Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: xiao-he »

Kciukamy za potworka :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Futra z charakterem

Post autor: odmienna »

Eve pisze: ..nie dam jej tak szybko uciec.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Futra z charakterem

Post autor: Entreen »

To samo, co odmiennej rzuciło mi się w oczy - tak trzymać. Dużo buźków dla Ciebie i "KTulu", która, zdaje się, jest jedną z TYCH szczurów. A wręcz Szczurów.

Nu, a co do wpadania - zapraszam od "po 1szym listopada", kiedy przyjadą chłopaki już. Jak będziesz we Wrocławiu po tym dłuższym weekendzie, koniecznie daj znać, zapraszam na herbatę i jakieś ciasteczko może? ;D Tylko teraz nie mieszkam wygodnie "koło Grunwaldu" - co zobowiązuje Cię do wpadnięcia na dłużej niż na 15 minut, bo się nie opłaca krócej... :D
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Eve »

Nie wiem czy tu jakieś chłopy czytają .. ale..

Wczoraj rozmawiałam z moim Starym Dzieckiem na tematy "trudne" bo ..
Wchodzi Młody do domu i od progu wiąchę rzuca, że pani od wdż-tu jest ... i tu bardzo dużo epitetów
O co cho? pytam.. a ten że wymyśliła ( ta BABA !) sobie jakieś bzdury i każe IM ( bardzo dorosłym i dojrzałym ) odpowiadać na te BZDETY ..
Kazała ..dokończyć zdania:
Jestem facetem to ...?
Rozłożyłam ręce i twierdzę że " Chłopie świetny temat, można napisać na 64 sposoby nie mówiąc o treści .."
Dziecko na mnie patrzy, oczy jak spodki od filiżanki .. " Taa tylko baby wiedzą jak odpowiedzieć żeby było dobrze .. dla bab - jędze !"
No to ja .. lekko się obraziłam i .. " To trzeba było napisać prawdę .. Na przykład :
Jestem facetem to znaczę teren skarpetkami albo jestem facetem to znam nazwy WSZYSTKICH sześciu kolorów lub jestem facetem to mam prawo dostać obiad ..
Młody zrobił posępną minę i rzekł: To według Twojego myślenia ..Jestem kobietą to .. spalony to może być kotlet !

OOOoooo ZŁY SYNU !

Po za tym - ciągnie dziecko - już widać że się obraziłaś .. takie są BABY .. Jestem kobietą to mam prawo się obrazić kiedy zechcę ! a poczucie humoru mam, tylko nie na własny temat !

Uważasz SYNU że kobiety nie mają poczucia humoru ?
Młody na to .. Mają, tylko jest niezrozumiałe dla facetów .. albo to: Milczące/Wrzeszczące/ Wymowne/ Skryte/Pozerskie/Teatralne POKAZYWANIE że coś nie halo .. Potem się dziwią ze faceci je ignorują ..
Aaaa czyli jak ja powtarzam coś 52 raz i słyszę : Zaraz/ Momencik/ Chwileczkę/ Później/ Nie teraz/ 5 minut ..to to jest zakodowana, podświadoma ignorancja u facetów?
Nie mamo, to jest .. metoda na PRZEŻYCIE GATUNKU MĘSKIEGO..

i kto by pomyślał że On ma dopiero/aż 16 lat .. strach co będzie dalej

.. później usłyszałam że to się zaczyna od "pakowania' w przypisane kolory za niemowlaka i że niebieski wcale nie jest taki męski bo na świecie jest kolorem gejowskim .. Pytam skąd to wie?
A MÓJ MAŁY SYNEK mówi " Dzieńdobry MAMO, w domu jest internet ! "

Później w zadumie myślałam nad tą rozmową patrząc sobie na moje Potwory w klatce .. i powiem Wam że .. Kurcze no .. Młody ma trochę racji .. Lusiek tak lawiruje między pannami a z każdą ma " jakieś układy" .. Mówią że to będzie dla niego raj .. ale czy ja wiem .. chyba jednak zbyt pochopne to stwierdzenie.
Buka jest albo " Nie lubię Cię " albo " Ratuj mnie MÓJ rycerzu"
Chmurka .. jest blondynką więc nigdy nie wiesz ..
Podwawelska albo "Lusiek co robisz? " albo " Oddawaj to mój banan !" albo "Obrażam się"
Cthulhu .." Pogadamy w podmroku?" albo " Nic nie powiem"
Owca .. "Teraz Ty gonisz albo Cię przewrócę !"
.. No łatwo nie ma ale widocznie jeszcze myśli nad tezą, która prawdą życiową jest niewątpliwie.. : Zanim nazwiesz kobietę króliczkiem .. sprawdź czy Ci wystarczy kapusty i czy marchewka wytrzyma ..
Bo wydaje się że jeszcze żadnej nie nazwał ..króliczkiem .. na razie egzystuje na tym co ma !Pół marchewki..
Utwierdzam się w przekonaniu że wszystko co się dzieje w domu można przełożyć na .. to co dzieje się w klatce .. Aż tak bardzo to się nie różnimy .. Bo może i Lusiek nie rozrzuca skarpetek ale prawo do obiadu jest święte ! ;D





I ze specjalną dedykacją dla Ihime
Całe swoje życie wychodzę z założenie że gdybyśmy żyli w świecie idealnym to była by nuda. Dlatego dla urozmaicenia tej nudy ciągle się coś .. pieprzy. Ale w takich chwilach BEZNUDY człowiek zauważa wielkość małych rzeczy .. na przykład dzisiaj wychodząc do pracy .. zobaczyłam drzewo ! Nie jakieś tam drzewo ale drzewo które rośnie "od zawsze przed moim domem" .. dziś zobaczyłam jaki jest. Wielkie ozłocone liśćmi na dywanie z tych że pięknych zółtych liści.. zadumałam się na chwilę, chłonąc zjawisko cudne .. marząc o chwili dłuższej w tej malowniczej scenerii aż dotarło do mnie że jeszcze moment i przyjdzie czas BEZNUDY .. i spóźnię się na busa do pracy .. I stało się .. zdyszana, zziajana ..zobaczyłam jak sobie mój transport odjeżdża .. Czy wyklęłam kierowce ze był 15 sekund za wcześnie ? .. Nie. Warto było zobaczyć drzewo, które "rośnie od zawsze koło mojego domu".
:-*

P.S. Wczoraj była pierwsza dawka jadu. w czwartek kolejna i tak się będzie toczyło .. oby jak najdłużej !
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Futra z charakterem

Post autor: mania85 »

[quote="Eve"].. No łatwo nie ma ale widocznie jeszcze myśli nad tezą, która prawdą życiową jest niewątpliwie.. : Zanim nazwiesz kobietę króliczkiem .. sprawdź czy Ci wystarczy kapusty i czy marchewka wytrzyma ..[quote]
Święta racja :)
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem

Post autor: Malachit »

Ooo takie dyskusje damsko-męskie, skąd ja to znam - w naszym studenckim mieszkaniu są 3 baby i 3 facetów, więc jak ktoś tylko poruszy ten temat, to się tworzą dwa obozy, prawie jak bitwa na śnieżki i równie zacięta...
Jeszcze powinno być "Jestem facetem to nie sprzątam, bo jeszcze jakoś da się przejść"
A 16 lat to chyba jeden z ciekawszych wieków, no, dopóki nie musisz oglądać syna pijanego w trzy... (wymądrzam się, bo mam młodszego brata, ale pewnie odczucia matki są jeszcze głębsze ;) )

A co do Lu... no z babami niestety tak jest, też miałam kastrata - co prawda czasami mógł sobie użyć, ale większość czasu spędzał na znoszeniu maltretowania, unikaniu maltretowania albo patrzeniu wzrokiem "daj mi babo spokóóóój...". Ale to przecież faceci, więc oleją, żarcie mają to są zadowoleni :P
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Futra z charakterem

Post autor: Entreen »

Eve pisze:Warto było zobaczyć drzewo, które "rośnie od zawsze koło mojego domu"
Piękny moment - kocham patrzeć na świat wokół siebie. Jestem wyznawczynią poglądu, że świat naprawdę jest przepiękny. To, że czasem humor pod psem czy coś się nie układa... No bywa. Ale jesień tego roku mimo wszystko mamy piękną :)
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Futra z charakterem

Post autor: odmienna »

No dobra: Lu jest Long Evans- dla Lu konkluzja: „nie o to chodzi by złapać króliczka...” jest instynktowna. Podczas, gdy dla Mam, niektóre konkluzje muszą być instynktownie-rozkminione :D ..... wbrew pozorom, zdumienie nad urodą drzewa, które jest od zawsze, wcale nie jest tak odległe od zdumienia nad fenomenem: „to mój maleńki synek” ? jedno i drugie fascynujące.... ech, samce! Nie wiecie co tracicie, rezygnując z „rozkminiania”

....
zwłaszcza, gdy czeka nas podanie Kochanemu Stworzeniu porcji (terapeutycznego-ale zawsze) jadu....(kciuki!!!)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem

Post autor: unipaks »

Wielokrotnie w taki sposób przykuwa moją uwagę coś niby znanego i od zawsze opatrzonego, a z nagła zachwycającego czymś nowym, czasem jest to cień, czasem dogorywający w przedświcie lub w półmroku stary dom... Ciężko się wówczas nie spóźnić :)

Eve, nie zazdroszczę tych rozmów :D z drugiej jednak strony, warto czasem poznać rzecz z punktu widzenia tej drugiej strony, jak z deską sedesu, którego klapy trzy mieszkające panie nie zamykają, ale o zamknięciu deski którego jeden facet musi pamiętać, bo inaczej pretensje ::) ;)

Uściskaj stadko, zwłaszcza Cthulhu :) Niech jad robi swoje, a dzielna szczura swoje, jak dotąd :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Futra z charakterem

Post autor: IHime »

;D ;D ;D

Skąd wiedziałaś, że po wyjściu ze szpitala przez kilka godzin spacerowałam i zachwycałam się samą możliwością chodzenia, gdzie oczy poniosą i właśnie cudownymi, jesiennymi drzewami? :-*
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Eve »

Ihime .. sama nie wiem - to była silna potrzeba intuicyjna ;) Może jestem jakowaś Baba Zielacha? ;D ( no by na wróżkę to castingu bym nie przeszła ;D )
Zdrowiej Słońce ! :-* Co dzień wysyłam ku Tobie myśli. :-* i ściskam palcuchy za Palmyrę.



Odmienna .. Lu jest jakby ... nie zainteresowany samym faktem że TO SĄ BABY .. nawet nie widziałam żeby jakąś chciał zaciągnąć na małe te-ta-te / bunga bunga .. ::) Niby facet a taki jakiś dziwak ;D
E.- bo świat, jak się już człowiek zatrzyma .. to jest zaj*****!
Malachit to macie tam wesoło na stancji 8) Młodzi Gniewni kontra Faceci Młodzi Gniewni ;D
Uni - dokładnie tak :-*

Najpiękniejsza chwila każdego dnia to powiedzenie rano
"Dzień dobry KTulusiu "
Jad chyba działa .. wydaje mi się.. że jakby odrobinę guzki są mniejsze. Czy to może być moja wyobraźnia ?
Chyba zacznę codziennie robić zdjęcia i porównywać ..
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Szczurniętaaa
Posty: 337
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 3:58 pm
Numer GG: 41155055
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Futra z charakterem

Post autor: Szczurniętaaa »

ojj, dawno mnie tu nie było. Mocno kciukam za Cthulhu!! musi wyzdrowieć :-*
wymiziaj laseczki i pozdrowionka :-*
ze mną : Buka :* Migotka :* http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38557 < --- nasz temacik :)
Za Tęczowym Mostem [*] :[/color] Rico.
8 szczurzych duszyczek. [*] (Wiara, Nadzieja, Miłość, Przyjaźń, Czas, Walka, Odpowiedzialność, Pamięć...)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Futra z charakterem

Post autor: ol. »

Dobre Cthulowe wieści na dobry dzień ! Mam nadzieję, że kolejne spostrzeżenia (lub ofocenia) równie pomyślne :)
Buziaki dla dziewczynki :-*

A z pogadanki się uśmiałam (nie po raz pierwszy zresztą ;) ) i przyznać muszę, że lubię jak męskie, proste i zdroworozsądkowe jest na wierzchu, tak w 90 % lubię ...

drzewa... polecam kontemplację drzew nocą, gwarantuje przeniesienie w inny wymiar...
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Futra z charakterem

Post autor: valhalla »

Pogadanka z synem piękna... obawiam się, że jedno i drugie ma rację ;) Ja jakoś zawsze otaczałam się samcami - wśród przyjaciół i wśród szczurów. Jeśli chodzi o samice, to trudno mi czasem z samą sobą wytrzymać :P

(kolega mnie wczoraj pyta: "Jak Twoje włochate stworki?". Odp.: "1 gra na kompie, pozostałe 8 siedzi w klatkach" ;D )

Cthulhu życzymy potęgi Wielkich Przedwiecznych i takiegoż zdrowia :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Futra z charakterem

Post autor: odmienna »

Eve pisze: .. nawet nie widziałam żeby jakąś chciał zaciągnąć na małe te-ta-te / bunga bunga .. ::) Niby facet a taki jakiś dziwak ;D ...
;D ;D ;D
Ot: iście kobiecy tok myślenia: „ facet, to świnia! Tylko jedno mu w głowie!” ale jak ma w głowie co innego, to : *** Niby facet a taki jakiś dziwak *** ;D jassnygwint! Lubię „dziwaków” :P ... nie miałam okazji obserwować relacji Arielka i Jurika z kobitkami, ale w relacjach z samcami alfa,beta i inne omega, widziałam właśnie, że Ci Dwaj- byli „ponad tematem”.... zero parcia na pozycję dominanta, ale: „wara wam od mojego ego! To wasz problem, że rządzi wami testosteron, życie to coś więcej niż ta substancja ”
ol. pisze:A z pogadanki się uśmiałam (nie po raz pierwszy zresztą ;) ) i przyznać muszę, że lubię jak męskie, proste i zdroworozsądkowe jest na wierzchu, tak w 90 % lubię ...
....ja lubie na "circa" 92,8% :D

Eve pisze:
Najpiękniejsza chwila każdego dnia to powiedzenie rano
"Dzień dobry KTulusiu "
Jad chyba działa .. wydaje mi się.. że jakby odrobinę guzki są mniejsze. Czy to może być moja wyobraźnia ?
tak! tak! tak!!! 8) tak trzymać! nie musisz robić zdjęć...trwajcie :-*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”