Kluska i spółka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Bardzo Ci dziękuję, stado i tymczasy wymiziane ;) Chłopcy już do siebie doszli, w piątek idziemy na wizytę kontrolną. Robin antybiotyku jeść nie chciał, tylko raz zjadł, uparciuch jeden :-\
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Szczurniętaaa
Posty: 337
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 3:58 pm
Numer GG: 41155055
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Szczurniętaaa »

o, to dobre wieści, tylko trochę zmartwienia z tym antybiotykiem :-[ ale miejmy nadzieję, że zje i będzie dobrze :-*
ze mną : Buka :* Migotka :* http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38557 < --- nasz temacik :)
Za Tęczowym Mostem [*] :[/color] Rico.
8 szczurzych duszyczek. [*] (Wiara, Nadzieja, Miłość, Przyjaźń, Czas, Walka, Odpowiedzialność, Pamięć...)
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Martasz »

z tym antybiotykiem to spróbuj tak jak Ci mówiłam "na zazdrość" jednemu daj antybiotyk a jego koledze nałóż cokolwiek, to jeden na złość drugiemu bedzie jadł, tylko pilnuj który co je...
a kazdą następną dawkę podawaj z czymś innym, ja podawałam na parówce, na płatku śniadaniowym, na chlebie, z dżemorem...
próbowałaś? :)
a jak tam się miewa nasza łysa koleżanka na dt???
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: valhalla »

Martasz pisze:z tym antybiotykiem to spróbuj tak jak Ci mówiłam "na zazdrość" jednemu daj antybiotyk a jego koledze nałóż cokolwiek, to jeden na złość drugiemu bedzie jadł, tylko pilnuj który co je...
To jest dobra opcja, sama wypróbowałam :D

Ja podawałam jeszcze z masłem orzechowym ;) Rzecz jasna z odrobinką ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Pożaliłam się w Zwierzyńcu, że mam niegrzecznego synka, który nie chce tego antybiotyku jeść i dostałam podobny o smaku bananowym 8) Chyba nie muszę wspominać, że przez trzy dni grzecznie go jadł z jogurcikiem? ;D Jeszcze się zbiera ropa, więc za tydzień znowu do kontroli. Muszę w końcu obfocić całe stado, bo już dawno nie było fotorelacji :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Batman, Robin, Fado i Kołtun razem w Royalu - podejście dwutysięczne. Trzymajcie kciuki, bo chcialabym mieć połączone szczury, a nie sto klatek ::)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Eve »

Powiedz im że jak się w końcu nie dogadają to przyjadę i im taką pogadankę wychowawczą zasunę że sami będą prosić o wspólny hamak 8)

.. Trzymam kciukasy :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Przydałoby się ::) Fado już się zaprzyjaźnił z nowymi współlokatorami (gdyby oni się jeszcze go nie bali... ale są postępy! Robin nie wrzeszczy już tak bardzo), za to Kołtun wygląda jakby wrócił z frontu - obdrapany, dziabnięty nad okiem (Batman się tylko bronił, wybaczam mu), pilnuje swojej półki i drabinki, fuka i szczypie chłopców po tyłkach. Niech mi ktoś powie, że kastracja czyni cuda! Nie w tym przypadku ::)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: unipaks »

Trzymamy kciuki za spokój i zgranie w stadku! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Batman i Robin radzą sobie z dnia na dzień coraz lepiej w nowym stadzie :) Zaoszczędziłam miejsce, co się aktualnie przyda...
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: emi2410 »

Klusiu, trzymam kciuki żeby Ci się wszystko poukładało. :-* Wymiziaj szczurasy. :)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Robin ma dwa małe guzki w miejscu, gdzie był ropień, Stuart kolejnego ropnia... Czeka nas wizyta w Zwierzyńcu, jak się wali to już wszystko :(
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Mihajla »

ojej jak coś się zaczyna pieprzyć, to wszystko na raz... :(
jesteś pewna, że to guzki? 3mam za Was kciuki
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Tak, to takie małe kuleczki. Tydzień temu była jedna i powiedzieli mi, że to guzek.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Nie chcieli mnie przyjąć ani w środę, ani w piątek, sobotę, dopiero w poniedziałek i to nie jest pewne. Czasem mam wrażenie, że im w ogóle nie zależy na losie zwierząt. Stuart cierpi, ropień go uciska, a oni 15 minut nie znajdą...
Robinowi z dnia na dzień guzy rosną, w poniedziałek biegnę do Zwierzyńca i nie wyjdę stamtąd dopóki nie pomogą moim szczurom.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”