KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: ol. »

Bajka do tej leśnej scenerii idealnie pasuje, gremlinek mały zadziwiający i motylkouszny :-*
Też trzymam kciuki żeby się sprawa z oczkiem dobrze zakończyła :)

Sesja taka kolorowa i optymistyczna, a Foxinka urdziwa jak zawsze, tylko na niektórych ujęciach mina jakby "co ja tutaj robię ?" :D

a to http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aed ... 9b3d2.html jest kwintesencja zadowolonego szczuractwa !
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: ol. »

oczywiście to http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d11 ... 1cbad.html miałam na myśli
w poprzednie po prostu się zapatrzyłam :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Jessica »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Pochwalimy się nowym "gadżetem" ;D
Zakupiona u Nietoperrr torba na nasz szczuromobil ;D

ObrazekObrazekObrazek
(foto by Nietoperrr)

Jutro operacja Bajeczki..o 16:00 Prosimy o kciuków duuużo! :)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Właśnie weszłyśmy do domku :)
Operacja przebiegła szybciutko i bez problemowo :) Bajeczka czuje się bardzo dobrze :) właśnie spaceruje po dunie i chyba jej się nie podoba nowe lokum :P woli swoją klatkę z ukochanym sputnikiem ;)
Mam nadzieje, że za chwilę położy się i pośpi troszkę :)
Ranka wygląda ładnie, choć troszkę podkrwawia.

Prosimy o kolejne porcje kcików ;D Również dla mnie :P bo na myśl o bezsennej nocy zaczęłam ziewać :P ::)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: ol. »

Wspaniale ! niech Bajeczka odpoczywa i szybko zapomni że w ogóle zdarzył jej się jakikolwiek przerywnik w brykaniu !
Głaski dla niej :)
(a oczka to chyba nawet nie trzeba jakoś specjalnie pilnować ? chyba żeby łapkami drapała...)
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

ol. pisze: (a oczka to chyba nawet nie trzeba jakoś specjalnie pilnować ? chyba żeby łapkami drapała...)
no właśnie trzeba bo latają jej te stopy na lewo i prawo :P Przy zwyczajnym myciu, jak czyści uszka i oczka nawet...to przypadkowo może rozdrapać, więc pilnujemy :)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Nietoperrr... »

No to od nas kciuki nadal macie ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: akzi »

trzymam tez kciuki ogoniasta obyś nie spała wcale :P
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Noc minęła spokojnie :) Choć Bajka troszkę rozrabiała :P Meblowała dune po swojemu ;D Troszkę drapała przy szwach, ale bardziej z przyzwyczajenia, tak jak dłubała przy oczku ;)
Ok 6 zasnęła już mocniej, więc i ja mogłam się przespać :)
Większość dnia śpinka grzecznie..co jakiś czas budzi się i skubie coś z miski ;D
Ma troszkę opuchlizny...odrobinkę mnie to martwi. Mam nadzieje że zejdzie i nie będzie trzeba ciągać jej jutro znowu do dr.

Obrazek

Prosimy nadal o kciuki :)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: ol. »

Tak jest, niech schodzi - KCIUKI !

Jakie nożyny wyciagnięte - uwiła sobie gniazdko to dopiero może spokojnie spać :D
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Wczoraj minął tydzień od operacji.

W piątek Bajeczka drugi raz była poddana narkozie. :( Pod szwami zebrała się ropa i trzeba było wyczyścić. Ranka była już zrośnięta, więc dr wyciągnął szwy wyczyścił. Został maleńki otworek w celu wpuszczania do środka żelu z antybiotykiem.
No i tak molestujemy Bajeczkę dwa razy dziennie, najpierw czyszcząc i odmaczając wodą utlenioną a następnie nakładając żel. :roll: Na chwilę obecną całość wygląda dobrze. Niewiele się już otwiera, więc i żelu nie ma jak tam wciskać. Mam nadzieje, że zagoi się już bez komplikacji :( Jutro jedziemy na kontrole.

Bajeczka czuje się wyśmienicie ;D To jest szczur zupełnie bezstresowy :P po całym zabiegu otrzepuje się tylko i bryka radośnie po całym pokoju :D
Tylko podczas całej "operacji" strasznie pyskuje :P Matko jak to to się drze : ;D ale nie tak jak "normalny" szczur, że kwili i piszczy i krzyczy :P ona skrzeczy ;D

Gdyby ktoś miał problem z wyobrażeniem sobie tego, to jest pewne poterrowe stworzenie, które wydaje dźwięki identyczne:
http://www.youtube.com/watch?v=D7VmMmbRM2Y

8)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Nietoperrr... »

Oj,jakie przemawiające do wyobraźni skojarzenie!!! :D Szybkiego gojenia dla rozdarciucha! ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Rajuna »

Oj tak, moje też mi taki koncert urządziły... w czasie badania USG ::) Jak to się darrrłooo...
U nas tez pod szwami ostatnio się ropa zebrała, ale raz doktor wycisnął, potem tylko smarowanie brzuszka antybiotykiem w maści i już jest spokój :)
Miziaki dla Bajkowej :)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: ol. »

ojej :D

Kwikulcowi końca powodów do zabijania głosem - czyli zdrówka Bajeczko :-*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”