Samiczka szczecin

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Nikolka
Posty: 267
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 8:18 pm
Numer GG: 10442359
Lokalizacja: Wild West

Samiczka szczecin

Post autor: Nikolka »

Witam. Chciała bym zaadoptować jakiegoś maluszka tak do około roku samiczkę najlepiej kapturka. Powinien się dawać głaskać i brać na ręce i żeby był łagodny :D
Biało - czarna kapturka Azja [*]

Tak jak zwierze nie zastąpi człowiekowi innego człowieka, tak człowiek nie zastąpi zwierzęciu innego zwierzaka ;)
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: Samiczka szczecin

Post autor: alinak »

Szczurki sa stadne muszą byc przynajmniej dwa wez to pod uwagę ;)
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Samiczka szczecin

Post autor: wiewi »

z tego co wynika z ostatnich postów ona ma już jedną ale chce ją oddać...
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: Samiczka szczecin

Post autor: alinak »

...
Awatar użytkownika
imagine
Posty: 21
Rejestracja: ndz wrz 16, 2012 5:25 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samiczka szczecin

Post autor: imagine »

Chce wymienić :P Na 'coś' spełniającego konkretne warunki..
Awatar użytkownika
Nikolka
Posty: 267
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 8:18 pm
Numer GG: 10442359
Lokalizacja: Wild West

Re: Samiczka szczecin

Post autor: Nikolka »

Ja pierdziele nie musicie od razu oznajmiać tego całemu światu >:( Poza tym to moja sprawa. P.S. nie mogę niestety miec drugiego dla jej towarzystwa więc oddaje gdzie będzie je miała. Bywajcie
Biało - czarna kapturka Azja [*]

Tak jak zwierze nie zastąpi człowiekowi innego człowieka, tak człowiek nie zastąpi zwierzęciu innego zwierzaka ;)
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Samiczka szczecin

Post autor: wiewi »

musimy aby ostrzec innych.
szczurki muszą być minimum 2. zawsze.
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
Nikolka
Posty: 267
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 8:18 pm
Numer GG: 10442359
Lokalizacja: Wild West

Re: Samiczka szczecin

Post autor: Nikolka »

Dlatego tera szukam maluszka jakiegoś i klatki na pożyczenie :'( :'( :'( Ale to było nie miłe !!!
Biało - czarna kapturka Azja [*]

Tak jak zwierze nie zastąpi człowiekowi innego człowieka, tak człowiek nie zastąpi zwierzęciu innego zwierzaka ;)
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 83
Rejestracja: wt wrz 25, 2012 11:57 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Samiczka szczecin

Post autor: Anex »

Nikolka, ile masz lat? 6? Jak nie to pisz po polsku proszę, używając ortografii i gramatyki bo ciężko Cię zrozumieć.

Wytłumacz proszę, czemu oddajesz jednego szczura a wziąć drugiego? Nie chcę wymyślać powodów, dla których miałabyś to robić, bo przychodzą mi do głowy same niefajne. Czekam więc na odpowiedź.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nikolka
Posty: 267
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 8:18 pm
Numer GG: 10442359
Lokalizacja: Wild West

Re: Samiczka szczecin

Post autor: Nikolka »

Już tyle pisałam tylu osobom, że nie chce mi się powtarzać. Sorki. P.S. Sory za pismo ale mam dysgrafię. Pozdrawiam
Biało - czarna kapturka Azja [*]

Tak jak zwierze nie zastąpi człowiekowi innego człowieka, tak człowiek nie zastąpi zwierzęciu innego zwierzaka ;)
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 83
Rejestracja: wt wrz 25, 2012 11:57 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Samiczka szczecin

Post autor: Anex »

Dysgrafia nie ma nic wspólnego z robieniem błędów, może chodziło Ci o dysortografię?
Przy okazji - jak piszesz posta na tym forum, to masz opcję autokorekty, podkreśla błędy na czerwono.

Poza tym skoro pisałaś to "tylu osobom" to chyba powinnaś napisać to w wątku bezpośrednio dotyczącym sprawy, czyli tutaj?
Obrazek
Awatar użytkownika
imagine
Posty: 21
Rejestracja: ndz wrz 16, 2012 5:25 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samiczka szczecin

Post autor: imagine »

Też jestem za tym żeby ograniczyć dyskusję tylko do tego tematu.

Nikolka opisz swoją sytuację od początku do końca ze wszystkimi motywami które Tobą kierują jeszcze raz. Szczerze, bez asekuracji.
Nie zaszkodzi a może naprawdę pomóc Cię zrozumieć. I może wtedy będzie łatwiej Tobie pomóc :)
Awatar użytkownika
Nikolka
Posty: 267
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 8:18 pm
Numer GG: 10442359
Lokalizacja: Wild West

Re: Samiczka szczecin

Post autor: Nikolka »

Sorki pomyliło mi się dysortografia ;) A co do mojego "wytłumaczenia się" Wiem, że to, co pisałam wcześniej mogło zabrzmieć okropnie, ale po prostu szukałam klatki kiedyś i natknęłam się na ogłoszenie że ktoś odda klatkę z rocznym szczurem. Więc pomyślałam, że szczurek jest na pewno oswojony więc nie musiała bym kupować nowego. Ale nie miałam pojęcia że nie będzie chciał się dać głaskać i brać bo miałam w przeszłości tylko jednego szczurka z którym byłam bardzo związana i myślałam, że wszystkie takie są z różnych źródeł. Ehhhh.... To będzie dla mnie nauczka aby następnym razem adoptować lub kupować od małego i uczyć brania na ręce. sama jestem samotna i potrzebyję poprzytulać takiego małego przyjaciela :( Pozdrawiam
Biało - czarna kapturka Azja [*]

Tak jak zwierze nie zastąpi człowiekowi innego człowieka, tak człowiek nie zastąpi zwierzęciu innego zwierzaka ;)
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Samiczka szczecin

Post autor: Rajuna »

TY potrzebujesz poprzytulać małego przyjaciela, ale jego potrzeby masz w d..pie. Jesteś absolutnie nieodpowiedzialna i traktujesz zwierzęta jak rzeczy. Oddaj Niunię komuś, kto będzie potrafił się nią zająć, a sama kup sobie pluszaka, a nie szczura, którego wbrew jego potrzebom będziesz trzymać samego, bo ty sobie tak umyśliłaś.
Mam szczerą nadzieję, że twoja matka się nie zgodzi na następnego i że ma więcej empatii niż ty.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
Nikolka
Posty: 267
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 8:18 pm
Numer GG: 10442359
Lokalizacja: Wild West

Re: Samiczka szczecin

Post autor: Nikolka »

Taka jesteś mądra a jak miała bym ja przenieść jak np będę musiała ją zawieść do weterynarza?? Jak w ogóle nie daje się brać na ręce. I jak lekarz będzie chciał ją zbadać to jej przecież nie przytrzymam ;/ Jesteś bardzo niewyrozumiała i nic nie czaisz jak z reszta większość osób na tym forum >:( i jak Ci nie pasuje moje wyjaśnienie to trudno. ;/ Nie będę się bezustannie powtarzać i tłumaczyć tylko dlatego że nikt mnie nie rozumie. P.S moja mama nie ma nic do gadania w tym temacie. "Nadzieja matką głupich" Żegnam
Biało - czarna kapturka Azja [*]

Tak jak zwierze nie zastąpi człowiekowi innego człowieka, tak człowiek nie zastąpi zwierzęciu innego zwierzaka ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”