Trzy n

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: Trzy n

Post autor: margot1408 »

Maleństwo okazało się dominatorem...
Obrazek
mimo że najmniejsza, cały czas przewraca siostry na łopatki. Chyba nadaje się na alfę, bo jako jedyna zbudowała gniazdo z papierków - Nessie-Serdelek i TurboNorka tylko poroznosiły papiery po całej klatce ::)
Najbardziej lubi sypiać na bobkach w kuwecie ze żwirkiem...
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Trzy n

Post autor: Jay-Jay »

jaka śliczna /)*3*(\
Obrazek
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Trzy n

Post autor: madziastan »

Problemy i problemy z łączeniem. Kicha na maxa, próbowałam różnych metod. Teraz po paru dniach oddzielenia Mamusi i Rudzielców od Cherry, włożyłam stopniowo pierw Miodynkę. Mała pobiegała za nią zaciekawiona a po paru minutach Miodynka zorientowała że jest ta Cherry i kłótnia, dziabnięcie, mała boi sie i wisi na pretach... Okej... Próbowałam połączyć z Mamusią. Mamusia jeszcze bardziej nienawidzi Małą... Echh... rozważam oddanie... Bo nie ma sensu... tracę wiarę. I chcę żeby całe stadko już było razem i żeb były wybiegi...
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: Trzy n

Post autor: margot1408 »

Kurczę... chciałabym pomóc, ale nie wiem jak... w ogóle się na tym nie znam... :-[
Mamusia naprawdę jej nienawidzi?? :o

Wiesz, Cherry zawsze może pomieszkać trochę u sióstr, jakbyś chciała spróbować łączenia kiedy trochę podrośnie...
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Trzy n

Post autor: madziastan »

Tak, naprawdę.... mała jest młoda i pewnie nie wie jak zachować się w stosunku do reszty. Wieje na sufit klatki co uniemożliwia łączenie... I to wkurza starszych - co nie mają możliwości ustalania hierarchii na 100%.

Jutro będzie ostatnia próba, będą wszyscy razem w chorobówce - na dziaby nie będę zwracać uwagi - jak będzie krew się lała i w ogóle żadnych nadziei nie ma - mogłabyś przetrzymać małą u Twoich sióstr - cieszę się że na Ciebie mogę liczyć :) Dziękuję!
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: Trzy n

Post autor: margot1408 »

Maleństwo z Serdelkową od wczoraj strasznie się tłuką... W nocy na wybiegu cały czas turlały się wokół mnie biało-brązowe szczurze kulki ::) Wydaje mi się, że pozycje wyglądają tak:
1.Maleństwo,
2.Serdelek,
3.TurboNorka,
ale Serdelek wciąż walczy. W przerwach Maleństwo i Serdelek wsiadają na Norkę, która piszczy tak przeraźliwie, że słyszę ją w nocy przez 2 pary drzwi... Wszystkie fragmenty futerka są na razie na swoich miejscach ;)
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: Trzy n

Post autor: margot1408 »

Słodkie oblicze Nessie-Serdelka:
Obrazek
Nessie poświęca dużo czasu na mycie, najbardziej lubi myć sobie stópki ^-^
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: Trzy n

Post autor: Mihajla »

Ale ona malutka jest, czy to mi się tylko tak wydaje? :)
I te różowe łapki. ::)
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: Trzy n

Post autor: margot1408 »

Jest malutka :) Nie wiem ile waży, ale rozciągnięta ma ok 15cm długości bez ogona ;)
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Awatar użytkownika
Noelle
Posty: 129
Rejestracja: pn paź 15, 2012 10:09 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trzy n

Post autor: Noelle »

Jejj jakie cuda!!!! Wymiziaj je ode mnie <3
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38161
Ze mną --> Phoebe
za TM :( : Chelsea [*] Dafne [*][/b][/color]
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: Trzy n

Post autor: margot1408 »

Noelle, dziękuję, już wymiziane :) i nawet załapałam się na mycie i iskanie od Neeli-TurboNorki i Nessie-Serdelka :D
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: Trzy n

Post autor: margot1408 »

Cherry przybyła do mnie na DT. Jest już po spotkaniu z TurboNorką i Nessie-Serdelkiem.

Najpierw puściłam ją z Norką i widzę, w czym problem. Cherry jest dość uległa, ale Norka, mimo że bardzo się starała, nie mogła jej przewrócić na plecy. Tak się zdenerwowała, że zaczęła fukać i machać ogonem... Kiedy już z daleka widziała, że Cherry do niej idzie, darła się w niebogłosy i kopała stópkami... Histeryczka ::)

Potem dałam Cherry Nessie-Serdelka i zaczęły się iskać. Iskają się na zmianę ;)
Teraz Cherry tuli się z Serdelkiem w małej chorobówce. Muszę jeszcze sprawdzić jak dogaduje się z Maleństwem...

A tak w ogóle, to zaskoczyły mnie rozmiary Cherry. Dwa tygodnie temu była największa, a teraz jest mniejsza od Neeli-Norki i nawet trochę mniejsza od Serdelka :o
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Awatar użytkownika
Noelle
Posty: 129
Rejestracja: pn paź 15, 2012 10:09 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trzy n

Post autor: Noelle »

oj to iskanie to chyba najsłodsze co moze byc :) moje sie narazie bija ;p tzn Dafne tłucze Chelsea, jest od niej wieksza to pewnie czuje ze wszystko jej wolno ;) porob pare nowych zdjec :*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38161
Ze mną --> Phoebe
za TM :( : Chelsea [*] Dafne [*][/b][/color]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Trzy n

Post autor: madziastan »

Noooo taka maleńka i ja tez zaskoczona jestem że Twoje są większe :o

Mam nadzieję że się dogadają, widać że ma łysy tyłek? :D :D
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: Trzy n

Post autor: margot1408 »

madziastan pisze:Noooo taka maleńka i ja tez zaskoczona jestem że Twoje są większe :o

Mam nadzieję że się dogadają, widać że ma łysy tyłek? :D :D
E tam łysy, trochę wyskubany :D
Dziewczyny są już razem w 70-tce. Maleństwo odkąd zobaczyło Cherry chodzi za nią i przewraca ją na plecy. Maleństwo jest nadal mniejsze, ale daje jej niezły wycisk. Okazało się że TurboNorka ma rujkę i stąd te piski i kopniaki ::)

Zdjęcia będą jutro :P
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”