Dwóch kastratów szuka domku (Kraków)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Dwóch kastratów szuka domku (Wrocław/Oleśnica)

Post autor: Rajuna »

Nietoperku, we czwartek jadę Kraków-Wrocław, do piątku zostaję, więc w razie czego masz mój numer ::)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Dwóch kastratów szuka domku (Kraków)

Post autor: Nietoperrr... »

Słońce,pogadam z Klimą,w razie co,dam znać.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Dwóch kastratów szuka domku (Kraków)

Post autor: Rajuna »

Jasne, służę pomocą ;)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Dwóch kastratów szuka domku (Kraków)

Post autor: klimejszyn »

Iwonka, jeśli uważasz, że jesteś w stanie ich wziąć do siebie, a córa nie zareaguje źle - myślę, że to najlepsze rozwiązanie... ja ich łaczyłam z moimi, ale Cosmo im nie spasował i spuścili mu łomot :(
też jestem w szoku, że nikt ich nie chce.....
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Dwóch kastratów szuka domku (Kraków)

Post autor: Nietoperrr... »

Ja nie wierzę,że nikt nie chce kastracików... ::)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dwóch kastratów szuka domku (Kraków)

Post autor: madziastan »

Ja także nie wierze ::) Brać ich!!!
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Dwóch kastratów szuka domku (Kraków)

Post autor: Nietoperrr... »

Chłopaki u mnie osiągnęli na prawdę dużo pod względem zmiany charakteru,szkoda by było,gdyby cała praca poszła na marne.
Dostaną wyprawkę ;D Komu kastraciki,komu?
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Dwóch kastratów szuka domku (Kraków)

Post autor: mania85 »

Hopam, kto przygarnie panów?
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Awatar użytkownika
devlish
Posty: 358
Rejestracja: sob mar 24, 2012 11:55 pm
Numer GG: 5051889
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dwóch kastratów szuka domku (Kraków)

Post autor: devlish »

A oni tylko w parze mają iść?
Moje kochaski: Noc vel Mała Pała, Gryzelda, Choco i Bazylia

Moje i TŻa: Kawa, Kluska vel Guziczek i Rubi

Za Tęczowym Mostem: Księżniczka Xena i Czikusia

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36540
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Dwóch kastratów szuka domku (Kraków)

Post autor: klimejszyn »

tak, chłopcy są bardzo zżyci ze sobą i mimo, że czasem się pokłócą, to zaraz lądują razem w hamaku i rozkosznie się w siebie wtulają.
poza tym za dużo już zmian w ich życiu, żeby ich jeszcze rozdzielać ;)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
devlish
Posty: 358
Rejestracja: sob mar 24, 2012 11:55 pm
Numer GG: 5051889
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dwóch kastratów szuka domku (Kraków)

Post autor: devlish »

Oj wybaczcie, już doczytałam, że tak. No cóż w takim razie nie pomogę :-[ Panowie świetni, a ja już dawno myślałam nad adopcją kastracika dla mojej erotomanki Czikusi...ale dwóch panów to za dużo jak na moje warunki i nerwy mojej matki. Trzymam kciuki za chłopaków i za was, oby jednak domek się znalazł.
Moje kochaski: Noc vel Mała Pała, Gryzelda, Choco i Bazylia

Moje i TŻa: Kawa, Kluska vel Guziczek i Rubi

Za Tęczowym Mostem: Księżniczka Xena i Czikusia

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36540
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Dwóch kastratów szuka domku (Kraków)

Post autor: Nietoperrr... »

Ich nie można rozdzielić,oni całe życie byli ciągle razem,nierozłączni.Nawet gdy u mnie wcześniej mieszkali w klatce z całym moim 7-ogonowym stadem,to jeden nie odstępował drugiego na krok,nawet jeść razem chodzili ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Dwóch kastratów szuka domku (Kraków)

Post autor: Nietoperrr... »

Chłopcy wrócili do mnie.U Klimejszyn nie dogadali się ze stadem,źle się czuli w towarzystwie myszy i psa w jednym pokoju,źle reagowali na kastrata.U mnie poprzednim razem bardzo ładnie wpasowali się w stado,ale to pewnie dlatego,że u mnie jest bardzo silne stado,mocne osobowości i nikt nie dawał sobie łomotu spuścić,to oni potulnieli w zetknięciu z moimi szczurami.
Połączyli się na nowo z moim stadem bez większych problemów.Odnajdują się po raz kolejny w nowym miejscu,przypominają sobie relacje w dużym stadzie.
Na chwilę obecną wygląda to tak,że chłopaki albo zostają u mnie na stałe,bo ja sama nie mam już sumienia katować ich kolejnymi zmianami,albo znajdują konkretny docelowy dom,już na stałe.Dom,który da im spokój i odpoczynek od ciągłych zmian,gdzie albo będą jedynymi szczurami,albo zamieszkają z samicami.
U mnie mają i będą miały wszystko,czego tylko potrzebują,ale nie ukrywam,że 9 szczurów mnie przerasta,czasowo,finansowo ciut też,bo jestem niepracującą matką dwójki dzieci i jedyne moje dochody,to szycie polarkowych mebelków dla szczurów.
W dodatku mam córę alergiczkę,źle reaguje na szczury,leki na alergię to kolejny wydatek,a dodawanie jej kolejnych alergenów to nie jest szczyt matczynej troski...
Już teraz całkowicie musiałam ją od szczurów odizolować.

Chłopaki trafiły do mnie z ogłoszenia z mojego miasta.Wzięłam ich do siebie jako nabuzowanych hormonami,wykastrowałam u specjalisty we Wrocławiu.Sama widzę kolosalną zmianę w ich charakterach.Wcześniej krew się lała - moja,córy i moich szczurów.Teraz miśki z nich kochane,łagodne,jeszcze niedawno nie dało rady ręki wsadzić do klatki,szczególnie w przypadku Rambo.
Nauczyły się chodzić po polarkowych hamakach,wcześniej miały zardzewiałą klatkę i drewniane półki,na hamakach tracili grunt pod łapkami i panikowali.Teraz uwielbiają tunele polarowe - tam można się schować przed złym światem...

Domku szukają w parze,nie wyobrażam sobie ich rozdzielania.Osoba adoptująca musi mieć doświadczenie ze szczurami,bo potrzebują pewnej,dominującej ręki.Na Klimę fukali,pewnie przez zapachy tylu zwierząt :-\ U mnie to się nie zdarzyło,byli od samego początku brani na ręce bez krępacji,bez chwili na zastanowienie się,czy by ludzia nie zdominować.

Jak pisałam wcześniej,u mnie mają dom,jeśli trzeba.Ale wolałabym dla nich i dla mojej córy innego rozwiązania.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
gabsjdm
Posty: 6
Rejestracja: pt sie 24, 2012 4:44 pm

Re: Dwóch kastratów szuka domku (Kraków)

Post autor: gabsjdm »

Nie chcę nic obiecywać, ale porozmawiam z moją rodzicielką na ten temat. Obecnie od początku września posiadam dwie zdrowe, szczęśliwe szczurki, łagodne choć jedna drugą czasem zaczepia, ale kończy się to niegroźnie ( jedna zwykle chce się bardziej rządzić ) :) Chwilowo myślę nad zmianą klatki, ponieważ jest ona na dwa szczurki a i tak chciałabym dla moich laseczek jak najlepiej, a jeśli kupowałabym większą to na tyle, żeby ewentualnie dwóch kastratów też przyjąć - myślę, że spodobałoby im się swoje towarzystwo zwłaszcza, że wybieg mają właściwie 24 godziny na dobę, ponieważ ogromne biurko na pół pokoju jest dla nich do dyspozycji ( oczywiście pozbawione wszelkich kabli i niebezpiecznych przedmiotów ) :) Kwestia do rozwiązania jest tylko jedna a mianowicie chodzi o to, ze w maju następnego roku wyjeżdżam do Anglii - transport dla szczurów mam załatwiony ( pojadę z moim ojcem samochodem, zaszczepię szczurki itd. ) jedynie muszę porozmawiać apropo tego, czy rodzice wyrażają zgodę na powiększenie stadka bo ja jak najbardziej jestem przystojniakami zainteresowana :) Dam znać jak najszybciej chyba, że sprawa już nieaktualna :)
Shit happens.
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Dwóch kastratów szuka domku (Kraków)

Post autor: Nietoperrr... »

I znowu mieliby jeździć po świecie...
Oni przede wszystkim potrzebują stabilizacji,nie wiem,czy kolejne zmiany i przeprowadzka za przeprowadzką dobrze na nich wpłynie.Chłopaki dopiero zaczynają się ponownie otwierać do innych szczurów i do ludzi.
Ale nie mówię nie.Muszę pomyśleć,Ty pewnie też ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”