Szczurzy Madagaskar :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: handzia600 »

świetne maluchy :)
Łączenie w wannie jak widać sprawdza się , no i cudna klatka - raj ;)
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: marryjuana »

Przy okazji zrobię reklamę Carrefour'owi i polecam te duże koszyczki A4 (w przeróżnych kolorach, mi do klatki pasował soczysto-zielony) za 99 GROSZY! :) Plastik co prawda nie najsztywniejszy na świecie, ale od razu kupiłam zapas ;).
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: mania85 »

Za 99 groszy? Aż muszę się wybrać :) Cudne masz te chłopaki, wycałować po brzuszkach proszę :-*
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: marryjuana »

Hohooo, to nie takie proste :). Nelman, gdy próbuję go złapać, wyślizguje się jak flądra, włącza tryb "torpeda" i tyle go widzę :). Minio takie się wymiziać jak jest już zmęczony, pobudzony ma minę jakby mówił "weź się z tym mizianiem, muszę jeszcze pójść TAM i zrobić TO, no... PUSZCZAJ!
Maluszek za to chętnie zostaje w dłoniach i jest nieśmiało-ciekawski. Wczoraj mrużył oczko, z którego też łzawił i pokichiwał, dzisiaj z całą trójką jadę do weta do Oazy koło pl. Wilsona na przegląd generalny O0 .
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: Bandziornooo »

Pozdrowienia od pingwinów dla twojej bandy :D
Oby przegląd zdaly wzorowo :) Wymiziaj i wyczochraj uroczych panów :)
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: handzia600 »

Masz rację jedź z nimi na 'przegląd' , ja też staję się ostatnio bardziej ostrożna :)
Skoro nie dają się miziać to prześlij im dmuchanego całusa :D
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: Arau »

Trzymaj mocno i całuj! ;D
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: marryjuana »

Poszły trzy dmuchane całusy :). Dam się chłopakom wyspać po nocnym buszowaniu (co to się działo, to ja nie wiem... ale gdybym ja miała taką fajoską nową klatkę i małego przybysza, to też bym pewnie wariowała ;) no... wariowałam, ale W DZIEŃ :P), zrobię pranie, umyję starą klatkę, pakujemy się do transportera i jedziemy do pani doktor.

A po południu przychodzi moja mama zobaczyć, jak tam się robaczkom moim kochanym żyje :).
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: marryjuana »

Maluszek się przeziębił, kicha i ma katar, ale płuca czyste - dostał wit C w płynie 0,1ml 1xdziennie i Biostyminę 0,05ml 1xdziennie. Mały katar ma też Minio, więc 0,1ml Biostyminy. Jeżeli maluszkowi się nie poprawi w ciągu trzech dni, to mam kupić Bactrin i podawać przez 7 dni. Poza tym wszystko dobrze :). Cieszę się, bo dziś rano zauważyłam u Felka jakieś białe drobinki na futerku, obawiałam się, że to jaja pasożytów. Wetka sprawdziła pod mikroskopem i uspokoiła mnie, to tylko złuszczający się nabłonek i drobinki od ściółki :).

Poza tym pani doktor była przesympatyczna, sama ma szczury i zabrała się do chłopaków z sercem :).
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: marryjuana »

*złuszczający się naskórek miało być :).
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: marryjuana »

U malucha była poprawa, ale dziś rano zaczął mi znowu ostro kichać. Jadę zaraz wykupić Bactrin. Biostymina jak widać nie była wystarczająca, choć Minia wyleczyła. Bąbel ciągle jest ospały, biega co prawda po klatce, ale większą część dnia i nocy przesypia, niechętnie bawi się z chłopcami. Podaję mu sinlac, gerberki, kroję owoce.

Do tego wszystkiego ma opuchnięte jedno oczko. Zwracałam na to uwagę, kiedy ostatnim razem byłam u weterynarza. Pani doktor dokładnie je obejrzała, stwierdziła, że nic się z nim nie dzieje i że mógł je lekko zatrzeć. Ale oczko wciąż jest podpuchnięte, od czasu do czasu łzawi. Zajmę się podawaniem Bactrinu, a za parę dni, jeżeli wciąż nie będzie poprawy, pójdę do weta z oczkiem i na kontrolę.

Mamy też dawkę zdjęć z dzisiejszego wybiegu, choć bez Felka, bo przespał ten czas w klatce :( .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: handzia600 »

I jak z oczkiem ???

Ależ długi ten szaraczek :D świetne zdjęcie :D
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: alinak »

Cudnych masz tych swoich akrobatow ::) sliczni sa :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”