Znalezione przy śmietniku szczurki ze schroniska

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: monisss »

Kluska123 jeśli chłopiec jest starszym szczurem, tzn. 2 lata lub więcej to mogę go zabrać zamiast tych dwóch. Potrzebuję towarzystwa dla mojego Elmiasza, który musi się wyprowadzić z głównej klatki. Nie może to być młody, aktywny szczur. Jeśli haszczak jest dziadziem to ja bardzo chętnie. Nawet mi będzie kolorystycznie do Elmiasza pasował ;)
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Kluska123 »

Nie wiem czy jest dziadziem, na bank jest starszym szczurkiem, rok to spokojnie ma.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
majulina
Posty: 646
Rejestracja: ndz lip 15, 2012 11:59 am
Numer GG: 2708907

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: majulina »

Jak potrzeba klatki, to mam jedną na zbyciu. Jestem z Opola
nasz temat http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 3&start=45

Ze mna PUszysława NÓzia Rózia KOko i LOko

Mysia kochana, Loko (Sucharek) mój [*]
Awatar użytkownika
papala
Posty: 304
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: papala »

Schronisko jest otwarte codziennie do 16:30? Jeśli tak, to już na 100% nie dam rady podjechać po baby :/ Fajnie, gdyby ktoś zobowiązał się je odebrać. Ja do schroniska mam ponad godzinę drogi. Jeśli chociaż udałoby się zmniejszyć ten czas o połowę to byłoby super. Jutro TŻ jedzie na kontrole z chłopakami, także jakby udało się jakoś to zgrać babki miałyby zaliczoną wizytę. Malachit, a ta Twoja klatka jak duża?
łobuzują: Kaśka, Miszka, Emilka, Furia, Adelka, Łatka, Floyd, Julian, Johny
łobuzują za Tm: Suzi, Martusia

E-Pasaż
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Malachit »

Eh... ja też nie bardzo mam kiedy podjechać do schroniska, mimo, że mieszkam niedaleko - ewentualnie mogłabym w sobotę tam podjechać, ale nic obiecać nie mogę, to zależy od pracy... (w ogóle na jakiej zasadzie to działa, trzeba powiedzieć w schronisku, że szczury idą dalej do adopcji czy wtedy mi nie wydadzą? W ogóle się nie znam :P)
papala, ta klatka ma jakieś 37x55x75
Wyszukiwarka nie gryzie
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Starsza Pani »

Malachit pisze:(w ogóle na jakiej zasadzie to działa, trzeba powiedzieć w schronisku, że szczury idą dalej do adopcji czy wtedy mi nie wydadzą? W ogóle się nie znam :P)
papala, ta klatka ma jakieś 37x55x75
W warszawskim schronisku dają tylko osobie, która będzie DS - musisz tak zeznać jak będziesz wypełniać ankietę adopcyjną.
Ale np w Żyrardowie pani była szczęśliwa że biorę i tylko spisała mnie z dowodu. A szczur z przytuliska pod Wawą został mi oddany z klatką bez żadnych formalności - fakt że w przychodni wet i przy wielu świadkach.
Awatar użytkownika
papala
Posty: 304
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: papala »

Może niech wypowie się ktoś, kto przechwytywał ogony z wrocławskiego schroniska. Kluska?;>
Mnie też bardzo ciekawi jak to wygląda w przypadku szczurów, czy również trzeba zostawić "datek" itd.
łobuzują: Kaśka, Miszka, Emilka, Furia, Adelka, Łatka, Floyd, Julian, Johny
łobuzują za Tm: Suzi, Martusia

E-Pasaż
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Kluska123 »

Nie daje się żadnego datku, nic nie mówisz, po prostu "przyszłam po szczurki, chcę je adoptować", podpisujesz umowę/papiery i Cię nie ma :) Ja tak robiłam, w Polsce różnie to bywa i zawsze się znajdzie ktoś, kto się przyczepi. Kiedyś miałam kontakt z dziewczyną pracującą w schronisku i mówiła mi, że przychodzi tam często dziewczyna ze stowarzyszenia dla królików i bierze uszate na DT, wtedy się też z nią umawiałam, że ja będę po szczury przyjeżdżała i wstawiała ogłoszenia.
Teraz ktoś inny zajmuje się stroną i nie wiem szczerze mówiąc co i jak. Wiem tylko, że nawet jak na DT bierzesz to i tak jakbyś na DS brała i musisz dokumenty podpisać, co dalej robisz z gryzoniami to Twoja sprawa (oczywiście bez podtekstów typu wąż itp. tfu tfu)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: monisss »

Ja się poddaje. Właśnie przepada mi jedyny transport w najbliższym terminie bo nie ma kto chłopców odebrać ze schronu i nie mam skąd wziąć transportera. Mam nadzieję, że wypatrzy ich ktoś z Wrocławia albo normalnego miasta, do którego jest możliwy transport.
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Nina »

Kurcze no, totalnie nikt z Wrocławia nie może?
Gdybym zajęcia wcześniej kończyła to by nie było problemu (chociaż nawet nie wiem gdzie jest schronisko), ale kończe dopiero po 17 i nie moge sie wcześniej urwać (będe musiała z tej opcji skorzystać za jakiś czas).
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Starsza Pani »

Ja wysłałam transporter na dziewczyny. Proszę, niech ktoś je odbierze. Schronisko to nie miejsce dla szczura ....
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Veerena »

Jeśli o mnie chodzi to może udałoby mi się podjechać w poniedziałek, ale nie obiecuję póki co.
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Nina »

Veerena pisze:Jeśli o mnie chodzi to może udałoby mi się podjechać w poniedziałek, ale nie obiecuję póki co.
Transport jest w niedziele...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Kluska123 »

Jeden autobus jedzie pod same schronisko i tam też jest przystanek. To godzinka, góra dwie poświęcenia, proszę Was.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
papala
Posty: 304
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: papala »

Mogłabym jechać po nie jutro z rana, z tym że mam jeden mały transporterek i ktoś musiałby się zabrać ze mną. Fajnie by było od razu zgarnąć stamtąd haszczaka. Klusia, widziałam,że ktoś jest zainteresowany to aktualne?
Jak wyglada sprawa z transportem chłopców w niedziele? O której i skąd?
łobuzują: Kaśka, Miszka, Emilka, Furia, Adelka, Łatka, Floyd, Julian, Johny
łobuzują za Tm: Suzi, Martusia

E-Pasaż
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”