy zostali obmacani, osłuchani i obejrzani, panowie nie byli z tego faktu zbyt zadowoleni (ach ta awersja mężczyzn do lekarzy), ale wszyscy są zdrowi. Dziadzio Czmyś również, a na niego teraz najbardziej chucham z racji wieku :)

Dama rządzi się jak u siebie, w najcieplejszym hamaku, jaki dostała (u nas jeszcze nie grzeją, a damie nie może być zimno) powstało dużo nowych dziur i tajnych przejść. A, niech sobie gryzie na zdrowie. Dziewczę jest coraz milsze, bardziej oswojone i żądne miłości ze strony ludzkiej i szczurzej (tylko tej szczurzej nie może u mnie zaznać, bo źle by się to z chłopami skończyło) :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: unipaks »

valhalla pisze:
- A sami śpią w jednym łóżku.
Niezłe podsumowanie Człapka :D ;D

Malutka musi być cudowna, tylko pozazdrościć przyszłym właścicielom :) Ucałuj ją oraz chłopaków :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

Uni, malutka jest cudowna i kochana :) W sobotę jadę do jej przyszłego domku i jeśli wszystko będzie ok, podpiszemy umowę i szczurzynka tam zostanie. Czeka na nią samotna koleżanka, więc mam nadzieję, że obie szybko się zaprzyjaźnią :)

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Haszczki:
Obrazek

3 grubaski podczas posiłku:
Obrazek
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: Arau »

Śliczna dziewczyna, uszyska naprawdę ma jak myszka :)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: Jessica »

Panna śliczna :)
historię świetnie się czyta ;) aż sobie normalnie wyobraziłam panów podczas takiej rozmowy O0
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: Eve »

Valhalla - cudowny tekst ! Dobrze mi się czytało i chociaż perypetie z natury lekko romansowej to przyniosły mi spokój.
Laseczka ładniusia ale Ty to ekspresem ten dom załatwiłaś !! Cudotwórczyni jakaś - może się zaktywizuj bardziej do szukania tak szybko domów :-* :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

Eee, to nie moja zasługa przecież ;) Może teraz jest lepszy czas na szukanie domków. Kiedy ktoś ma samotnego szczura, to nie patrzy zwykle na umaszczenie szukając mu przyjaciela. Nie zawsze jest tak różowo. Na haszcze nikt się nie chciał zgłosić, bo akurat był wysyp miotów husky w Warszawie. Z perspektywy czasu oczywiście nie żałuję...

...a tym bardziej nie żałują tego Ryjek i Szkodnik ;)

Przed chwilą była wielka bójka Człapka i Czmysia. Zaniepokojona ciszą zajrzałam do klatki, a tam w hamaku przytuleni - Człapek, Trzpiotek i pomiędzy nimi Czmyś. Te chłopy nigdy mnie nie przestaną zaskakiwać - w jednej chwili walka, w kolejnej już przytulanie ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

Trzpiot i poranna toaleta ;)
Obrazek Obrazek Obrazek
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: Eve »

Wygimnastykowany jest ;D
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: xiao-he »

Hahahahahahah, no i brawo valhalla! ;D Przez Ciebie posikałam się ze smiechu! ;D
valhalla pisze:"Hej mała, czym myjesz ogon, że jest taki czysty?"?[/i]
Nie no na taki podryw to nawet ja bym poleciała! :P ;D Hahahaha ;D ;D ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

Panienka już w nowym domku :)
Jej koleżanka była chwilowo w mniejszej klatce na czas sprzątania. Nasza mała (no, w porównaniu do koleżanki, to całkiem duża) jednak nie przejmowała się tym i bez wahania wparowała jej do klatki. Panny obwąchiwały się chwilę, doszło do kilku niegroźnych przepychanek. Koleżanka jest cudowna - głaskanie wprawdzie jest niemożliwe, bo na wszelkie próby mała odpowiada lizaniem, ale sympatyczne z niej dziewczę. Mam nadzieję, że szybko się dogadają :) Dwie spragnione towarzystwa szczurzyce powinny dać sobie radę z łączeniem.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: xiao-he »

Hurrra! No nareszcie się udało! :D Mam nadzieję że będzie jej z n :D wą koleżanką dobrze :)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”