[Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: [Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Post autor: handzia600 »

świetne są te maluchy na zdjęciach :D wychodzą jak modele ^^
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: [Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Post autor: handzia600 »

Pigi moim zdaniem klatka jest za mała , szczury powinny mieć klatkę co najmniej 40cm głębokości żeby mogły się swobodnie obrócić i dla maluchów lepsza jest klatka wysoka z resztą jest taki wątek w dziale klatki poczytaj sobie :)
Pigi2012
Posty: 409
Rejestracja: sob wrz 29, 2012 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Post autor: Pigi2012 »

Czytam ten wątek ale nic ciekawego nie ma :-\ Muszę mieć długość 55 a szerokość 40 a wysokość to 60 ciężko o taką
Obrazek
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Post autor: madziastan »

Pigi, najpopularniejsza klatka ma wymiary 70x40x80 i spokojnie zmieszczą się tylko 3 samiczki.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Pigi2012
Posty: 409
Rejestracja: sob wrz 29, 2012 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Post autor: Pigi2012 »

Już chyba znalazłam watek sprzedam klatkę chorzów? Ale nie mogę wkleić ani fotek ani adresu.
Obrazek
Pigi2012
Posty: 409
Rejestracja: sob wrz 29, 2012 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Post autor: Pigi2012 »

śląsk [chorzów i okolice] - sprzedam klatke na 2 szczurki To to. Oceńcie choć wchrzaniłam się w wątek :D
Obrazek
Pigi2012
Posty: 409
Rejestracja: sob wrz 29, 2012 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Post autor: Pigi2012 »

Ma teraz drewniany domek ale w nim sika i od dłuzszego czasu siedzi na domku na ściereczce z mikrofibry, wyjąć jej ten domek? Ogólnie dużo by pisać o niej- była na antybiotykach wykluczono alergię a nadal kicha i potrząsa główką i się drapie mimo zmiany ściółki?
Obrazek
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Post autor: madziastan »

Pigi, tutaj nie można pisać o ogólnych rzeczach, wejdz do opodwiednego działu albo na PW.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 83
Rejestracja: wt wrz 25, 2012 11:57 am
Lokalizacja: Łódź

Re: [Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Post autor: Anex »

Ja powiem tak: chętnie zapłacę swoją część za transport, ale nie podejmę się sama pojechać. Z tego prostego powodu, że - wierzcie lub nie - mój zmysł orientacji jest tragiczny. Potrafię się zgubić na prostej drodze a rozkłady PKP to dla mnie totalna abstrakcja. Tak, że mogę pojechać w ostatecznej ostateczności jakby nikt inny naprawdę nie mógł;)
Obrazek
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Post autor: madziastan »

Ja odpadam. Nie spieszę się z transportem - czekam na listopad (nic dziwnego bo mam 5-tkę rozbrykanych szczurów).
Anex, raczej sama nie pojedziesz, prawdopodobnie z Margot bo z tego co napisała że jakby byli chętni to grupowo wyjdzie taniej.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: [Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Post autor: margot1408 »

Madziastan, tak myślałam, że Tobie się nie spieszy ;)
Na razie mam pewne nadzieje na transport, ale nie wiem co z tego bedzie...
Anex, na 2 osoby to trochę dużo wychodzi (jak dla mnie), ale zobaczymy czy Zuzka jest zainteresowana, może znajdziemy jeszcze kogoś do kompletu. Jeżeli chodzi o to, kto miałby ewentualnie jechać, to jeszcze się zobaczy. Ale martw się, to nie musisz być Ty :)
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Pigi2012
Posty: 409
Rejestracja: sob wrz 29, 2012 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Post autor: Pigi2012 »

Szkoda że do mnie nie trafi zaden maluszek, maluszka :'(
Obrazek
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Post autor: zuzka-buzka »

SŁUCHAJTA LUDZISKA, WAŻNE OGŁOSZENIE (moim zdaniem):
Po pierwsze, do Moniki:
Droga Moniko, zawsze kieruj się nie kolejnością "zamówień", a dobrem szczurków. Jeżeli chcesz, mogę Ci pomóc w adopcji.
Do dziewczyn, które biorą szczurki:
Musiałaby się znaleźć jedna osoba, która odebrałaby mojego szczurka w Łodzi, wsiadła w PKP, przyjechała do Katowic, a ja z maluszkami czekałabym na dworcu, "wymieniła się" i byłoby po sprawie. Oczywiście wszystkie zainteresowane zrzuciłybyśmy się na bilet. Teraz trzeba tylko "głupiego" znaleźć. ::)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Pigi2012
Posty: 409
Rejestracja: sob wrz 29, 2012 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Post autor: Pigi2012 »

Czytałyście o maluszkach w Wawie? Dziś dodane.
Bardzo mi szkoda że ja Nelli nie wezmę :'( Już mam klatke nawet a raczej bedzie w drodze. Gratuluję ślicznych maluszków :P
Obrazek
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: [Jastrz. Zdr. Żory] Agutki! 2 samiczki i 5 samczyków!

Post autor: margot1408 »

zuzka-buzka pisze:SŁUCHAJTA LUDZISKA, WAŻNE OGŁOSZENIE (moim zdaniem):
Musiałaby się znaleźć jedna osoba, która odebrałaby mojego szczurka w Łodzi, wsiadła w PKP, przyjechała do Katowic, a ja z maluszkami czekałabym na dworcu, "wymieniła się" i byłoby po sprawie. Oczywiście wszystkie zainteresowane zrzuciłybyśmy się na bilet. Teraz trzeba tylko "głupiego" znaleźć. ::)
To ja jestem głupia, bo chciałam jechać :P ale chyba nic z tego - raczej nie dam rady skombinować w ten weekend 10 godzin na wycieczkę... Może uda mi się wysłać siostrę >:D
Katowice-Łódź-Katowice też wchodzi w grę.
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”