Przygarnę/kupię samiczkę, najlepiej Dumbo (SZCZECIN)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

seiyuu
Posty: 37
Rejestracja: sob sie 20, 2011 9:36 am

Przygarnę/kupię samiczkę, najlepiej Dumbo (SZCZECIN)

Post autor: seiyuu »

Wszystko wskazuje że moja szczurusia jednak jest nieszczęśliwa sama. Ostatnio uszkodziła sobie łapkę, dostaje witaminy i zastrzyki przeciwbólowe, ale pomimo leczenia tylko leży apatycznie w klatce i od czasu do czasu wyciera porfirynę z nosa. Codziennie ją biorę do siebie żeby nie padała z nudów i samotności, ale tylko zwija mi się w kłębek na brzuchu i leży. Kiedyś taka nie była, była żywa i szalała w klatce... Dlatego postanowiłam poszukać dla niej towarzystwa, szczurzy kompan będzie dla niej najlepszy.
Szukam szczurka płci żeńskiej w Szczecinei, najlepiej Dumbo, ale zwykły też może być. Mieszkam na os. Zawadzkiego, jeśli ktoś ma szczurkę do oddania, podaję swój numer gg: 6750563. Z góry dziękuję (w imieniu Fetki też:))
seiyuu
Posty: 37
Rejestracja: sob sie 20, 2011 9:36 am

Re: Przygarnę/kupię samiczkę, najlepiej Dumbo (SZCZECIN)

Post autor: seiyuu »

Proszę, naprawdę nie ma w Szczecinie żadnych szczurusiów? :( Wezmę obojętnie jakiego, może być nawet łysy, żeby tylko miała ok. 2 lata i była łagodna... Labinka też spoko, moja Amfetaminka na pewno się szybko polubi z nową koleżanką! :)
of stars
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 25, 2012 10:03 pm

Re: Przygarnę/kupię samiczkę, najlepiej Dumbo (SZCZECIN)

Post autor: of stars »

ja posiadam 2 samiczki dumbo do oddania w dobre ręce urodzone są 1 kwietnia
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przygarnę/kupię samiczkę, najlepiej Dumbo (SZCZECIN)

Post autor: ssylvusia »

seiyuu, w Warszawie jest mnóstwo maleńtasów w ogromnej potrzebie.

Zajrzyj tutaj -> http://szczury.org/viewtopic.php?f=161&t=38151. Transport się znajdzie.
ObrazekObrazek
ania1992
Posty: 7
Rejestracja: pt paź 26, 2012 9:33 am
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Przygarnę/kupię samiczkę, najlepiej Dumbo (SZCZECIN)

Post autor: ania1992 »

Witam, mam do oddania samiczkę ale ma 3 miesiące. jeśli będziesz zainteresowana odezwij się proszę na moje gg: 5170838
seiyuu
Posty: 37
Rejestracja: sob sie 20, 2011 9:36 am

Re: Przygarnę/kupię samiczkę, najlepiej Dumbo (SZCZECIN)

Post autor: seiyuu »

Kurczę, czemu tak późno... :C Moja ukochana szczurzynka odeszła do Szczurzego Raju tydzień temu... Teraz mam małego kotka, a to ze szczurusiami nie pasuje najlepiej. :C
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: Przygarnę/kupię samiczkę, najlepiej Dumbo (SZCZECIN)

Post autor: alinak »

Ja mam dwa koty i szczurki :) jesli nauczysz kota ze to nowe zwierzatko jest Twoje i nie wolno go ruszac szybko pojmie o co chodzi :) moje koty na poczatku obrazily sie ze sa nowe zwierzeta w domu, pozniej obserwowaly klatke ale nie wykazywaly zadnych oznak agresji... A teraz czasami popatrza jak ogoniaste biegaja po pretach po czym jakby ze zdziwieniem odchodza :D oczywiscie wszystko zalezy od zwierzaka, ale wiele da sie pogodzic :D
seiyuu
Posty: 37
Rejestracja: sob sie 20, 2011 9:36 am

Re: Przygarnę/kupię samiczkę, najlepiej Dumbo (SZCZECIN)

Post autor: seiyuu »

Tak, ale chodzi też o to, że mnie rodzina z domu pogoni jak będę miała w domu więcej niż jedno zwierzę jednego gatunku ;p Tzn dwa koty, albo kot + dwa szczury nie wchodzą w grę, za to tylko dwa szczury byłyby ok. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”