Ropień w szczęce-proszę o pomoc.

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Ropień w szczęce-proszę o pomoc.

Post autor: Justka1 »

Niezręcznie jest mi to pisać ale nie mam chyba wyboru...
Bardzo pilnie potrzebuję na ten czwartek pożyczyć 200zł na kolejny zabieg usunięcia ropnia ze szczęki .W moim temacie pisałam o tym zabiegu,któru szczurek przeszedł zaledwie 3 dni temu.Duke byłby zabiegowany w ciągu 3 tygodni już trzeci raz(stąd i moje problemy finansowe na chwilę obecną)na narkozie wziewnej.To jedyny ratunek dla niego :(
Pieniądze zwróciłabym w ciągu do 1,5 tygodnia.Bardzo prosimy,ja i Duke o pomoc :(
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ropień w szczęce-proszę o pomoc.

Post autor: Justka1 »

Dziękuję serdecznie za zaufanie.Paul_Julian pożyczył mi już pieniążki.Z całego serca dziękuję...
Duke w czwartek będzie miał kolejny zabieg.Jestem umówiona na godzinę 15:00.
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ropień w szczęce-proszę o pomoc.

Post autor: Justka1 »

Dziękuję serdecznie za pomoc.Pieniążki już oddałam.Dziękuję również unipaks za zainteresowanie :* Jesteście kochani.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”