Dumbo!

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
MiłośnikSzczurków
Posty: 46
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 4:42 pm

Dumbo!

Post autor: MiłośnikSzczurków »

Hej, nie wiem czy post w odpowiednim miejscu,ale cóż. Dzisiaj namawiając moją mamę na 2 szczurzycę, praktycznie się zgodziła! Pokazałem jej szczurki Dumbo... tak się jej spodobały, a teraz pytanie: gdzie mogę dostać szczurka Dumbo, ale nie z pseudohodowli?Np.z rodowodem? Czy są takie adopcje, na tą rasę?
Miła + Coffe = kochane szczuraski!
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dumbo!

Post autor: wiewi »

Na forum są/ bywają szczurki dumbo do adopcji. Pilnuj ogłoszeń a na pewno trafisz niedługo :)
Jeśli chodzi o hodowle, oczywiście są (też znajdziesz info na forum), hodowla musi należeć do SHSRP.
Ale na mioty z hodowli trzeba czekać, zapisy są najczęściej jeszcze zanim nastąpi krycie :) Także te 2 miesiące przynajmniej musisz czekać :)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
MiłośnikSzczurków
Posty: 46
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 4:42 pm

Re: Dumbo!

Post autor: MiłośnikSzczurków »

wiewi pisze:Na forum są/ bywają szczurki dumbo do adopcji. Pilnuj ogłoszeń a na pewno trafisz niedługo :)
Jeśli chodzi o hodowle, oczywiście są (też znajdziesz info na forum), hodowla musi należeć do SHSRP.
Ale na mioty z hodowli trzeba czekać, zapisy są najczęściej jeszcze zanim nastąpi krycie :) Także te 2 miesiące przynajmniej musisz czekać :)
Dzięki za odpowiedź, a na tym forum są spisy hodowli? Np.takie z okolic Jastrzębia-Zdrój? Bo wolałbym taką w pobliżu.I czy taki szczurasy są drogie?
Miła + Coffe = kochane szczuraski!
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Dumbo!

Post autor: noovaa »

Na szczura z dobrej hodowli, długo się czeka. Twój szczurek nie powinien być sam długo, więc Tobie raczej zostaje adopcja. W hodowlach zrzeszonych w SHSR wygląda to tak, że ogłaszany jest miot jeszcze przed kryciem samiczki. Krycie odbywa się tylko, jeśli uzbiera się odpowiednia ilość dobrych domków dla małych. Po kryciu samiczka nosi ciąże 3 tygodnie a później 5 tygodni odkarmia młode i dopiero po tym czasie maluchy idą do domów, które zgłosiły się przed kryciem.

Dumbo do adopcji są coraz częściej, sama już oddawałam kilka. Ale na Twoim miejscu nie traciłabym czasu szukając "pięknego" szczurka, tylko adoptowałabym kompana Twojemu szczurkowi jak najszybciej. Jak się patrzy na nie w klatce, to dumbo - nie dumbo ... niczym się nie różnią, a opieka nad nimi nie sprawia większej przyjemności.

No chyba że szczurek ma być na pokaz :P
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: Dumbo!

Post autor: alinak »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=37609 tu sa dumbolce do adopcji napisz zapytaj i poszukaj transportu powinno byc wszystko ok :)
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: Dumbo!

Post autor: handzia600 »

Ej z tego co sie orientuje w dziale NARODZINY oraz w oddam/sprzedam jest jeszcze kilka aktualnych ogłoszeń dumbo maluchów , poczytaj dokładnie :)

A na szczury z hodowli zarejestrowanych tak jak napisała nova trzeba czekac i czekać... I to jeszcze nie jest powiedziane że dojdzie do adopcji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”